Jump to content

Шампионска Лига - 2020/21

Recommended Posts

Имам чувството, че сезона за нас, тепърва започва. Лошото е, че в ПЛ загубихме прекалено много точки и там дори шансът ни за топ4 е мираж. Ако не направим някаква чутовна серия от победи или отборите пред над почнат яко да се денят, то е много вероятно да сме извън 6цата дори.

От друга страна в ШЛ имаме шансове и при добър жребий и връщане на повечето контузени в момента, можем дори да спечелим турнира. Ако го направим, честно казано, за мен, дали сме 5ти или 10ти няма да е от голямо значение. Пак няма да е нулев сезона и ще сме участник в ШЛ догодина.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

• Replies 808
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Бих определил жребия като задоволителен. Можеше да е по-добър, можеше и да е много по-лош. Единственото сигурно в нашата група е, че ще има много голове. За мен поне това е категорично. И ние, и Аякс,

Ми почти оптимален вариант. Средна хубост съперник за 1/4 финал и доста оптимален вариант за 1/2 финал.  Нещото, което може да се каже е, че ако има отбор който може да повиши това, което показва

"Ти му подадеш ръка, то ти извади рамото" - стара египетска поговорка.

Posted Images

На бас че ще ни нагласят на Сити/Реал. На едните имаме да си връщаме за един финал, а другите просто да ги елиминираме AGAIN. :sarcastic:

То че ШЛ няма нищо общо с ВЛ е ясно, но просто не виждам начин при сегашното положение в двата отбора, как можем да ги отстраним...виж, ако стигнем по-напред / да кажем полуфинал или финал/, т.е. да играем с тях в началото на м.Май или в края му, то тогава не се знае, кой в каква форма ще е и по имаме шанс, но сега точно...сега сме си за Дортмунд или Порто🤔

И аз мисля, че сега ни трябва по-малка хапка. Те първа ще се връщат играчи и ще навлизаме във форма. Видяхме, при заставането на Фабиньо на правилното място, как ни се отрази на целият отбор. След около месец може да влезем в оптимална форма. Но ни трябва още малко време.

Just now, Stivi_G said:

Видяхме, при заставането на Фабиньо на правилното място, как ни се отрази на целият отбор.

Чакай да видим мача в понеделник първо.

4 hours ago, Taipan said:

То че ШЛ няма нищо общо с ВЛ е ясно, но просто не виждам начин при сегашното положение в двата отбора, как можем да ги отстраним...виж, ако стигнем по-напред / да кажем полуфинал или финал/, т.е. да играем с тях в началото на м.Май или в края му, то тогава не се знае, кой в каква форма ще е и по имаме шанс, но сега точно...сега сме си за Дортмунд или Порто🤔

Оная година като ги отстранихме от ШЛ бяхме в незавидно положение в лигата отново и ония влезоха като фаворит в мача. Всички знаем какво им се случи.. 

Да, така е.. Всички знаем какво им се случи! Направо ги попиляхме! Само че, тогава ние несъмнено бяхме отбор във възходящо развитие. С огромна вяра в това, че върховете със сигурност предстоят! И да.. Случиха ни се нещата. А, сега?! Точно сега в момента, сме с понатежали от умора крака и леко обременена психика. И въпреки това, със сигурност имаме шансове срещу тях! Просто, нека да е малко по-нататък. В момента, времето работи за нас, надявайки се да укрепнем и да поизлезем от ямата! Както казаха и някои колеги, в края на април, ще сме в по-добро кадрово състояние. И като отбор, и като игра.

Безумен червен картон, че и директен, а първото полувреме подмина това задържане с/у Караско

Имаше и едно избутване с/у Суарез на границата на наказателното.

Италианска вендета след снощните отсъждания с/у Аталанта.

Тук свири край на полувремето след като оставаха 2-ма на 1.

HdNwjxp.jpg

А тук дузпа

ff4tAIO.png

+ и червения картон в 1-вия мач в Италия още в началото на мача.

Петък - 13 часа - четвъртфинали и полуфинали

A8b6AP9.jpg

С нетърпение очаквам петък кой ще ни се падне. Надявам се на добър жребии и на някой от Порто или Дортмунд. ПСЖ и Реал са приемлив съперник, а Сити, Челси и Байерн не си ги пожелавам на този етап!

И аз като повечето колеги, които пишат тук, въобще не симпатизирам на гаднярите от Атлетико Мадрид.. Нито на шибаният им треньор, изградил този отбор по свой образ и подобие.. Но, според мен, снощи ги ощетиха срещу Челси! Две дузпи не им дадоха през първото полувреме. Червения картон на Савич, по-скоро го имаше. Ама, нищо де! Все пак, добре е че Атлетико отпаднаха.. Смятам, че въпреки че Челси са в добра форма, все пак са ни малко по-удобни за преодоляване, ако ни се паднат утре на жребия! Да си пожелаем късмет и да изтегли Порто или Дортмунд! 

