Jump to content

Шампионска Лига - 2020/21

Recommended Posts

• Replies 894
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

До вчера половин Манчестър беше тъжен, а днес вече е целия град.Безценно.😄

Бих определил жребия като задоволителен. Можеше да е по-добър, можеше и да е много по-лош. Единственото сигурно в нашата група е, че ще има много голове. За мен поне това е категорично. И ние, и Аякс,

Ми почти оптимален вариант. Средна хубост съперник за 1/4 финал и доста оптимален вариант за 1/2 финал.  Нещото, което може да се каже е, че ако има отбор който може да повиши това, което показва

Posted Images

Много нелепи голове допуснаха ПСЖ. Първият си беше вратарски, а вторият вина на стената, че се пропука и остави пространство за удара. При 1:0 за ПСЖ щеше да е много трудно на МС на реванша. Сега трябва да направят мача на живота си за да отстранят Сити.

Не симпатизирам на ПСЖ, просто предпочитам да няма английски финалист, още по-малко шампион, ако това не е ЛФК.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Тъпи голове, да. Но пък ПСЖ се показаха като малък отбор. Оставиха Сити да ги нагъва цяло полувреме (второто), нямаха една атака до преди края на мача. След като стана 1:1 очакваш те като домакини да натиснат, нещо а-у. Нищо подобно - стана 1:1 и Сити още ги държаха затворени в половината им. Видя се манталитета на по-малък отбор, макар да са пълни със звезди. Просто срещу Сити не се играе лесно. 

Гуардиола ако тая година не спечели ШЛ, просто ще се махне от там вероятно. Сезон, в който те са добри, а всички топ отбори са зле, е като на тепсия.

1 hour ago, Dacheff said:

Гуардиола ако тая година не спечели ШЛ, просто ще се махне от там вероятно.

Дали не е по-вероятно да се махне ако я спечели?

Иначе с тази игра с 6-7 човека постоянно зад топката, ако и тази година не я спечелят, няма кога.

Лично според мен, който спечели този сблъсък, ще вземе и ШЛ. Челси и Реал не са им на нивото в момента, въпреки че при Тухел, сините имат подем и изненадаха Сити за ФА.

П.С. Срещу МС и Мбапе (поне вчера), и Халанд бяха доста тихи.

Челси може да удари в един мач и Сити, и ПСЖ. А Реал са си Реал, не трябва да се изключва възможността само с името да я спечелят.

Иначе и двата отбора вчера играят доста по-добре, ПСЖ за пореден път се видя, че нямат психика. А първото полувреме си казах, че може от миналогодишния финал да са развили такава, защото не оставяха Сити да дишат. И все пак традициите в този турнир се появяват най-силно и аз не изключавам шампионът да е от другата двойка.

ПСЖ нямат манталитет и това се видя още срещу Барса. Биха 4:1 и на реванша като домакини играха толкова страхливо, че не е истина.

Аз не бих обвинил напълно Навас за първия гол на Сити. Такива подавания/ центрирания са изключително коварни и непредвидими и неведнъж са ставали такива голове.

Тия ПСЖ са ебахти смешниците, начело с Неймар. Супер безполезен футболист. Сити ще я печелят тая година, натам върви. Много вероятен требъл им се очертава.

Кинтите са си кинти - резервната им скамейка снощи е на стойност почти половин милиард паунда, ротират по 7-8 човека между турнирите и почти не се забелязва. Ще спечелят тая ШЛ рано или късно, точно както Челси преди - просто е въпрос на време. Няма отбор в Англия, който да е близо до тях, ние изпуснахме своя шанс. Сега пак нямало пари за трансфери, няма как и да стане. 

Тия ПСЖ са ебахти смешниците, начело с Неймар. Супер безполезен футболист. Сити ще я печелят тая година, натам върви. Много вероятен требъл им се очертава.
Кинтите са си кинти - резервната им скамейка снощи е на стойност почти половин милиард паунда, ротират по 7-8 човека между турнирите и почти не се забелязва. Ще спечелят тая ШЛ рано или късно, точно както Челси преди - просто е въпрос на време. Няма отбор в Англия, който да е близо до тях, ние изпуснахме своя шанс. Сега пак нямало пари за трансфери, няма как и да стане. 
Напълно! Бяхме близо, заради срабоъеността и това, че нямахме сериозни контузии на основни играчи. Плюс добра форма на повечето и много ентусиазъм и спортна злоба. И в момента където се вижда, че ни трябват трансферИ, за да задържим темпото, бай Хенри реши, че сме прекалено добри и "дръпна ръчната". Сега се отвори голяма разлика отново. Ако изключим лудия сезон с по 98-97 точки, всеки път шампионът става ясен още зимата.

