Jump to content

Шампионска Лига - 2020/21

Recommended Posts

Зрителите от Америка, Азия и рекламодателите  искат да гледат Реал, а не Аталанта и побутването им от УЕФА е очаквано. Същото може да се очаква за тях и на 1/4 финала срещу някои отбори.

• Replies 745
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Бих определил жребия като задоволителен. Можеше да е по-добър, можеше и да е много по-лош. Единственото сигурно в нашата група е, че ще има много голове. За мен поне това е категорично. И ние, и Аякс,

Ми почти оптимален вариант. Средна хубост съперник за 1/4 финал и доста оптимален вариант за 1/2 финал.  Нещото, което може да се каже е, че ако има отбор който може да повиши това, което показва

"Ти му подадеш ръка, то ти извади рамото" - стара египетска поговорка.

Posted Images

На мен ми е все тая кой ще ни се падне, от всички отбори на този етап на турнира така като гледам май ние сме в най-слаба форма.Така че даже и със съперник като Порто може да се озорим, че и по-лошо.

И аз съм спокоен за жребия. От една страна искам да ни се падне слаб, за да имаме повече време до 1/2 финала да се възстановят повече играчи и да навлезем във форма. От друга страна, след като в момента ме сме много убедителни, дори "лесните" Порто и БД могат да ни елиминират. Миналата година, когато бихме всичко наред и трябваше да играем срещу АМ, повечето бяха доволни от жребия и очакваха да продължим напред без големи проблеми. Но всички помним какво стана. Така, че поне сега нямаме кой знае какви очаквания и всеки успех ще е добре дошъл за нас. Респективно, дори да отпаднем, особено ако е срещу някой кофти съперник като БМ, Сити или ПСЖ, няма да има такива драми като предишното издание на ШЛ.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Някво лийкване има за изтеглен жребий за четвъртфинала - 

Ние - Дортмунд

Пе Ес Же - Порто 
Шити - Байрен 

Мадрид - челши

Днес се тегли и жребието за 1/2 финалите да не забравяме. 

Така, че пътят за всеки отбор до финала ще е ясен. Съвсем е така без да намеквам нищо, не мое ли да се нагласят нещата: Ливръпул-Порто VS Дортминд-Челси. 

Сити-Байерн VS ПСЖ–Реал.

ПП: Ако както се очертава да няма никъде публика за 1/4 финалите, задълже предпочитам да сме домакини първо. В момента измъкването на резултат без да ти отблежат гол в домакинството, тежи доста повече отколкото беше когато имаше публика. Сега ако измъкнеш примерно 1-0 като домакин, след това отиваш да играеш реванша на стадион където пак няма да има публика, която да те притиска и е доста по-лесно да се отбелязват голове. 

46 minutes ago, fishek said:

Някво лийкване има за изтеглен жребий за четвъртфинала - 

Ние - Дортмунд

Пе Ес Же - Порто 
Шити - Байрен 

Мадрид - челши

както всеки път някой пуска измислен принтиран лист с логото на УЕФА и го обявяват за лийкван.

Мъничко остана...

Повтарям се, че предпочитам Дортмунд, за кеф на Клоп, защото напоследък са по-слаби от Лайпциг, а също и че най-вероятно пак ще играем в Унгария, ако сме срещу германски отбор. 

Сити - Борусия

Порто - Челси

Байерн - ПСЖ

Ура ! - за нас остана   РЕАЛ - Ливърпул

2 minutes ago, Plovdiv_1926 said:

С Реал сме, аз имах някакво предчувствие. Добре е, че първият мач е гостуване.

Добре е, ако има публика, без публика е все тая... Гуардиола и тая година няма да го бъде явно.

После Челси- Порто.

Добър жребий, има шанс за финал.

Настройката е различна, вкарай си 1-2 гола като гост и после като домакин гониш различни цели.

Полуфинал с Челси, финал в Истанбул, дежавю :sarcastic:

След Реал -  два епични мача с Челси, нещо като 2005 година и после в Истанбул ще сме гости на някой ,  дано да е Почетино, щото имаме опит с него на финал !  

Не отписвайте Порто!

Иначе и аз съм доволен от жребия. Искам да си го върнем на противния РМ. Другият поток е много силен. Там БМ, Сити и ПСЖ имат според мен почти еднакви шансове за финал.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Остава след известно време да разберем точните дати - дали ще сме първо във вторник, което ще е много по-добре или в сряда.

Аз не съм доволен. Сити с пореден слаб противник за кой ли път вече в турнирите. Челси с най-слабия отбор изобщо. Ние с Реал. Според мен шансовете не са големи. 

Не забравяйте, че в момента в Реал ги няма Бейл и Роналдо, а само някакви циганчета в атака. Както го няма и донора на голове на Бензема - Кариус. Шансовете са ни съвсем прилични. Даже бих казал, че ще ги бием.