Jump to content

Зимен трансферен прозорец сезон 2020/2021

Recommended Posts

Време е и за тази тема.

Много сериозни слухове последните дни за Упамекано и Кабак.

Горе долу навсякъде се говори, че ще вземем защитник зимата, а тези двамата са най-спрягани.

Днес дори се говори, че ще се опитаме да договорим Кабак преди Януари.

Аз нямам задълбочени наблюдения над нито един от двамата, но сякаш тоя Упамекано е по-утвърден.

• Replies 732
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

С това негово изказване вече ме спечели:     Vestergaard after the Everton win:   “It was a massive, massive win against the current league leaders. However, I just wanted to say we dedicated this cle

Ми пичове... спазарен Кабак за наем + възможност да го купим лятото / но не задължително /... мисля, че няма какво да недоволстваме. За мен това е супер сделка. Ако се окаже находка, плащаме си го и с

И още подкрепа за Биг Върджил  

Упамекано подписа нов договор това лято, преди това клаузата му беше 50 млн, сега не знам, но е вероятно да е повече. Кабак не го знам какъв е, ама като гледам Шалке как ги бият като тъпани и са последни, нещо не ми вдъхва доверие. Това дойде от Пиърс, който в последно време познава колкото и ние тука във форума. Лятото 10 пъти обърна палачинката за Тиаго, а за Жота излезна от него няколко часа преди да го привлечем. Клубът се е разграничил от всичките драскачи в последно време и ми се струва, че ще излезе кой е защитникът един ден преди трансфера му.

Важно е той как играе, а не още 10 от Шалке. Какво като ги бият Шалке, те и Саутхямптън бяха в зоната на изпадащите с Ван Дайк, той да не е робот да играе сам и да им държи целия отбор.

Кабаков ако е добър да идва, цяло лято имаше слухове за него, Клоп си го е харесал от преди.

Незнам, от тоя Кабак нямам никакви впечатления.Ама лятото го спрягаха за нас, един вид като заместник на Ловрен.Освен това е само на 20 години и няма никакъв опит, идва и от друго първенство.Върджил като дойде си беше със сериозен стаж във ВЛ, преди това и в Шотландия.Надявам се че щаба знае какво прави, ако действително са се насочили към него.

Не съм особено очарован от това, за заместник на най-добрия защитник в света да вземем някакъв 20 годишен хлапак и то от Бундеслигата! Не стига, че е само на 20, ами дори си няма представа от футбола във ВЛ!!! Не вярвам Клоп да го направи това...Ако все пак го вземем, то той ще е 4-ти избор, т.е. на мястото на бившия №6 ! А, това изобщо не решава проблема в защита... Така, че не вярвам на тази новина! Клоп е умен мъж и съм сигурен, че вече знае решението на проблема, друг е въпроса дали във времената на световна криза FSG ще реши да инвестира още...? :yes: p.s. Един Конар Коуди ще е в пъти по-добро решение - местно момче, боец, със опит във ВЛ, а и добър ЦЗ! А, днес ми направи добро впечетление и датчанина Вестергаард от Саутхямптън - голямо здраво момче, отличен с глава, бърз и не избягва единоборствата! / пише, че е 1,99 см :ppp6: /

Този датчанин Вестергаард би бил почти идеален.

Има отличен произход - Карлсберг, както и добра история в академията ни в Южния град.

Упамекано в транфермаркет пише че струва 60 милки. Някъде четох за суми около 40-45 мельона. За 5 мача има гол, а и РБ се движат доста по-добре от Шалке в лигата, ако гледаме тия неща. Та ако трябва да избирам аз би бил французина. Ще има спекулации ся 2 месеца и ще ни приписват един вагон защитници.

Ние хубаво си правим сметки за тоя и оня, но важно е Клоп какво мисли по въпроса.Лично аз се надявам написаното в статията по-долу да е партенка.

https://www.gol.bg/a/109-liverpool/313636-klop-ne-iska-da-harchi-za-zamestnik-na-van-dayk

Ей тоя опитния, на 34 год не е проблем, НО...дълго контузен, от февруари поне до юли!

/ а може и още да е/

https://www.flashscore.bg/player/garay-ezequiel/2HjNXxXm/

Ако случайно успеем с Алаба, запазваме много добри шансове за ШЛ, а и за ПЛ няма да е късно.

Клоп при покупките се ръководи от максимата

"Онли дъ бест из гуд инаф" :sarcastic:

На Клоп му дават " зелена светлина " да купи зимата централен защитник ,който си хареса, без да се съобразява от цената.

това е според ЕКСПЕС

https://www.express.co.uk/sport/football/1353878/Liverpool-news-FSG-Jurgen-Klopp-January-Dayot-Upamecano-Jules-Kounde-Ozan-Kabak

Ние хубаво си правим сметки за тоя и оня, но важно е Клоп какво мисли по въпроса.Лично аз се надявам написаното в статията по-долу да е партенка.

https://www.gol.bg/a...nik-na-van-dayk

Е, какво да каже, то му е ясно, че зимата тръгнем ли да купуваме централен защитник, ще ни одерат мъжката, всички знаят в какво положение сме, вероятно ще отричат до последно, но едва ли ще помогне, ще трябва да надплащаме с едно 10-20 милиона сигурно...

На Клоп му дават " зелена светлина " да купи зимата централен защитник ,който си хареса, без да се съобразява от цената.

това е според ЕКСПЕС

Ако е така, вече съм обнадежден, Клоп си знае, кой ще свърши най-добре работата :doubleup: А, лично моето мнение е, че ще е най-удачно да е от ВЛ! За предпочинане Сонджу, Конар Коуди или онова голямо, датско момче от Саутхямптън! :yes:

https://www.gol.bg/a...nik-na-van-dayk

Само като видиш как е написано "ван Дайк" и направо затваряш страницата моментално.

Само като видиш как е написано "ван Дайк" и направо затваряш страницата моментално.

Как е написана на бг няма значение ,защото то не е авторска статия ,а е преведена такава от Ливърпул Ехо.

това е според ЕКСПЕС

Това звучи много красиво и романтично, АКО е вярно
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...