Jump to content

Лига Европа - 2020/21

Recommended Posts

2 български отбора в групите на ЛЕ за пръв път от 10 години - знаем си го нивото, но този път адмирации и то се класираха след победи като гост - ЦСКА дори се налага и да обръща резултата.

Лудогорец ще са във 2-ра урна, ЦСКА в 4-та. Жребият е утре от 14 часа.

Изобщо доста изненади се случиха в плейофите. Нито една обаче не беше свързана с тези отбори, за които писах в предния пост че ще търсят дебют не само за себе си, но и за страната си. Фарьорците от КИ загубиха като гост на Дъндолк с 3:1, Флора загубиха със същия резултат от Динамо в Загреб. Арарат загуби минимално от Звезда с 1:2, същото се случи и със Сараево - 0:1 от Селтик. Лех Познан затвърдиха добрата си форма в турнира с 3-ти пореден успех като гост, този път над Шарлероа с 1:2. Либерец отстраниха АПОЕЛ с гол от дузпа в края на мача. Апоел Беер Шева отстраниха Пилзен по абсолютно същия начин, само че голът падна в началото. Риека изненадаха Копенхаген в Дания. Гранада се класираха за групите още в 1-вия си сезон в Европа след успех над Малмьо като гост с 1:3. Карабах постигна класическа победа над Легия Варшава в Полша. Още една впечатляваща победа на гостите - Линц размаза Спортинг в Португалия с 1:4 (2-та отбора играха в групите през миналия сезон и си размениха по 1 победа тогава). АЕК отстрани Волфсбург след обрат в Атина, Рейнджърс отново ще играят в групите след като победиха Галатасарай със същия резултат. Моуриньо показа още в предните двубои, че ще се бори със зъби и нокти за трофея, тази вечер не бе по-различна - 7:2 с/у Макаби Хайфа. В истински цирк се превърна единствения двубой, който не се реши в редовното време - Рио Аве след като отстраниха Бешиташ, бяха на секунди да сторят и това с Милан, но в последната минута от продълженията направиха глупава дузпа след игра с ръка, италианците изравниха и се стигна до дузпи (наложи се да бъдат изпълнени 24), където португалците цели 3 пъти имаха мачбол, но и 3 пъти изтърваха и накрая загубиха.

Ето урните за жребия утре:

Pot 1

91px-Arsenal_FC.svg.png91px-Tottenham_Hotspur.svg.png91px-AS_Roma_logo_%282017%29.svg.png91px-SSC_Neapel.svg.png91px-SL_Benfica_logo.svg.png91px-Bayer_04_Leverkusen_logo.svg.png91px-Villarreal_CF_logo.svg.png91px-PFK_CSKA_Logo.svg.png91px-S.C._Braga_logo.svg.png91px-KAA_Gent_logo.svg.png91px-PSV_Eindhoven.svg.png91px-Celtic_FC.svg.png

Pot 2

91px-GNK_Dinamo_Zagreb_badge_in_2019_%282%29.png91px-Sparta_Prague_logo.svg.png91px-Logo_of_SK_Slavia_Praha.svg.png91px-PFC_Ludogorets_Razgrad_logo.svg.png91px-BSC_Young_Boys_logo.svg.png91px-Logo_FC_Red_Star_Belgrade.svg.png91px-SK_Rapid_Wien.svg.png91px-Leicester_City_crest.svg.png91px-Qaraba%C4%9F_FK_logo.svg.png91px-PAOK_FC_logo.svg.png91px-Royal_Standard_de_Liege.svg.png91px-Real_Sociedad_logo.svg.png

Pot 3

91px-Logo_of_Granada_Club_de_F%C3%BAtbol.svg.png91px-Logo_of_AC_Milan.svg.png91px-AZ_Alkmaar.svg.png91px-Feyenoord_logo.svg.png91px-AEK_Athens_FC_logo.svg.png91px-Maccabi_tel-aviv.fc.svg.png91px-Rangers_FC.svg.png91px-Molde_Fotball_Logo.svg.png91px-Logo_TSG_Hoffenheim.svg.png91px-LASK_logo.svg.png91px-Logo-hapoel-positive.svg.png91px-CFR_Cluj_badge.svg.png

