Jump to content

Шампионска Лига - 2020/21

Recommended Posts

Приемам жребия с хладна глава най-вече, защото нашият отбор не е в оптималния си състав и форма.

Предвид другите отбори които можеха да ни се паднат, смятам че жребия е приемлив. В никакъв случай не казвам лесен, защото горчилката в гърлото си от финала в Киев още я усещам.Ако влезем в двубоите с нагласата ,с която влязохме в реванша с Парцелона-златното небе ни очаква !И тогава не бяхме в оптимално състояние но буквално ги изядохме с парцалите .

Всичко от което се нуждаем е правилната нагласа и малко помощ Свише!

П.п.Много,ама много ми се иска и се надявам след тези 2 мача разплаканите да са примадоните от Мадрид!

• Replies 763
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Бих определил жребия като задоволителен. Можеше да е по-добър, можеше и да е много по-лош. Единственото сигурно в нашата група е, че ще има много голове. За мен поне това е категорично. И ние, и Аякс,

Ми почти оптимален вариант. Средна хубост съперник за 1/4 финал и доста оптимален вариант за 1/2 финал.  Нещото, което може да се каже е, че ако има отбор който може да повиши това, което показва

"Ти му подадеш ръка, то ти извади рамото" - стара египетска поговорка.

Posted Images

Жребий средна хубост.В интерес на истината ние и Реал сме отборите на тази фаза на турнира дето са в най-тъжна форма.Абсолютно непредвидим сблъсък, само се надявам дотогава да вдигнем малко формата, че ако я караме с тая игра, нищо хубаво не ни чака.

Така (вторник-сряда) е по-добре и двата отбора, ще бъдат малко по-свежи и за мачовете от местното първенство.

Според УЕФА засега само мача Байерн - ПСЖ  е на баш домакински стадион,

а за другите три мача пише - заради вируса са под въпрос и  ще се уточнява занапред. 

Жребия е жребий, каквото такова. Формата и класата са ясни и при двата отбора. Класа има, форма хич. Важния фактор ще бъде мотивацията, която при нас ще е налице, заради горчилката от Киев. Аз лично не желаех да играем с друг английски представител и поне това се случи.

Най добрият избор, според мен.

Тея в момента и Реинджърс на Стиви да ги хване, ше ги бие кат маче у дувар ше ги е*а и у балерините

Тва да лежиш на стари лаври, леко сме го изпитали на наш гръб.

Ии, сори, ама най малко му отива на форумния мениджър тва :

5 hours ago, Chinaski said:

В тоя турнир най тъпо е да се паднеш с отбора с най много титли....тука моментната форма няма никакво значение- примери бол. Според мен кофти жребий...няма как Борусия да не са по добрия вариант при никой случай.

4 hours ago, Plovdiv_1926 said:

Дортмунд не са отписване, Сити имат явни проблеми с отбори, които обичат да се надвкарват с други, защото се увличат от тяхната игра и рухват в защита- Монако, онзи Ливърпул от 2018, Тотнъм, Лион. 

Вярно е, че сега в защита са доста по-стабилни, ама Дортмунд са коварен турнирен отбор в настоящия си състав, който вкарва много. 

Дортмунд, с тая защита и Лудогорец ще им вкара поне 2 гола. Сити играят ли си играта, за Бюрки ще стане много грозно в двата мача.

13 minutes ago, Steve_G said:

Най добрият избор, според мен.

Тея в момента и Реинджърс на Стиви да ги хване, ше ги бие кат маче у дувар ше ги е*а и у балерините

Тва да лежиш на стари лаври, леко сме го изпитали на наш гръб.

Ии, сори, ама най малко му отива на форумния мениджър тва :

Какво имаш против....да се бием в гърдите и да викаме ще утрепем всички....

Just now, Chinaski said:

Да легнем и да вдигнем краката ли е форумната позиция ?

19 minutes ago, Steve_G said:

Да легнем и да вдигнем краката ли е форумната позиция ?

Някъде да съм го написал?....Казах че според мен е кофти жребий и имаше по добри. Ти си свободен да мислиш каквото си искаш...ама чак пък да даваш определения...

Винаги съм имал свободно мислене !

Дефинирай определения, моля

1 hour ago, Chinaski said:

Няма как дори да не ти пусна Bon Jovi

Чудесен жребий,много съм доволен.

Падна ни се отбор с история,а срещу такива винаги играем добре.Освен това и те като нас не са в форма така че имаме доста добри шансове за крайна победа.Аз съм оптимист и мисля че може да ги отстраним,дано да се окажа прав.

Успех на момчетата и много се надявам точно в тия 2 мача Мо Салах да се развихри и да ги накаже!

Не знам в тая Великобритания нема ли кой малко от малко да натисне поне не международните им мачове да има някаква публика.

Тук в България щяха да излязат 150 човека на протест, да пратят една декларация на Боци и да се позволи да има публика в евротурнирите поне. Там братче нема.. ем ще се ваксинират всички рискови до средата на Април, ем стават една от най-малко рисковите страни изобщо в света. Тук ако имаме над 20% пложителни тестове, там те са на кота 0,4/5 положителни. 

Би било голямо предимство за английските отбори, ако домакинстват пред някаква публика. Миналата година тоя Бари Хърн ги натисна и пуснаха публиката за финала на световното по снукър.  Сега нема кой да мъцне.

Големи овцЕ са станали.

" Финалът на Шампионската лига в Истанбул ще бъде с поне 9 000 зрители.

Предполага се, че феновете на двата клуба, стигнали до решаващия мач, ще могат да присъстват на финала.   Според Daily Mail окончателното решение за присъствието на мача и приемането на чуждестранни фенове в Турция ще бъде взето от правителството на страната, но УЕФА се надява на положително решение на въпроса.

Олимпийският стадион "Ататюрк" има капацитет от 75 415 души. УЕФА също така очаква, че общата посещаемост може да бъде увеличена  до 30% или 50%."

Само да стигнем там.

23 minutes ago, LiverpoolYNWA said:

Рамос с контузия, ще пропусне мачовете с Ливърпул. Карма.

Верно ли, баси тъпотията...исках да играе

50 minutes ago, zigfridson said:

Сега вече можем да мислим за елиминация.  

Че то с него щеше да е по лесно