Jump to content

Лига Европа - 2020/21

Recommended Posts

On 29.04.2021 г. at 23:40, Dacheff said:

Тва е в топ 10 на най-смешните дузпи. Не знам тоя ВАР за кво изобщо го имат. Иначе Рома са много зле, не знам как са стигнали изобщо до полуфинал. Те повече от 3 паса не могат да си дадат. Тоя мач отива на 7:2.

В интерес на истината в елиминациите играха изнендващо добре - 4 победи в мачовете с Брага и Шахтьор, с Аякс им върза доста и успяха да се промъкнат, но точно за двубоя с ман уре бяха страшно обезкървени - Манчини и Педро отсъстваха, 3 смени също заради контузии преди края на 1-вото полувреме, най-нелепата от която беше на вратаря им - оттам нататък с Миранте на вратата само трябваше да оцелят вратата и топката влизаше, особено последните им 2 бяха напълно смешни също толкова колкото и дузпата и въпреки това на реванша имаха своите шансове да ги отстранят след завръщането на Педро и Манчини, но за съжалние Лопез не се възстанови и отново бяха с този галфон на вратата, който отново допусна 2 гола от Кавани, с които се класираха. Докато Де Хеа на другата врата ги измъкна и уби интригата в двубоя. Изнендващо остана решението на Фонсека да остави голмайстора на турнира през този сезон Борха резерва и в 2-та мача като го пусна единствено в последните 15 минути на реванша.

On 7.05.2021 г. at 5:43, Stivi_G said:

Въпреки, че реванша беше "решен", ако Де Хея не беше изиграл един от най-добрите си мачове за последните 2-3 сезона, МЮ щяха да бъдат доста притиснати. Спокойно Рома можеха да вкарат още поне 2 гола.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Особено след като ги обърнаха за 2:1 в рамките на 3 минути,  2 ключови спасявания в следващите 2 минути - реално можеше за 5 минути да им набутат 4 гола. Веднага след това пък Кавани изравни за 2:2 и приключи срещата.

On 30.04.2021 г. at 9:58, Stivi_G said:

Виляреал изтърваха да бият Арсенал с по-голям резултат. Ако бяха вкарали и 3ти щяха да имат сериозно предимство на реванша. Сега при 2:1 нищо не се знае. Имат предимство, но 1:0 за Арсенал в Лондон, и испанците отпадат.

Изтърваха ги, но неадекватника в черно също помогна след като показа на Себайос безумен 2-ри картон, тръгна да ги компенсира - първо с дузпа, при която Сака сам потърси контакт и падна, след което и изравни играчите на терена с 2 бързи картона за Капу в рамките на 10 минути. 

Иначе реално ако не играеха с/у Арсенал си отпадаха. В реванша Емери излезе за равен и щеше да съжалява - една от 2-те греди на Обамеянг, ако беше влезнала щяха да са аут. Дано довечера промени подхода, че няма да е на добре. 

• Replies 389
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Нот соу гут ибенинг за феновете на Юнайтед.

Само с Арсенал не може.

Не че нещо ама тва с Литекс доста вече се изтърка...ся ако си някой върл наркоман от София Запад го разбирам ама така само да го повтаряш във всеки удобен момент си е чиста провокация и заяждане.

В миналото, по времето на Съра и с Роналдо, Руни, Нистелрой, Тевес  и др. 

МЮ и Подводницата са играли 2 пъти по 2 мача в ШЛ,

като и четирите са завършвали 0:0  !   Току виж и днес издрапали до дузпи.

За довечера им дават 30% шанс да спечелят трофея.  

Интересно решение на Емери излизайки със старото куче Бака, който беше с основен принос за 2 от титлите му в ЛЕ със Севиля, след като в елиминациите беше главно резерва за сметка на Алксер. Чуквуезе, който се контузи в реванша с Арсенал не е успял да се възстанови и е аут.

Мале тия Виляреал са ебати слабия отбор, поне тая вечер. Буквално един път не са изнесли топката, два паса не могат да вържат, само някакви изтритвания и рикушети... Дано задържат де :sarcastic:

Ееее айде бе Емери! Чакаме да има "Гууд Ебенинг" за манчо. Кво е туй 1:1??

