Jump to content

Зимен трансферен прозорец сезон 2020/2021

Recommended Posts

Ако беше 70-80 млн според теб щяхме ли да го вземем?

Иначе не отричам, че явно е много харесван от Клоп ако това се опитваш да кажеш.

Първо-не е като да не сме давали такива пари за играчи

Второ- почти няма отбор, който да даде 80 млн за играч който е на 30 почти, ако той не се казва Роналди или Меси.

Тиаго беше взет, защото Клоп беше тръгнал да променя(за добро) още веднъж стила ни. Уви обаче няма да го видим този нов стил скоро

Беше се решил да не играе само с носачи на пиано в средата

Това последното не го казвам като обида за играчите, които имаме там. Напротив, точно те бяха важна съставка за успехите ни до сега, но всичко тече-всичко се променя с времето

• Replies 732
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

С това негово изказване вече ме спечели:     Vestergaard after the Everton win:   “It was a massive, massive win against the current league leaders. However, I just wanted to say we dedicated this cle

Ми пичове... спазарен Кабак за наем + възможност да го купим лятото / но не задължително /... мисля, че няма какво да недоволстваме. За мен това е супер сделка. Ако се окаже находка, плащаме си го и с

И още подкрепа за Биг Върджил  

Този Почетино как може да отиде в ПСЖ. Сега папето нема да се излъже случайно да дойде при нас.

Похвално е че Клоп си търси играчи от академията на клуба. Аз такъв треньор досега не съм забелязал. Колко момчета вкара в първия отбор да поритат.

Мисля си че от академията може да си намери халф.

Но какво говоря-вече си е намерил: Къртис и Рийс.

Така направи Пеп при Барселона навремето и барса беше непобедима. Е, сега ние сме Барселона. Почти съм сигурен, че това е модела този сезон. Рискован сега, но следващия жална им майка на всички във Висшата лига.

Мислел съм си го и аз това. Тези голобрадите ще са натрупали по едно 20-30 мача

Като свърши сезона ще си дадат самооценка и за догодина ще пълноправни членове на отбора

Каза и че ще е тихо трансферно лято, но за 2 дена купихме Тиаго и Жота. За мен и сега се опитват да се застраховат от изнудване, защото ако знаят, че отчаяно искаме да купим защитник, сещате се, че всеки ще си вдигне цените за нас.

Аве тия бритиш инглиз сега като излязоха от ЕС какви са условията по трансферите?

Купили сме някакви младоци преди да паднат кепенците-единия от Селта Виго. Няма и 1 милион.

Сега дали чужденците ще престанат да идват във Висшата лига. Последната може да тръгне надолу с по-малко вносен материал.

с разрешително за работа, няма проблем да вземеш някой за първия отбор, но академиете ще се напълнят основно с местни

Хари Кейн абсурд да напусне Тотнъм зимата. Той толкова много години изкара, а сега, когато имат шанс да вземат някакъв трофей, няма да си тръгне. Но не се ли случи това, лятото може и да си търси ново предизвикателство.

Liverpool in advanced talks to sign Lille Centre back Sven Botman for around 33million Euros. Medical will take place at Anfield tomorrow and all contracts will be signed.

Говори се усилено, че ще купим централният защитник на Лил Свен Ботман. Преди това е играл в Аякс. Някой, ако следи по-задълбочено тези две първенства да каже дали го бива момчето.

Liverpool in advanced talks to sign Lille Centre back Sven Botman for around 33million Euros. Medical will take place at Anfield tomorrow and all contracts will be signed.

Говори се усилено, че ще купим централният защитник на Лил Свен Ботман. Преди това е играл в Аякс. Някой, ако следи по-задълбочено тези две първенства да каже дали го бива момчето.

Eqp4-U2x-XEAA1-Kon.jpg

Ако този трансфер не стане в следващия 1 час, то играчът ще е наличен най-рано за мача с манго, ако говорим само за ВЛ.

Nobody in Europe’s top 5 leagues, who has challenged for more than 100 duels in 2020, has a better success ratio than Sven Botman when at Lille: 73.4%. (Opta)

Пича има най-голям процент спечелени единоборства от 5те топ първенства. Висок, бърз, ляв крак, типичен представител на школата на Аякс. Ами да идва :)

В статията пишеше, че е отишъл в Лил през лятото за 7 млн паунда. Ако наистина това е била сумата, защо са спали нашите през лятото? Ozzy е много прав в това, което казва.

За първи път прочетох ,че имаме интерес към него преди около месец.Започнах да следя играта му (доста критично)и за мен е повече от обещаващ.Във въздуха е Цар, чете добре играта,не е скаран с играта с крака абе....Холандска школа.

Ако го вземем +"голямото Батко"Върдж-ще си думат на роден език 😆

Пича е висок 193см и скоро, ще навърши 21години.

В играта с тяло е безкомпромисен.

Къде да са спали лятото? Едва ли трансфер лятото като четвърти избор защитник го е блазнел прекалено много, пред титулярно мвсто в Лил. Сега ще го чакаме като месия след 10 мача във Франция. Много мразя такъв тип статистики, които се бълват в туитър. Това са десет мача. За десет мача при малко късмет Даунинг може да изглежда като Бейл от 2012, а Керъл за 19 мача, според статистиката тогава изглеждаше като Кейн сега. Струва ми се, че трансфер на тоя пич ще е по-скоро panic buy, от колкото добре премислен трансфер, макар и да излязат булшит информации, че сме го следили от както е бил на 11 и е ритал в махалата. Дано да бъркам, де.

Още няма 21. Да не се рискува с Рис, че е млад и неопитвн, но да се купи някой с година по-стар и десет мача във Франция. Има логика.

Още няма 21. Да не се рискува с Рис, че е млад и неопитвн, но да се купи някой с година по-стар и десет мача във Франция. Има логика.

Оо, с това съм много съгласен!

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...