Pot 4

91px-FC_Zorya_Luhansk_logo.svg.png91px-OGC_Nice_logo.svg.png91px-Lille_OSC_2018_logo.svg.png91px-HNK_Rijeka.svg.png91px-Dundalk_F.C._Crest_2020.png91px-Slovan_Liberec_logo.svg.png91px-Royal_Antwerp_Football_Club_logo.svg.png91px-KKS_Lech_Pozna%C5%84.svg.png91px-Sivasspor_logo.svg.png91px-Wolfsberger_AC_logo.svg.png91px-AC_Omonia_logo.svg.png91px-CSKA_Sofia_Logo_2019.png

• Replies 331
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Не че нещо ама тва с Литекс доста вече се изтърка...ся ако си някой върл наркоман от София Запад го разбирам ама така само да го повтаряш във всеки удобен момент си е чиста провокация и заяждане.

Изкрено ти съчуствам братле.Можеш само да се гордееш с отбора си,както и аз впрочем.Умирам от яд

Евала на пича. Да излезеш от купено първенство и да стигнеш до евро-елиминации си е постижение.

Искам Лестър в България. В София :)

Не е възможно, за ЦСКА остана една от първите 6 групи.

Група А - Рома, Йънг Бойс и Клуж

Група J - Тотнъм, Лудогорец, Линц и Антверп

Не че нещо ама този тулуп докога ще го търпим?

За тулупа дето прати Литекс в София, смени им името и ги вкара в А група без мачове ли говориш. Аз обичам да си наричам имената с истинските им имена, разбирам, че понякога истината е болезнена за някои, всичко останало от истината е чисто и просто - лицемерие.

Айде у игнора

За тулупа дето прати Литекс в София, смени им името и ги вкара в А група без мачове ли говориш. Аз обичам да си наричам имената с истинските им имена, разбирам, че понякога истината е болезнена за някои, всичко останало от истината е чисто и просто - лицемерие.

Тогава наричай Лудогорец - Антибиотик, Ботев - Металик Локомотив - Велбъжд и тн , списъкът е дълъг, ама не виждам да го правиш.

Така че освен да търсиш евтини провокацийки, друго не правиш.

И пак да попитам - модератори в тоя форум има ли и докога ще търпим такива форумни плъхове да се изявяват?

Не че нещо ама този тулуп докога ще го търпим?

И пак да попитам - модератори в тоя форум има ли и докога ще търпим такива форумни плъхове да се изявяват?

Значи аз по темата за българския футбол отношение не взимам. Кой както иска да си ги нарича, стига да не обижда ЛФК и другите съфорумци. Като казваме на Юнайтед "говнайтед, орки" и т.н. никой не мрънка за наказание. За мен разлика между ЦСКА, Литекс и Юнайтед в това отношение няма. А и не виждам защо някой се обижда като наричат ЦСКА Литекс, след като врътката си беше баш такава. Все тая. Ти реално си за наказание в случая, защото го обиди 2 пъти в рамките на две мнения. Ще го броя за едно наказание и ви съветвам да не се палите на такива глупави теми.

Няма какво да му се обяснваш на тоз палячо, нека си живее в комплексирания измислен свят, ако може без цитати, че няма опция за скриване при игнорирани :) Ще се притеснявам аз как наричам български отбори във форум на Ливърпул, щото имало фенове на Литекс, цска, левски и тн, да не вземат да се обидят от истината, айде ей сега :)

п.с. а това за обидите виждам, че не се наказва и се толерира, че даже и за няколко поред, за това почвам и аз. По принцип досега го избягвах, защото обикновено хора със сърца на мишки го правят, когато речникът им се изчерпа, скрити и защитени зад екранчето и ми е по-забавно да наблюдавам реакции в такива ситуации, но така реших сега да си отговарям подобащо, на обидите с обиди от тука нататък, докато не почнат да се спазват правилата във форума.