А иначе двете Вилита в студиото мога да ги гледам вечно 🤣

Адски забавни са. Бисера на полувремето беше: средната половина на терена 😄

Овчата глава газ пика на полувремето - бейби фейса бил мумия, бил умрял :sarcastic: трябва да му изкарат видео по време на мача какви ги дрънка. Емери излезна оакан, добре че вкараха тоя гол, при който Де Хеа странно не успя да се намеси както трябва, да ги държи в мача. 

Съжалиха ги мангалите вараджиите, тази дузпа щеше да е черешката баш накрая на продълженията. Иначе Виляреал добре заиграха в тях след смените в края на редовното време.

Забелязал съм, че винаги когато някой отбор спечели двата жребия (кой ще изпълнява първи и на коя врата), накрая печели и дузпите. Да видим днес как ще е с Виляреал.

7 minutes ago, Raybeez93 said:

Стига бе това вратарче на Виляреал в ръцете му я бият, той не може да я хване.. 

Добре че Де Хеа беше също толкова слаб. Сега се класираха и за ШЛ и ще са и в 1-ва урна, желан противник ще са за груповата фаза.

Мдаа, ако ви кажа че не ми е гот, че мангала пада, не ми вЕрвайте. 😂

Са за другият финал, съм силно раздвоен. Два нЕма такива педераски отбора, на некси, като че ли, предпочитам шибаното Ческе да спечели. Само за да видА физиономията на Плешо-тактиката. Ако можеше, тези два отбора да го духат... ма яко и да спечели нЕкой друг, щЕх да съм щастлив.

Сега в студиото казаха, че тоя палячо Емери имал вече 4 титли в ЛЕ. Обаче баш с Арсенал загуби финала.

Тия са баси "традиционния" отбор. Днес ми се мярна някаква снимка на отбора им от загубения финал с Галатасарай и там бяха почти всички от непобедимите.

Чудесен резултат)) Ман Ютд трябва да падат винаги и навсякъде.. Дори и в приятелски мач и на тренировка! Хубаво е че и дъртия на живо видя загубата. На Олето му пожелавам, минимум да си изпълни договора и да продължава в същия дух! 

14 minutes ago, Stojkica said:

Сега в студиото казаха, че тоя палячо Емери имал вече 4 титли в ЛЕ. Обаче баш с Арсенал загуби финала.

Тия са баси "традиционния" отбор. Днес ми се мярна някаква снимка на отбора им от загубения финал с Галатасарай и там бяха почти всички от непобедимите.

Бъркаш се, по-малко от половината - Анри, Бергкамп, Виейра, Парлър и Кион, който дори в този сезон не им беше основен играч.

12 minutes ago, S.Gerrard said:

Бъркаш се, по-малко от половината - Анри, Бергкамп, Виейра, Парлър и Кион, който дори в този сезон не им беше основен играч.

Да, все се бъркам, че сезонът им без загуба е 01/02. А то няма как да стане със Сийман на вратата.

Очаквах Виляреал да изпълнят МЮ. Ама викам да не ги урочасам, че Манго току-виж Погба направи мача на живота си за МЮ и вкара някой гол и бият.

В крайна сметка направиха най-успешният си сезон от няколко години насам и 2ри и загубиха финала за ЛЕ. А ние с ужасния си сезон 3ти на само няколко топки зад тях.

Гледах мача без дузпите. Стигаше ми да видя "големите" играчи Погба и ФернандеС/Ш. Трагици. Погба направи един-два опита да провира и уж да направи нещо ама никак не му се получи. 

Мактомини се стараеше и Рашко от маню, другите бяха изолирани. Ебенинга добре си изигра мача. Дебнеше ги и си ги издебна. 
Случаен гол на Кавани, иначе другото вратарчето им го обра. 

Като цял слаб финал за мен, не че нямаше положения. 

Олето ми хареса много как не се израдва на гола що не знаеше гол ли е аджеба или ще го отменят. Прайслесссс :sarcastic: