Jump to content

Лига Европа - 2020/21

Recommended Posts

Хаха за мен всички български отбори в Европейски мачове са нашите.Аз бг първенство не гледам и нямам пристрастия там.Едиствения отбор на който съм истински фен е Червения танк от Мърсисайд

• Replies 331
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Не че нещо ама тва с Литекс доста вече се изтърка...ся ако си някой върл наркоман от София Запад го разбирам ама така само да го повтаряш във всеки удобен момент си е чиста провокация и заяждане.

Изкрено ти съчуствам братле.Можеш само да се гордееш с отбора си,както и аз впрочем.Умирам от яд

Евала на пича. Да излезеш от купено първенство и да стигнеш до евро-елиминации си е постижение.

Като гледам потенциалните съперници на ЦСКА и Локо мисля че бяха до тук за жалост. Дано изненадат и да продължат и двата отбора.

Като гледам потенциалните съперници на ЦСКА и Локо мисля че бяха до тук за жалост. Дано изненадат и да продължат и двата отбора.

Много зависи от жеебия, има сред поставените и предолими отбори особено ако си домакин. То беше ясно, че без късмет в жребия няма докъде да се стигне и без тва при състоянието на футбола ни.

Много зависи от жеебия, има сред поставените и предолими отбори особено ако си домакин. То беше ясно, че без късмет в жребия няма докъде да се стигне и без тва при състоянието на футбола ни.

Така е, но миналата година сякаш нямаше толкова тежки отбори още във втори кръг.

Така е, но миналата година сякаш нямаше толкова тежки отбори още във втори кръг.

Просто шестите и седмите от Италия/ Англия/ не бяха чак такива имена с коефициенти, ама реално и срещу тах нямаше шанс- Уулвс,, Торино, докато сег са Милан и Тотнъм.. Единствено Айнтрахт са съпоставими с Волфсбург, като и Еспаньол с Гранада.

Всички източноевропейски, че даже и средноевропейски отбори могат да бъдат елиминирани в един мач като домакин с нужната доза желание и късмет естествено. Марибор, които си играят трайно в групите днес отпадат вкъщи с дузпи, Апоел Никозия, които даже стигаха 1/8-финали в ШЛ отидоха на продължения с албанци като гости. Вчера Омония изненада Легия като гост, а Ференцварош Селтик.

Форматът предразполага с качествен треньор мотиватор и сработен отбор да стигнеш далеч. А и двата отбора са горе- долу в един и същ състав при нс от две години вече плътно, а при твх година и нещо. Вече много зависи и късмета при жребия де.

Да не забравяме, че отборите ни са с трагичен коефициент начален. Имаше период от 4-5 години, в които само Лудогорец отстраняваха отбори, а всички други окапваха още първия кръг, в който ги пуснат. И това беше плътно от 2012 до 2016 някъде. В последните години пак поне леко се отлепва от дъното и пак ЦСКА стигна два пъти до третия кръг, както и веднъж ние и жълтите.

Ако направиш 3-4 подобни години и не си разпродаваш тотално отбора вече почваш да игреш със собствен коефициент, който е добър на ниво Лига Европа и ще стигаш доста по-лесно до плейофите, а евентуално и до групите.

В България обаче даже сред водещите отбори няма никаква последователност, за да стане това. Нашите от отбора двете купи при първа възможност ще кеират всеки един от тях- продадохме двама ключови играчи в лицето на Ожболт и Томашевич, някой друг като Езе ще избяга за доста по-висока заплата и за една година отиваш пак да правиш чисто нов отбор.

Гришата също кешира веднага само офертата да стне седемцифрена- Каранга, Десподов, Мауридес, Недялков. Няма как да си продаваш най-добрите играчи и да искаш в техния случай да бориш Лудогорец и да се бориш за групите. Те в момента, ако имаха същия състав с горе изброените без Мауридес щяха преспокойно да могат да стигат до плейофа с един добър треньор, който е голямото разковниче в полуаматьорското ни ниво на футбол.

Чичо Венци направи щурм за тройката след паузата, влезе в нея и първата му работа беше да продаде трима още преди да са се играли дружоите в Европа. Отделно сега ще си продаде и капитана и ще си живурка пак 2-3 сезона във втората осмица, където ще продава мачове, докато не изкара още някоя друга юношка и да повтори упражнението с влизане в Еврооа и моментално разпродаване.

Имаше един мач преди години ни бяха наказали, хората го гледаха на волейболната зала отгоре :sarcastic: Тя е на около 200-300 метра от стадиона.

Те Тотнъм абсурд да дойдат с титуляри, Уест Хям нали така две години подред отпадаха от Астра Гюргево в предварителните кръгове.

Щото хем знаеха, че няма да я спечелят , хем щеше да им натовари програмата и да им намали шансовете за оставане във ВЛ(което е най-важното за тях) , а парите от ЛЕ не са кой знае какво за клубовете в Англия.

Виж, при Тотнъм вече е съвсем друго. Моуриньо най-вероятно ще се бори за тоя трофей.

Дано Локото ги избегнат после.

Пак не мисля, че ще излязат само с титуляри. Те резервите ще са им достатъчни да ни бият де, тва е ясно :D

Вашат разбивка повече ми харесва- македонските шиптари са преодолими, въпреки че пък са турнирен отбор и направиха изненади последните години, с Партизан и Бате сте си аутсайдери, но като домакини всичко става, не са си в пика на възможностите и двата отбора, както ако беше преди 7-8 години.

Докато ние сме аутсайдери с всички, израелците си играят по групите, а илраинците, въпреки че за първи път ги чувсм, ще са със сигурност доста здрави физически и ще е трудно, отделно сто процента ще имат някой чужденец за цвят, а там ги взимат добри.

след час е жребият и нашите подгрупички са:

Seeded

1 BATE Borisov (BLR)

2 Shkëndija (MKD)

3 Partizan (SRB)

Unseeded

4 Botoşani (ROU)

5 CSKA-Sofia (BUL)

6 Sfintul Gheorghe Suruceni (MDA)

=============================================

Seeded

1 Hapoel Beer-Sheva (ISR)

2 Kolos Kovalivka (UKR)

3 Tottenham (ENG)

Unseeded

4 Aris (GRE)

5 Laç (ALB)

6 Lokomotiv Plovdiv (BUL)

Докато ние сме аутсайдери с всички, ... а ирландците, въпреки че за първи път ги чувам,

Не са ирландци, а украинци от едно селце с 1600 жители :)

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D1%96%D0%B2%D0%BA%D0%B0_(%D0%92%D0%B0%D1%81%D0%B8%D0%BB%D1%8C%D0%BA%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D1%80%D0%B0%D0%B9%D0%BE%D0%BD)

До по-миналата год са били в "Б" групата, а тази год завършват на осмо място в Украйна,

но по някакъв начин печелят Купата им и така се озовават в ЛЕ, подобно на Локото

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81_(%D1%84%D1%83%D1%82%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%8B%D0%B9_%D0%BA%D0%BB%D1%83%D0%B1,_%D0%9A%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D1%91%D0%B2%D0%BA%D0%B0)

Никакъв футболен КОЛОС не са, по-скоро такъв на глинени крака.

Локото би имал поне 66% шанс да ги отстрани. Ха дано се паднат с тях.

Нещо съм си мислел друго в бързането и не знам защо ирландци съм написал. Иначе нормално да им е по-висок коефициента и Шахтьор, и Динамо са си фактор в Европа.

Представете си културния шок да дойдат да играят на Лаута :sarcastic: Ако имаше хора по трибуните, щях да ги искам тях поне да си направим шоуто, Хари Кейн да играе на скелето на Бесика.

Арис и албанците, които сигурно ще играят на националния им, пак имат някви прилични стадиончета.

П.с. Сега влязох във форума им с епичното име thefightingcock и ето едното мнение

Clynelish said:

As long as we avoid Lokomotiv Plovdiv

Именно.Аз знам защо им е така коеф-а .Затова ми е странно ,че много фенове викат и стискат палци срещу Лудогорец в Европа а реално без Лудогорец още в първия кръг и ЦСКА и Локо и Славия щяха да са сред НЕ поставените и съвсем щяха да са до там.Едно е да подкрепяш отбора си в вътрешното първество ама в Европа при все че техните победи ти помагат даже... българска злоба за жалост.

До онзи ден са били в Б групата .Това им е първо участие а имат вече по-гоялм коеф от нашите.Ужас

НЕ! Имат собствен нулев коеф, но участват с коеф. на Украйна, който е доста голям.

Именно.Аз знам защо им е така коеф-а .Затова ми е странно ,че много фенове викат и стискат палци срещу Лудогорец в Европа а реално без Лудогорец още в първия кръг и ЦСКА и Локо и Славия щяха да са сред НЕ поставените и съвсем щяха да са до там.Едно е да подкрепяш отбора си в вътрешното първество ама в Европа при все че техните победи ти помагат даже... българска злоба за жалост.

Ние със Славия и без това бяхме непоставени в първия кръг, ЦСКА си бяха със собствения от 4 и бяха сред поставените.