Jump to content

Лига Европа - 2020/21

Recommended Posts

15 minutes ago, cyberfan said:

Бай Иване, ти верно ли не искаш финал за Суперкупата Ливърпул - Юнайтед?

Това ще е един мач мечта за мен.

Не съм казал, че не искам, само ги неглижирах, защото те не заслужават да излетят толкова високо.

Абе нека ние да сме там, пък който ще да дойде! 

• Replies 331
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Не че нещо ама тва с Литекс доста вече се изтърка...ся ако си някой върл наркоман от София Запад го разбирам ама така само да го повтаряш във всеки удобен момент си е чиста провокация и заяждане.

Изкрено ти съчуствам братле.Можеш само да се гордееш с отбора си,както и аз впрочем.Умирам от яд

Евала на пича. Да излезеш от купено първенство и да стигнеш до евро-елиминации си е постижение.

Споделям мнението на Бай Иван ... мангу, за да се яви на такъв мач, ще е взел нещо ... ама предпочитам да е нещо, като казаното от Ген. Божигол ... "Влизам в неква стая и гледам нема нищу ... викам си тука има нещу ... " 

Винаги може да има изненада до финала.

Ако ние вземем ШЛ, а Арсенал ЛЕ и двата отбора завършат извън топ4 то това означава, че 4тият да речем Челси ще е аут за ШЛ, или се бъркам?

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

19 hours ago, Stivi_G said:

Винаги може да има изненада до финала.

Ако ние вземем ШЛ, а Арсенал ЛЕ и двата отбора завършат извън топ4 то това означава, че 4тият да речем Челси ще е аут за ШЛ, или се бъркам?

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Тука само Бай Иван може да ти отговори и то толкова аргументирано, че ще научим правилата на неколко турнира едновременно. Аз също по принцип се имам за педантичен темерут, като правя нещо, но Бай Иван не знам как му се занимава. Другия, който искам да отлича е мисля Ред-Гепард-а - той също избухва с много подробно инфо за разните купи и особено за келешите. Благодаря и на двамата!

П.С. S.Gerrard имах предвид, относно качването на всичко, свързано с вътрешни и външни купи + играчи под наем, академия и т.н.

8 hours ago, Stivi_G said:

Да!  Точно така би станало, защото от едно първенство може да има най-много пет отбора в ШЛ -

в случая първите три + носителите на ШЛ и ЛЕ, а четвъртия ще играе в ЛЕ.  Би било готино.

Мистър Вили Вуцов надрънка за 10 минути уникални бисери. МЮ имали най - добрите играчи във ВЛ обаче били зад Сити незнайно защо. Оле не можел да овладее съблекалнята затуй им куцал сезона. И тем подобни мозъчни пръдни. 

On 18.03.2021 г. at 22:45, Plovdiv_1926 said:

Динамо мачкаха и в групите здраво, нямаха загуба, после бият руски отбор на два пъти.  Не знам как ги е подценил толкова и е излязъл основно с резерви и то при положение, че си мъчи титулярите в турнира още от мача в Пловдив, който беше втори квалификационен кръг. 

Ето затова не виждам смисъл от този турнир- играеш една камара мачове и накрая ще дойдат някакви като Севиля или Атлетико с нереален късмет, ще отпаднеш и ще си пропилял целия сезон във ВЛ. А ти играеш 7-8 месеца в цикъл четвъртък- неделя и пътуваш до Русия, Казахстан и Азербайджан през седмица.

Ако бяха отпаднали на Лаута, съм убеден, че сега щяха да имат повече точки в първенството, ама Моуриньо сам си избра :sarcastic:

От другия сезон като се намали груповата фаза от 48 на 32 ще намалеят тия далечни дестинации и ще се прехвърлят в новия турнир, отделно и 1-вите в груповата фаза ще се включват директно в осминафиналите и ще си спестят 2 мача. Иначе освен купата чисто биографично като трофей единствения стимул си остава мястото в ШЛ за следващия сезон.

Подценяването дойде от играчите и то главно от 1-вия мач, когато тотално ги надиграха и пропуснаха да им вкарат поне още 2-3, имаше и едно положение за дузпа с/у Ндомбеле, което не им свириха . Явно това им изигра лоша шега и решиха, че всичко е свършило както и всички останали де - едва ли някой го е очаквал, отделно и проблемите, които имаха хърватите дни преди реванша с оставката на треньора им, който бе осъден заради финансови измами. На Жозефина си му личеше разочарованието след мача, като цяло с основния си отбор играха - Ндомбеле беше го оставил на скамейката и му отсъствага Хойберг заради картони, а Сон беше контузен -  ама да не можеш да вкараш 1 гол 120 минути, не заслужаваха да продължат и отделно 3-тия гол вече беше върха - Оришич тръгна от центъра, мина 3-ма и я вкара. Кейн си им остава длъжник тук с 2 изпуснати положения - едно в редовното време и едно в продълженията. Засега има горе-долу същите показатели като на Почетино, но с 200 мача по-малко начело. Все пак ако успее да им донесе Карабаото ще го пишат успешен сезона.

18l31oa.png

On 19.03.2021 г. at 17:45, Plovdiv_1926 said:

Славия дали няма да изненадат и Арсенал? Според мен са по-силни от Олимпиакос, а натрупаха вече и самочувствие от три доста силни сезона в Европа. Може и да стигнат полуфиналите, а защи не и финал при съперник Виляреал/ Динамо. Макар че това е турнирът на Емери.

Дори не бих го нарекъл и изненада ако ги отстранят. Арсенал ако не бяха вкарали 3 в Гърция най-вероятно пак щяха да отпаднат от Олимпиакос. Не че пак не потрепериха в реванша и не го загубиха, а Обамеянг изпусна отново 3 чисти положения, а в 1-вия двубой след като поведоха последваха дежурни грешки на Давид Луиз и Себайос като от тази на испанеца - гърците изравниха, та добре че в края на мача имаше проблясъци от играчи, които по принцип не вкарват та взеха добра преднина. 

Иначе чехите си надиграха Рейнджърс и в 2-та мача и заслужено продължиха - в 1-вия вратаря на шотландците им изкара мача, въпреки че и Кент имаше една ситуация да донесе победата за отбора на Джерард. Във 2-рия си взеха своето, въпреки че отново имаха положения Рейнджърс, но вече след 1-вия червен картон прегоряха, последва 2-ри - прекрасен гол на Станчу от пряк свободен и развоят беше ясен. В края на мача се стигна до сблъсъци уж пак заради расизъм и Кудела, който им е основен играч сега е наказан - да видим как ще им се отрази. 

ман уре след съдийското рамо в 1-вия двубой - чист отменен гол на Милан и спестен червен картон на МакТоминай, успяха да се промъкнат като пръдня из гащи на реванша и изтеглиха най-удобния съперник на четвъртфиналите.

Украинските отбори с разочароващо представяне - загубиха и 2-та си двубоя и успяха да отбележат едва 1 гол. Виляреал с Емери, който има 3 титли от ЛЕ и 1 загубен финал - се очертават скрития фаворит - 5 победи и равен в груповата фаза и само победи досега в елиминациите и в по-удобния поток за финала.

Рома определено изненадват - първи четвъртфинал в ЛЕ от 22 години - и те досега само победи в елиминациите, не срещнаха никакви трудности с/у полуфиналиста от миналата година Шахтьор.  Предстоят 2 много интересни сблъсъка с Аякс водени от мотора си Тадич, които също досега жънат само победи.