Jump to content

Шампионска Лига - 2020/21

Recommended Posts

• Replies 894
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

До вчера половин Манчестър беше тъжен, а днес вече е целия град.Безценно.😄

Бих определил жребия като задоволителен. Можеше да е по-добър, можеше и да е много по-лош. Единственото сигурно в нашата група е, че ще има много голове. За мен поне това е категорично. И ние, и Аякс,

Ми почти оптимален вариант. Средна хубост съперник за 1/4 финал и доста оптимален вариант за 1/2 финал.  Нещото, което може да се каже е, че ако има отбор който може да повиши това, което показва

Posted Images

Сега гледах разширен репортаж от мачовете снощи. Ъм, каква беше тая дузпа на Юнайтед, извинявам се? Коментаторите не БТСпортс помислиха, че съдията е свирил фал на Грийнууд и не можаха да повярват, че е дал дузпа за Юнайтед? Вече техните играчи и с рамо ли не може да ги буташ? Еб*хти отбора, еб*хти свиренето на всички техни мачове.

Гледах и 20 минутен репортаж на Барса - Юве... Аз лично искам Барса на 1/8-финал. Тея са толко зле завалиите, че ми кървяха очите на всеки опит на Пянич да уцели вратата от 20 метра. Тоя колко пъти се опита и колко зле беше всеки опит, не е истина. Не знам кво им стана на Барса, ама толкова зле не помня да са били от 2005 някъде. Са, то до пролетта има време, де, може да се стегнат.

'If there'd been five black coaches and one white coach he would have pointed out "the white one". What else can he say?': John Barnes sticks up for Romanian official who sparked Champions League walkout

https://www.dailymai...llegations.html

много добре обяснено от Джон Барнс...малко ми напомня за случката, дето Марсел Десай се обидил на Камата, щото нашия го нарекъл, черен....а Камата му отвърнал, ми докажи ми, че не си черен и ще ти се извиня...

Сега гледах разширен репортаж от мачовете снощи. Ъм, каква беше тая дузпа на Юнайтед, извинявам се? Коментаторите не БТСпортс помислиха, че съдията е свирил фал на Грийнууд и не можаха да повярват, че е дал дузпа за Юнайтед? Вече техните играчи и с рамо ли не може да ги буташ? Еб*хти отбора, еб*хти свиренето на всички техни мачове.

Аз го гледах и също като колегата бях напът да се откажа от футбола. Първо Грийнууд прави фаул, 20м по-късно защитникът си възвръща позицията и печели борба рамо в рамо.

Тия техните дузпи, брат, ни ВАР, ни никва технология не може да ги спре. Скандално беше. После при 3:2 Бруно намля гредата, а тия на два пъти щяха да си вкарат автогол. Голям цирк щеше да е, ако с тая дузпа се бяха класирали.

Гледах и 20 минутен репортаж на Барса - Юве... Аз лично искам Барса на 1/8-финал. Тея са толко зле завалиите, че ми кървяха очите на всеки опит на Пянич да уцели вратата от 20 метра. Тоя колко пъти се опита и колко зле беше всеки опит, не е истина. Не знам кво им стана на Барса, ама толкова зле не помня да са били от 2005 някъде. Са, то до пролетта има време, де, може да се стегнат.

И аз тях си пожелавам. Хем са голямо име и мачовете с тях ще са шоу, хем са слаби. Лацио и Лайпциг са далеч по-тревожни опоненти.

Лацио по-тревожни? Лацио, които бяха на гол от отпадане срещу Брюж и то почти цял мач играха с човек повече.

Същите Лацио пребиха Дортмунд.

Ся, ясно е, че сме в топ 3 на най-добрите отбори в света и Лацио не трябва да ни плаши, но са по-неудобен съперник от Барса. Ако изключим мача с Аталанта, ние нямаме победа в Италия, така че на 1/8 финал със сигурност искам да избегнем всичко възможно италианско + Атлетико.

Същите Лацио пребиха Дортмунд.

Ся, ясно е, че сме в топ 3 на най-добрите отбори в света и Лацио не трябва да ни плаши, но са по-неудобен съперник от Барса. Ако изключим мача с Аталанта, ние нямаме победа в Италия, така че на 1/8 финал със сигурност искам да избегнем всичко възможно италианско + Атлетико.

Напротив - над Удинезе, Интер, Рома и то без да броим финалите в Рим, единият който по принцип е равен.

Абе трудно е на този етап да слагаме кой е по-добър съперник за нас и кой не. Има близо 3 месеца, в които много неща могат да се променят за всеки отбор. Така, че не искам да се изхвърлям, че една Барса са умрели, защото с една смяна на треньора и 2-3 попълнения могат да са с друго лице пролетта. Това важи за повечето отбори.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Няма значение какво се случва следващите 3 месеца, Барселона по-силни от Лацио може да се приема аксиоматично, дори в най-слабата форма на първите.

Шахтьор и Интер ще се хвърлят за победа второто, щото при Х отпадат и двата.

Съгласен съм само с първата част, защото при Х Миньорите все пак продължават в ЛЕ,

където може да стигнат доста по-далеч напред, би трябвало да са сравнително доволни.

Може да имат няколко леки съперници, преди да срещнат някой от колосите Арсенал :) Мангал или Тотнъм.

Лично аз откак се получи тази ситуация преди седмица пожелавам на Шахтьорите

ПОНЕ ЛЕ, защото ще бъде много жалко да са победили два пъти гранда Реал и да останат последни.

Потенциални противници на 1/8 финалите: Atletico Madrid, Borussia Moenchengladbach, FC Porto, RB Leipzig, Sevilla, Lazio, Barcelona

Доста приятни отбори има.. най не искам да ни се пада Атлетико или Севиля.