П.С. Не ни трябват нито Халанд, нито Мбапе. Нищо не направиха срещу МС :sarcastic: в мачовете, в които играха.

Пеп ако вземе ШЛ може и да се насочи към друг челиндж. Макар че няма смисъл да го прави, защото тук има спокойствието да работи по негови условия.

Според мен, ако не я вземе, може и да си тръгне. Големи са шансовете, но в един мач Челси/Реал могат да ги изненадат. В два мача със сигурност са с по-големи шансове, но в един нищо не се знае.

4 hours ago, Dacheff said:

Няма отбор в Англия, който да е близо до тях, ние изпуснахме своя шанс.

Добрата новина е, че нещата изглеждаха по същия начин преди 3 години, когато стигнаха за пръв път кота 100 и Манчестър Ю на Моу и де Гея бяха втори. Само, че нищо не е постоянно във футбола. 

9 hours ago, AllYouNeedIsKlopp said:

Заявиха ли го официално вече?

Е те лично никога не го говорят, но клакьорите им сред журналистите като Мелиса Реди и Джеймс Пиърс го казаха, да. Сега, може и да е трик да не надуват цени, ама опитът показва друго. Sell to buy. 

8 hours ago, Toshko_Afrikanski said:

Добрата новина е, че нещата изглеждаха по същия начин преди 3 години, когато стигнаха за пръв път кота 100 и Манчестър Ю на Моу и де Гея бяха втори. Само, че нищо не е постоянно във футбола. 

А, разбира се, футболът е цикличен спорт. Аз затова казах, че никой не е близо в момента до тях, още догодина може нещо да се промени. 

53 minutes ago, Toshko_Afrikanski said:

Не е толкова лесно сравнението, за съжаление. Тогава почти всички играчи в отбора бяха преди най-силните си футболни години. Сега са в тях и скоро ще почнат да излизат от тях. Без инвестиции няма как да стане.

Толкова да ме е яд.. да отпаднем от толкова комичен Реал.. ама явно ние сме още по-комични!! Докъде се докарахме, догодина поне може да спечелим трофей ЛИга Европа или новия турнир за бедняци.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Сити ще вземат купата.

Най-силният отбор в света са в момента.

Ако не стигнат до дузпи нещо, челси нямат голям %  шанс.

Много играчи имат и повечето са им добри и опитни.

Пепи ще я вземе накрая за арабелите.

Аз не съм толкова убеден, че с лекота ще спечелят Сити. В мача за ФА къп Челси категорично ги надигра, а днес си имах шансовете да треснат Реал с 5-6:0. Имат си сипни и слаби страни и двата отбора, Челси са доста трудни за надиграване в центъра с играчи като Канте и Жоржиньо, там атаката е доста проблемна и зависи този куц кон Вернер дали ще му тръгне играта. Сити в центъра за мен отстъпват, Фернандиньо е вече на години и не мисля, че ще се справи така добре с линията на Челси. 

Аз лично очаквам един от най-равностойните финали в последните години. 

Лошото е, че Челси си подмлади отбора изведнъж с много пари и ще продължат с успехите и през следващите години, а Сити също не вярвам да останат по-назад.

Мачът ще се реши от един гол и кой изпуска по-малко, кой знае може пък Вернер да вкара от първото си положение, иначе халфовата линия на Сити не е никак лоша с Родри, Бернардо, Де Бройне, Гюндоган... Не е нужно Фернандиньо да играе. 

Ще е тактически мач с малко положения и голове, не изключвам продължения.

Челси бяха скандални с тия пропуски. Вместо 4-5 гола разлика, те трепериха до края. 

Тухел направи невероятни неща с тях. Още не мога да повярвам в какъв отбор ги превърна. Нищо общо с това, което беше при Ди Матео когато спечелиха шл. Тогава имаха зверски късмет, а сега с футбол надиграват. И то здраво надиграха двата мадридски. 

Не ми се иска, но трябва се признае, че тази постоянна смяна на треньори, върши работа в Челси. Колко мениджъра смениха и постоянно са фактор и печелят купи. 

За съжаление в момента като футбол Сити и Челси са доста над нас. Удоволствие беше са се наблюдава как Челси с няколко докосвания матираха защитата на реал. А ние я мъчим топката като все едно сме три синджира роби.

Много дръпна ВЛ благодарение и на нас, но изостанеш ли малко, веднага ти взимат мястото.  В идните години английската доминация ще продължи според мен, въпроса е дали ние пак ще сме част от нея.