Jump to content

Шампионска Лига - 2020/21

Recommended Posts

• Replies 768
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Бих определил жребия като задоволителен. Можеше да е по-добър, можеше и да е много по-лош. Единственото сигурно в нашата група е, че ще има много голове. За мен поне това е категорично. И ние, и Аякс,

Ми почти оптимален вариант. Средна хубост съперник за 1/4 финал и доста оптимален вариант за 1/2 финал.  Нещото, което може да се каже е, че ако има отбор който може да повиши това, което показва

"Ти му подадеш ръка, то ти извади рамото" - стара египетска поговорка.

Posted Images

Не може да е по-добре. Жалко, че мачовете се играят без публика, иначе щях да отида на мача в Амстердам.

Пишеше някъде днес, че в Понеделник от УЕФА вероятно ще кажат, че ще разрешат да има публика, там където страните са разрешили това на местно ниво.

Което би довело до неравнопоставеност според мен.

Ами групата ни си е добра, разбира се не трябва да подценяваме съперниците и вярвам, че ще е точно така.Аякс в момента са ми енигма, тъй като продадоха повечето от основните си играчи, Аталанта са ясни, а отбор, в който играе Божката Краев въобще не трябва да ни притеснява.

❗️UEFA will allow Home fans to return to all matches. Teams have now been informed they can have up to 30% of stadiums with fans if local authorities allow!

Малко инфо за публиката. За съжаление нас едва ли ще ни огрее.

Малко инфо за публиката. За съжаление нас едва ли ще ни огрее.

Нас, българите, ще ни огрее :) ето прясно

УЕФА разреши частичното допускане на фенове до стадионите. Това ще се случи още през следващата седмица, когато ще се проведат срещите на националните отбори.

Ще бъде разрешено допускането на фенове до 30% от общия капацитет на стадиона, но все пак крайното решение ще вземат местните власти на всяка държава в зависимост от обстановката в дадена страна.

Това означава, че близо 12 000 зрители ще могат да подкрепят националния ни отбор срещу Унгария в баража за класиране на Европейското първенство догодина.

Много добър анализ си направил, Симпли. Съгласен съм на 100% и мисля, че ще гледаме зрелищни мачове в нашата група. Понеже отборите практикуват атакуващ стил на игра, който е удобден за нас, си мисля че ще имаме добър успех срещу тях. Очаква да завършим групата с един или два Х. Класата и опита са на наша страна, но не трябва да подценяване останалите.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Програмата в нашата група:

Wednesday 21 October

Ajax vs Liverpool, Midtjylland vs Atalanta

Tuesday 27 October

Liverpool vs Midtjylland, Atalanta vs Ajax

Tuesday 3 November

Midtjylland vs Ajax, Atalanta vs Liverpool

Wednesday 25 November

Liverpool vs Atalanta, Ajax vs Midtjylland

Tuesday 1 December

Liverpool vs Ajax, Atalanta vs Midtjylland

Wednesday 9 December

Ajax vs Atalanta (18:55 CET), Midtjylland vs Liverpool (18:55 CET)

Точно, ако бяхме гости на Аталанта бихме били доста по-умерини и дори да бяхме загубили едва ли щеше да е разгром. С Вила имахме чудовищно подценяване и очаквахме едва ли не да играем срещу бетон 90. А видяхме, че на контри ни опукаха. Срещу офънзивни отбори едва ли бихме имали същият подход.

Е айде сега след 4:1 имахме цяло полувреме да реагираме, да се спасим поне от разгрома, а то можеше спокойно и 10-ка. След 4:1 в 45-тата какво да подценяваш повече, те братче на решето ни направиха и второто..Челси след 3:0 от УБА, подцениха ги ама излязоха второто и си издрапаха до 3:3, ние цяло второ нищо не променихме, че и по-зле заиграхме

• 3 weeks later...