Jump to content

Шампионска Лига - 2020/21

Recommended Posts

• Replies 894
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

До вчера половин Манчестър беше тъжен, а днес вече е целия град.Безценно.😄

Бих определил жребия като задоволителен. Можеше да е по-добър, можеше и да е много по-лош. Единственото сигурно в нашата група е, че ще има много голове. За мен поне това е категорично. И ние, и Аякс,

Ми почти оптимален вариант. Средна хубост съперник за 1/4 финал и доста оптимален вариант за 1/2 финал.  Нещото, което може да се каже е, че ако има отбор който може да повиши това, което показва

Posted Images

Яко кеф като се насират така Манчо. Тия Лайпциг също са добър жребий за следващия кръг

Абе не са за подценяване.. определено предпочитам Лацио или Порто към момента.

Оле дали и утре ще треньор на Юнайтед или ще изчакат да мине дербито?
Е що? Като ги гледам във ВЛ не са толкова зле (заради най-дибрият им играч VAR). Пък и като нищо да вземат точка/и от съседните си през Уикенда. Даже за нас ще е по-добре Олето да остане и Манго да спечели нещо от дербито.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Не мисля, че смяна на треньора сега би им променило изхода на сезона. Така, че според мен Олето ще остане поне до края на сезона, ако не вземе да се срива в класирането рязко. Една победа в градското дерби и в отложения им мач ще ги вкара в ТОП4 за дълго време. Знаем, че ако не е ВАР и топ6 им е труден за влизане, ама сега са си фаворит за 4ката. Естествено ние се надяваме да им свърши толеранса, пардон бутането и да се върнат извън топ 6 където им е мястото. Защото на този етап освен нас и МС, и Тотнъм, и Челси са по-добри от тях. Донякъде можем да прибавим и Лестър и Арсенал. Така, че реалната им позиция трябва да е 6/7.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Тази година май се гледа головата разлика, не преките двубои, така че реално МЮ още не са отпаднали.

Също така изглежда, че все пак Юве ще са втори.

На 4 места проверих и това не би трябвало да е вярно. Дори в сайта на УЕФА пише, че Роналдо праща Юве на първо място в групата.

Иначе палячото Рейна подарява пак гол. За феЛацио се свири по-смешна дузпа и от на манго. Определено ги искам за следващия кръг. А и мач на Олимпико в Рим винаги е нещо яко.

Мачът ще започне в сряда от 14-ата минута, с нов набор от длъжностни лица. Стартът ще бъде в 17:55 GMT.

В изявление Уефа заяви: „Уефа реши - след дискусия с двата клуба - да реши по изключение останалите минути от мача да се играят утре с нов отбор от официални лица на мача.

„Незабавно ще бъде открито задълбочено разследване на инцидента.“

а за манафите:

За да втрие сол в раната, голмайсторът на първия и доставчик на втория, Анджелино, в момента е под наем в Германия от Манчестър Сити.

Винаги е голям кеф когато шибат мангалите. Да си знаят в Европа ВАР не е като английския и там няма дузпи и нередовни голове. Дано Лайпциг ги ушият още веднъж! Докато пиша и стана!

Направо предизвика съдбата с този коментар... :D

Но пък най-якото е, че въпреки двата подаръка от Антонио Лахос тази вечер, манги изядоха дръвцето.

Ако зависи от мен, веднага наказвам турците и ПСЖ с 2 години забрана за евротурнирите. Какви са тия своеволия? Ще ми напускат терена и ще правят циркове.

Наказваш ама да не вземе да паркира една бяла лимузина пред вас и от нея да излязат няколко увити в чаршафи:D

Май е време за онова видео с фена, полуидиот. Който казваше"Вижте, шибаните скаузъри. Имат 15 000 точки. Ако спечелят лигата, I am gonna kill mEself..." Ако някой го има, да го качи. Винаги се смея като луд на това изтрещяване.. Всекиму заслуженото. Те взеха, че си помислиха разни неща, защото ги бутат в Премиър. Оле да стои с десетилетия.

Май е време за онова видео с фена, полуидиот. Който казваше"Вижте, шибаните скаузъри. Имат 15 000 точки. Ако спечелят лигата, I am gonna kill mEself..." Ако някой го има, да го качи. Винаги се смея като луд на това изтрещяване.. Всекиму заслуженото. Те взеха, че си помислиха разни неща, защото ги бутат в Премиър. Оле да стои с десетилетия.

https://www.facebook.com/watch/?v=10156247683851132 - ей тоя паляк

Вчера Ердоган и Макрон се погушкаха на терена в Париж....политикава в отбора на Башакшекир е толкова много, че няма място във футбола....а ПСЖ е толквоа много обременен от всичко и вчиски, че дори и да спечелят ШЛ, ще бъдат помнени с изцепки като тази, а не с успехите си....за мен вчера бе повратна дата във футбола от наши дни, прекалено много политика във футбола...както казва Гацо Бацов, много ми пречи футбола на пиеньето....Ердоган като иска да си прави политика, да си я прави, да не докосва неща от които не разбира...

Basaksehir assistant coach Pierre Webo, who is from Cameroon, accused the game’s fourth official, Sebastian Coltescu of Romania, for using a racial term to describe him.

When the head referee asked which coach was meant to receive the card, the fourth referee reportedly said “the Black guy”

Съдиите са румънци. И ако са си говорили на румънски, "черния човек" на румънски е "om negru" :sarcastic:

Дееба тъпаците. Тия Т*шакшекир дано ги баннат от Европа и фалират. УЕФА не трябва да оставя Ердоган да продължава да обвинява Европа в расизъм.

Бяха, сега е Лудогорец...примири се

Бяха? И трите клуба все още са в кюпа. Да не забравяме благодарение на кого се случи смяната на Литекс с ЦСКА и благодарение на кого се потули случят с подкупените от Г.Г. играчи от Черно море, официално признато и от самият него няколко месеца по-късно след срещата при Тиквата.

турците са всички отбори на властта взети заедно....се едно са отишли, за да направят тоя скандал, според мен всичко е било планирано от Ердоган, няма да се очудя, ако е платено на четвъртия да каже такова нещо

Добре, планирано а у, ама какви са му дивидентите от това? Популярност? Отвличане на внимание, но от кое? Честно казано друго не виждам аз да спечели. Предполагам не вярвате, че ще започнат да падат оставки в УЕФА и той ще сложи негови хора.