Гнусен е този Симеоне. Защо го държат толкова години в Атлетико, не знам. Ето Челси с малко повече тичане си ги би два пъти тия, а ние какво се запънахме с тях. Този Жоао как може да струва толкова милки. Два мача все едно го нямаше на терена.

Който и да се пада вече все е зле за нас с тази слаба форма в която сме. Най-добре ще е Дортмунд, защото са със слаба защита, ама 1:7 дали ще ги целнеме. Да нагласят Сити-Байерн и Реал-Челси си пожелавам аз. ПСЖ не ги слагам за никаква титла, доказани евроидиоти са.

Вчера с една дузпа ако бяха стартирали не се знае накъде щеше да отиде мача....гнусни са верно е...ама Челси им върза малко

А бе гнусни или не, ама Симеоне ги изстреля от отбор за Купата на УЕФА и Лига Европа до утвърдено третия най-добър отбор в Испания, редовен участник в ШЛ с чисто нов стадион. Играха два финала в ШЛ с огромен малшанс ги загубиха и може да спечели втора титла с тях.

Няма как да не е почитан там.

Това на Караско е 50/50 за мен. Наистина оня от Челси леко го подръпна, но белгиецът определено си преигра. Мога да приема това отсъждане, но и ако беше дал червен и дузпа пак нямаше да сбърка. По преценка на съдията за мен.

1 hour ago, Plovdiv_1926 said:

А бе гнусни или не, ама Симеоне ги изстреля от отбор за Купата на УЕФА и Лига Европа до утвърдено третия най-добър отбор в Испания, редовен участник в ШЛ с чисто нов стадион. Играха два финала в ШЛ с огромен малшанс ги загубиха и може да спечели втора титла с тях.

Няма как да не е почитан там.

И дългове до небесата.. Ако беше взел някой КЕШ, а не само калъфки, щеше да е успешен треньор, за сега си остава само надценен. Да се благодари на буксуващия 1 декада Валенсия. Веднъж шампион на Испания, 1 Лига Европа и една Суперкупа на Европа за почти 10г.

Две са купите на ЛЕ, които е спечелил с АМ. Добавено към горните успехи при конкуренция на Реал и Барса, въобще не е малко. Клоп с БД, колко ШЛ и ЛЕ спечели например? В Италия някой треньор да е ставал шампион водейки отбор, който не се казва Юветус и да е печелил ШЛ през последните 10тина години?

Не съм фен на Симеоне, нито харесвам стила му на игра, но да се отричат успехите за мен е необективно.

Те Челси бяха категорично по-добрият отбор и в двата мача. При това с разлика. 

Дузпите, за които претендират и се говори тук, когато се случат срещу Салах и Мане се говори, че падали лесно и са симуланти.  Абсолютно заслужено си отпадат тия и много се радвам. Ужасно противен отбор.

С оглед на отборите, които останаха, аз съм си ги подредил в 3 категории.

Порто, Борусия, Реал, Челси - добър вариант като за 1/4 финал в ШЛ.

ПСЖ- приемливо

Сити, Байерн - лош вариант. 

Предпочитанията ми са така както съм ги изредил в поредност и трудност според мен. Най-предпочитани Порто, най-кофти немците.

Аз пък за Байрам не съм толкова сигурен, че са най-лошия вариант! Те в момента са съвсем леко над нивото на РБ Лайбциг. Гледах им последните 3-4 мача и не са толкова страшни, обаче гледах и нашите последни 10-тина, ние сме ... страшни ... айде, да кажем - не във форма 😜 Мисля, че към настоящия момент Сити са над всички, а после ... Чукотка!

И аз не искам английски отбор на този етап, защото шансът да неутрализират силните страни на отбора е по-голям. 

Порто и Дортмунд са най-приемливи. Реал и ПСЖ са под въпрос. Байерн срещу Ливърпул играе трудно, ама тръгне ли им с тази защита може да е страшно. Каквото такова де, на четвъртфинал няма голям избор особено предвид моментната форма на Ливърпул.

Ливърпул- Реал

Дортмунд- Порто

Сити- Челси

Байерн- ПСЖ

За мен, преди жребия бих разделил отборите на няколко групи, относо шансовете им да спечелят турнира:

Байерн/ Сити---- ПСЖ-----Ливърпул/Реал----Челси/Дортмунд/Порто.