Jump to content

Шампионска Лига - 2020/21

Recommended Posts

• Replies 894
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

До вчера половин Манчестър беше тъжен, а днес вече е целия град.Безценно.😄

Бих определил жребия като задоволителен. Можеше да е по-добър, можеше и да е много по-лош. Единственото сигурно в нашата група е, че ще има много голове. За мен поне това е категорично. И ние, и Аякс,

Ми почти оптимален вариант. Средна хубост съперник за 1/4 финал и доста оптимален вариант за 1/2 финал.  Нещото, което може да се каже е, че ако има отбор който може да повиши това, което показва

Posted Images

Тоя негър от Аталанта много мощен и много вкарва.

Ще береме ядове с него.

Дуван Сапата. Мексиканец.

ДЮван Сапата е толкова мексиканец колкото я "чуваш" ти играта.

Моя грешка, колумбиец исках да напиша. Не знам защо съм написал Мексико.

Точно как се произнася не знам.

Радвам се, че ме следиш.

Може да научиш нещо, че къвто си .....п

П.п. Всъщност проверих в Уикипедия и във всички страници , които са написани на български.

Никъде няма ДЮван, навсякъде е Дуван

https://bg.m.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD_%D0%A1%D0%B0%D0%BF%D0%B0%D1%82%D0%B0

Ама като знам, че езиците са ти втората силна черта, след футбола, не съм изненадан.

мани ги грандовете, върви много интересна среща за нашите стари фенове

Симон Миньоле срещу Пепе Рейна ! засега резултата е 1:1,

като на Монката му вкараха от 17 метра с летяща на метър високо топка, която мина на 70 см от него,

а на Рейна от добре изпълнена дузпа.

Разликата между манго и Бундеслигата обаче е никаква. И ние отнесохме една седмица, ще видим накрая кой къде ще е, аз съм сигурен, че Лайпцига ще стигнат по-далеч от манго в турнира.

Това някой да ми го каже като прогноза, че Лайпциг ще паднат с 5:0 от тия несретници манго, ше го помисля за луд. Не знам как се е случило, нищо чудно като победата на Астън Вила със 7:2 - всичко влиза, поне по статистика не подсказва никакво такова превъзходсто за манго. Признавам не гледах този мач, но 1:0 до 75-тата минута при пълно игрово превъзходство на гостите,4-те гола за манго падат в края. Не мисля, че манго са по-силни от Лайпциг, просто за мен е по-скоро някакво щастливо стечение на обстоятелствата тоя резултат.

Ако го беше гледал щеше да видиш че любимия ти ЛайпциХ бяха супер зле...имат един удар цял мач...Рашфорд като влезе и ги развинти...тоя Упамекано да си седи далече от нас...

Поведоха рано, рано с гол от засада. След това си играха тяхната любима манговска игра на контри. А капитанът им колко суплеса направи в наказателното им не е истина. Редбулите като нас със Вила, пасове, пасове и накрая грешка и гол за Юнайтед.

Ако го беше гледал щеше да видиш че любимия ти ЛайпциХ бяха супер зле...имат един удар цял мач...Рашфорд като влезе и ги развинти...тоя Упамекано да си седи далече от нас...

Странно как от един мач си вадиш такива генерални заключения. Ние като получихме 7 гола от Вила, а можеше и още 5, значи ли, че Ван Дайк примерно е слаб?

Както казва колегата, играли са на контри, следвх статистиката, тъй като бях играл корнери на тоя мач, ЛайпциГ си диктуваше играта, ранния гол явно е объркал сметките. 4-те гола падат накарая, през целия мач си браниха преднината мангалите.

Тия Лайпциг събраха някви страшни тиняци като тоя кол Сьорлот дето беше резерва на Бентеке в Палас... и Клуйверт, дето се избиваха за него и от две години не може да отлепи и от Рома го изгониха... Нямат изявени играчи в нападение. Полсен гледам го пускат там и изглежда вкарва, ама ми се струва, че ще страдат от това. Определено са доста по-слаб отбор, в сравнение с миналия сезон...както много други отбори, между другото.

Мен ми беше интересно кратунчо дали е правил пак суплеси, ама по-горното мнение ми отговори на въпроса. Не знам кога ще почнат да го третират като треторазряден футболист тоя несретник. Съдиите имам предвид.

Определено са доста по-слаб отбор, в сравнение с миналия сезон...както много други отбори, между другото.

Точно днес си мислех за тая година ШЛ. Много се надявам да сме първи в групата, за да няма шанс да се паднем с Байерн толкова рано. Отдавна не съм гледал сезон, в който всички да са слаби...като изключим Байерн просто няма силен отбор тая година. Ние и Сити сме зле, Манюре и Челси също, Барса са зле, Реал са плачевни, Ювентус вчера бяха мега зле, ПСЖ са смешници, Атлетико са доста слаби, Борусия и те... абе няма нито един отбор, дето да кажеш, че играе силно. И всички са дроп и в ШЛ, и в първенствата си.

Така че колкото и да сме зле ние, шанс си имаме и ми се ще докрай да се разминаваме с Байерн. Не че не може да отпаднем от доста други отбори, де :sarcastic:

прочетено

Ерлинг Холанд регистрира историческо постижение,

най-добрият дебют в Шампионската лига - в първите си 10 мача има 12 гола.

Холанд подобри постижение, което принадлежеше на трима футболисти -

Симоне Индзаги, Хари Кейн и Садио Мане, разписали се по 9 пъти в първите си 10 мача.