Jump to content

Шампионска Лига - 2020/21

Recommended Posts

Не може да се пишеш централен нападател и да изпускаш толкова и такива положения. За крило може да става, ама не е взет за това.

По принцип силата му е на крилото, не знам защо го мъчат като централен, не съм гледал мача им с Рен и не мога да го коментирам

• Replies 894
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

До вчера половин Манчестър беше тъжен, а днес вече е целия град.Безценно.😄

Бих определил жребия като задоволителен. Можеше да е по-добър, можеше и да е много по-лош. Единственото сигурно в нашата група е, че ще има много голове. За мен поне това е категорично. И ние, и Аякс,

Ми почти оптимален вариант. Средна хубост съперник за 1/4 финал и доста оптимален вариант за 1/2 финал.  Нещото, което може да се каже е, че ако има отбор който може да повиши това, което показва

Posted Images

Той пък щото ще се излъже да иде в мангала. Според мен Байерн ще го прилапат за заместник на Левандовски
Направо си е заместник на Лева и ще си решат този пост за около 10 години напред.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Мбапе с 1година оставаща не вярвам, че ще му се търсят близки до тези 200млн. Особено при тази криза във футбола. Разбира се, че може и да се случи, но не го вярвам.

Но има и нещо друго. Мбапе би паснал на всяка една стратегия на всеки един отбор. Докато норвежецът е доста по-особен нападател. Не мисля, че при нас би му се получило, след като е доста скаран с боравенето на топката. Може и да греша.

Левандовски безспорен номер 1, между останалите ми е много трудно да отлича двама. Примерно Салах и Тиаго. За мен е необяснимо отсъствието на Томас Мюлер, който направи може би най-силния сезон в кариерата си.

Нищо против Мюлер, ама това, че на 30+ е направил най-силният си сезон (за себе си), не го прави колос в Европа.

Всъщност без да ги следя толкова Байерн , не мисля, че е направил нещо уникално. Мача с Барса и купата + 2-3 междинни мача са крайно недостатъчни.

Нашите бегове имага по силен сезон.

Дори тоя Хааланд показа повече.

-------

Не съм отварял още линка да видя кои са номинирани.

_-----------

Сега погледнах. Мюлер въобще не е там.

Даже се чудя Рамос и Неймар защо.са там.

Дори и Зидан от на Бай Иван поста. Защо???

Говоря за конкретния сезон. Мюлер беше на висота през цялата кампания и беше от най- важните играчи на Байерн в сезон, в който направиха требъл, печелейки безапелационно ШЛ, газейки всички по пътя към финала. Ако не се лъжа счупи и рекорда за асистенции за един сезон в Бундеслигата. А, ти дори не си следил Байерн, ОК.

Говоря за конкретния сезон. Мюлер беше на висота през цялата кампания и беше от най- важните играчи на Байерн в сезон, в който направиха требъл, печелейки безапелационно ШЛ, газейки всички по пътя към финала. Ако не се лъжа счупи и рекорда за асистенции за един сезон в Бундеслигата. А, ти дори не си следил Байерн, ОК.

Извинявам се много ако съм наранил чувствата ти.

Още горе написах "нищо против играча". Аз не съм го следил чак толкова, макар и да гледах доста мачове на немците, защото те просто играха доста мачове.

Ама (пак.се извинявам)Тея дето са решили класациите съм сигурен, че са гледали и от теб повече.

Макар ясно да изразих недоумение за Рамос и Неймар.

Така, че явно има защо да не го изберат. Виж Байерн може да си го изберат за играч на годината.

Ама тея, дето гледат повече от мен, като дадоха топката на Меси пред Ван Дайк миналата година, тук имаше масово недоволство. Защо така.

Интересно, как може да гледаш доста мачове на даден отбор и да не забележиш играч, направил 21 асистенции. Все едно да следиш Сити и да не забележиш Де Бройне. Прости ми, че противореча на капацитет като теб.

Прощавам.ти.

Но ти не ми.противоречиш. Или по друг начин казано мисля като теб.

Алчни и меркантилни некадърници.

Просто зависи тях. Не от теб, не от мен.

Тонът ти е груб, ако си ядосан спирам , докато си оправиш настроението.