Значи аз по темата за българския футбол отношение не взимам. Кой както иска да си ги нарича, стига да не обижда ЛФК и другите съфорумци. Като казваме на Юнайтед "говнайтед, орки" и т.н. никой не мрънка за наказание. За мен разлика между ЦСКА, Литекс и Юнайтед в това отношение няма. А и не виждам защо някой се обижда като наричат ЦСКА Литекс, след като врътката си беше баш такава. Все тая. Ти реално си за наказание в случая, защото го обиди 2 пъти в рамките на две мнения. Ще го броя за едно наказание и ви съветвам да не се палите на такива глупави теми.

Ти сериозно ли го написа това?

Значи за две "обиди" има наказание, но за един откровено провокиращ тип не виждал проблем.

И в тоя форум повечето имат и любими български отбори, не знам някой от форума да е фен на Юнайтед, че да не правиш разлика между двете. :ppp6:

Няма какво да му се обяснваш на тоз палячо, нека си живее в комплексирания измислен свят, ако може без цитсти, че няма опция за скриване при игнорирани :)

Dacheff, сега пак ли не виждаш проблем? Нивото на тоя форум копае дъното.

Не че нещо ама тва с Литекс доста вече се изтърка...ся ако си някой върл наркоман от София Запад го разбирам ама така само да го повтаряш във всеки удобен момент си е чиста провокация и заяждане.

Взе ми думите. Наистина беше интересно първите айде една-две години.

На мен не толкова, но в нета. Ама тва да го повтаряш още треа верно да не си в ред.

Ся тръгвам от летището към армията да пия една две бири.

Няма такова посрещане.

Нито Левски, Ботев, Локо, Славия никой бг фен не може да устрои.

Сигурно ще го дават по новините, ама не се спряха, все едно ШЛ са взели.

Ясно е, че ще го изядат в групата, ама поне пари ще си докарат, че е срамота......да нямат лев.

Dacheff, сега пак ли не виждаш проблем? Нивото на тоя форум копае дъното.

Тука съм съгласен.Във формуа редовно се адмирират и подминават заяждания в които няма конкретна обидна дума ,но са провокации и наказанието отива за не който трябва.Някой са станали специалисти даже в това и провокират умишлено.За тях трбва бан.Не е въпроса дали на модератора му пука(явно не) ,а това че конкретното заяждане води до конфликт.

Форума както е тръгнало да отблъсква доста хора заради липсата на реакция от отговроните хора ,ще заприлича на форума на Лацио в БГ с 10 фена и 2 мнения на мач.Аз лично обмислям да се прместя във формуа в Англия.Там такива подмятания не се търпят.

Аз не съм от ЦСКА, не съм от Левски, от Литекс от Поморие или който и да е било.Обаче адмирации за ЦСКА вчера.Дано и Левски някой ден ни радва така както ме зарадваха Лудогорец и ЦСКА вчера.

То моите наблюдения за този потребител не са от днес или вчера. Редовно го гледам да се издрисква в темите за български футбол с “литекс” и разни подобни простотии. И предполагам тук все пак има хора, които следят български футбол и е едва ли им е приятно да четат едни и същи дрисни от въпросния субект ама явно няма проблем щом не псува.

Вчера за първи път два български отбора влизат в групи на Ле от 10 години и вместо да коментираме, се занимаваме с комплексите на някой. Ама затва ни е и на такъв хал цялата държава.

Държава ни е на такъв хал и заради закриването на отбори и преименуването и преместването на други. Защото така се показва, че всеки може да си прави каквото си иска.

Както каза Цеката преди няколко месеца -

"Упорито си твърдят, че са Литекс пред ФИФА, но иначе се обиждат като ги наричат така в България. Няма оправия, ей."

Взе ми думите. Наистина беше интересно първите айде една-две години.

На мен не толкова, но в нета. Ама тва да го повтаряш още треа верно да не си в ред.

Ся тръгвам от летището към армията да пия една две бири.

Няма такова посрещане.

Нито Левски, Ботев, Локо, Славия никой бг фен не може да устрои.

Сигурно ще го дават по новините, ама не се спряха, все едно ШЛ са взели.

Ясно е, че ще го изядат в групата, ама поне пари ще си докарат, че е срамота......да нямат лев.

Ей тцтц, на стари години реши да сменяш отбора, а?