Jump to content

Висша Лига 2020/21

Recommended Posts

• Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

И на мен ми беше жал, докато не се подсетих как заедно с Тери и Дрогба гонеха треньорите, които не им бяха симпатични. Как направиха за смях Вияш Боаш и после Лампард каза с усмивка в интервю, че "явн

Абе Клоп бая ни поразглези. Преди не толкова много години назад във времето дербита като срещу Челси и Арснал ги посрещахме със свито сърце и загубата нямаше да се приеме като нещо необичайно. Точка

Ами това е да се опитваш да лапаш лъжица твърде голяма за твоята уста. В треньорската професия не можеш да прескачаш нива. Артета и той е клетник, ама днес му върза и се измъква временно от пързалката

Posted Images

9 minutes ago, oZZy said:

А ако сме с еднаква голова разлика какво се гледа - преките двубои или кой е вкарал повече голове?

In the event of a points tie the following will apply:
1. Goals difference from all matches.
2. Most goals scored in all matches.
3. Most scored goals on away games from all matches.

In the event of a points tie (only for first place, qualification to European competitions and relegation) the following will apply:
1. Most points in matches between teams.
2. Goal difference in matches between teams.
3. Most goals scored in matches between teams.
4. Most scored goals on away games from matches between teams.

Хари Кейн иска да си ходи от Тотнъм. Щели да му търсят над 100 мил панди! Сити, Юнайтед и Челси вече са се свързали с агента му...🤔

35 minutes ago, Drenski said:

Казвайте сега как е най-изгодно за нас да свърши мачът Челси - Лестър.  

Без майтапи, писах и в друга тема:  

1) победа за Лестър

2) победа за Челси

3) равен

Защото в  първите два случая ще имаме някакви що-годе реалистични надежди да завършим четвърти дори със 67 точки, а при равенство стават много условията да сме 4ти със 67 точки.

По-важното е, че някой от тях ще се окаже в неизгодна позиция и ние трябва да му окажем натиск с някаква победа утре  и в неделя да запазим мястото си.   През 2018-2020 мачове с такива отбори хич не ги мислехме, но тази година всичко става изключително трудно или просто не става.

Търпение.

24 minutes ago, Red_Merseyside said:

Чиста дузпа за Челси не дадоха.

Не съм съгласен. Играчът на Челси сложи крака си между този от Лестър и топката, без да играе с нея. Затова и беше отсъден фал в нападение.

8 minutes ago, Stojkica said:

Не съм съгласен. Играчът на Челси сложи крака си между този от Лестър и топката, без да играе с нея. Затова и беше отсъден фал в нападение.

Е като си сложи крака се смята, че вече изпреварва тоя от Лестър и е в позиция да играе с топката. Топката вече не е под контрол на Тилеманс и той рита друг футболист. Това е 100% дузпа. Не мога да повярвам, че с ВАР пак не дават такива дузпи.

Цяло чудо, е че Челси не водят в резултата. Това първо полувреме показва, че Лестър нямат място в Топ4, разчитат на късмет, а в началото на сезона им дадоха доста дузпи след дежурния дайвинг на Варди. Ако се класират за Топ4 ще отпаднат още в групите на ШЛ. 

Пп. Гол за Челси 

И според мен Чесли ще вземат мача. А Лестър ще се издъни и срещу Тотнъм. Така, че почти сигурно са пети. Сигурни неща няма, ама е много вероятно (това го мислех и преди да видя, че Челси видят в мача).

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

То лошото е, че и Тотнъм са пълни нещастници и като нищо да им пуснат последния кръг, иначе Лестър нямат никакво място в Топ4.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Аз не мисля, че Лестър ще бие Тотнъм. Но дори да бият, надали ще е с разлика. А то май точно това им трябва, ако загубят днес.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Ако ние си вземем една хубава победа утре то Лестър ще се смачкат психически и надали ще вземат мача с Тотнъм.

Абе взимаме си двата мача и на 99% сме в 4ката. Лестър да бие с 4+ Тотнъм си е доста фантастично. Едва ли ще вкарат повече от 2 гола, а и много трудно ще опазят суха мрежа. Така, че ако си свършим работата ще е супер. Въпроса е да не правим и ние някаква глупост и да ги сложим в добра ситуация.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

9 hours ago, oZZy said:

Е като си сложи крака се смята, че вече изпреварва тоя от Лестър и е в позиция да играе с топката.

От позицията на съдията се вижда, че Тилеманс започва отиграване на топката и в този момент играчът на Челси застава между него и топката без да я докосва, което е закъсняло защитно действие. Затова и беше отсъден фал, а не дузпа. В момента, в който играчът на Челси докосне топката, това веднага щеше да е дузпа, както беше свирена на Робо срещу Брайтън.

Не знам дали победа на Челси, беше най-добрия вариант за нас. Но, напълно го очаквах. А и с оглед на опасността, Челси от три стола, да седнат на земята, нямаха право на грешка. Бяха пределно концентрирани и силно мотивирани. Лестър, за пореден път няма да издържат на напрежението в края. Колкото и да е странно, спечелената купа на ФА, им подейства отпускащо. И въпреки добрия сезон и приятната игра, която демонстрираха в повечето мачове, все пак си мисля, че не заслужават да са четворката и да играят в ШЛ. Мисля си, че няма да могат да бият и Тотнъм накрая. Така че, сега сме ние на ход и с две победи ще успеем да спасим сезона! 

• Dacheff unpinned this topic