Jump to content

Зимен трансферен прозорец сезон 2020/2021

Recommended Posts

Аз за централен защитник не го искам. За ляв бек резерва на Робо става, ама тогава той няма да иска....така че май ще си ходи в Ювентус, или някъде където играят с 3ма централни и атакуващи уинг-бекове...

• Replies 732
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

С това негово изказване вече ме спечели:     Vestergaard after the Everton win:   “It was a massive, massive win against the current league leaders. However, I just wanted to say we dedicated this cle

Ми пичове... спазарен Кабак за наем + възможност да го купим лятото / но не задължително /... мисля, че няма какво да недоволстваме. За мен това е супер сделка. Ако се окаже находка, плащаме си го и с

И още подкрепа за Биг Върджил  

Аз съм ЗА, имаме крещяща нужда от класа в защитата сега, но по-скоро го виждам в някой отбор, който ще му плаща тлъста заплата - Пеесже, Сити, манго или Реал. Доколкото разбирам в Байерн именно заради заплата отказва да преподпише, значи си представете като някой отбор му предложи 300к заплата, как ще му светнат очите.

Само като видя Дейвид и ми става лошо... Иначе за тоя се говори за заплати от порядъка на 400к/седмица. Така или иначе няма кой да му ги даде, ама едно 250 сигурно ще си намери в ПСЖ примерно. При нас няма шанс, освен ако не се навие да влезе в "пърформънс бейзд пеймънт стръкчъра" на ФСГ и да почне на 120к/седмица.

Аз за централен защитник не го искам. За ляв бек резерва на Робо става, ама тогава той няма да иска....така че май ще си ходи в Ювентус, или някъде където играят с 3ма централни и атакуващи уинг-бекове...

Е разсмя ме ,понеже ти не го искаш отива в Ювентус,голем си

RB Salzburg sporting director Christoph Freund on Erling Haaland when asked by

@LMatthaeus10

on Haaland's future: “He will land there (Liverpool).”

https://amp.welt.de/sport/fussball/bundesliga/article219156798/BVB-Salzburgs-Sportdirektor-Haaland-wird-in-Liverpool-landen.html?__twitter_impression=true

Има шанс, щом Хааланд избра Борусия пред Йонайтед, значи има огромна вероятност да избере Ливърпул в бъдеще, ако ние се напънем за него. Задължилтено е да се пробва.

Когато Манго го искаха, най-вероятно Райола също е изиграл роля в ущърб на манчестърци, ама все пак норвежецът изглежда разумен и не е вманичаен за пари. Обратното на Санчо, което е голям плюс.

Ама тоя спортен директор не е обвързан с Хааланд/Ливърпул, едва ли го интересува и си е отговорил ей така просто - все едно аз да дам прогноза за изборите на президент в Зимбамбве - sure, некъв там черен ще стане.

Liverpool is expected to strengthen in January given the length of Van Dijk's probable absence and relative lack of cover - Among their list of centre-back targets is Inter Milan's 25-year old Milan Skriniar who almost moved to Spurs in October. [@ESPN]

Interestingly, Skriniar wears the number 37 shirt at the San Siro, in homage to Slovakia legend and former Liverpool ace Martin Skrtel. Skriniar: "Skrtel is one of my idols"

По-предният сезон е бил много стабилен, предният не чак толкова. Но все пак това зависи от много фактори. С ВвД (естествено като се оправи) до него и Фабиньо пред тях двамата, може и да е криптонит.

Стабилен в защита обаче е скаран много с топката доколкото съм запознат.

Иначе Кабака вече 3 или 4 дузпи прави само тоя сезон.

Както казах и преди тук, предпочитам някой от ВЛ с опит! Има доста добри ЦЗ, а ние - нужда и пари, т.е. интересите като се срешнат и сделката ще е на лице :yes:

Ако тръгнем да купуваме ЦЗ зимния прозорец /което почва да става наложително/ ще ни дерат като гергьовски агнета.Надявам се само да уцелим точния човек, че не ми се иска да надплатим некой некадърник.

Време е да изсипем пари и да не гледаме да минем тънко. Очертава се лятото да има голям брой напускащи и ще ги избием. Може да звучи гадно точно в този неприятен момент за него, но Гомез, ако не беше англичанин не се знае дали още щеше да е в отбора. Ситуацията е много деликатна и за мен лично, ако се вземе човек от ВЛ и то англичанин, рискът е много по-малък отколкото двойно по-евтин чужденец, играеш в Европа. Имаме нужда от някой, който да дойде и да влезе веднага в отбора, както и да се превърне в лидер на защитата в отсъствието на Ван Дайк. Конър Коуди е човекът за мен. Лудост е да си мисля, че Уулвс ще пуснат капитана си в средата на сезона, но за правилната сума ще го направят. Какво са 30-40 млн разлика в цените, ако намерим нов стълб за отбраната си? Ситуацията е критична, така че по-добре да заиграе парата, ако това ще спаси сезона.

Лошата новина за нас е, че клубовете ще се опитат максимално да се възползват финансово от ситуацията и ще искат безумни суми за играчите си, освен ако не пазаруваме от клубове, които имат известни финансови затруднения - на първо време се сещам за Шалке, Валенсия и т.н.

Всички са наясно с острата ни нужда от централен защитник и зимата преговорите вероятно ще започват с няколко десетки милиона над реалната стойност на футболиста. А имайки предвид трансферната ни политика, която е строго подчинена на нашата оценка за играча, то това може да се окаже огромен проблем и да ни откаже от топ целите.

Добрата новина е, че има доста защитници, чиито договор изтичат лятото и през януари можем да започнем преговори директно с тях, без да е небходимо съгласието на клуба. Изброявам само онези, за които има някакъв шанс да проявим интерес, и към днешна дата все още не са подписали нов договор с настоящия си клуб:

Жером Боатенг (32г. от Байерн М), Давид Алаба (28г. от Байерн М), Ерик Гарсия (19г. от Сити), Никола Максимович (28г. от Наполи), Серхио Рамос (34г. Реал), Фабиан Шер (28г. Нюкасъл), Ромен Саис (30г. Уулвс), Никола Нкулу (30г. Торино), Джони Еванс (32г. Лестър), Фабиан Балбуена (29г. Уест Хем), Свен и Ларс Бендер (и двамата на по 31г. Леверкузен), Матео Мусакио (30г. Милан), Сократис (32г. Арсенал), Кристиан Кабаселе (29г. Уотфорд), Александър Драгович (29г. Леверкузен), Кийрън Кларк (29г. Нюкасъл), Еляким Мангала (29г. Валенсия), Федерико Фернандес (31г. Нюкасъл), Мая Йошида (32г. Сампдория), Скот Дан и Мартин Кели (33г. и 30г. от Палас), Айса Манди (29г. Бетис). Към последния уж имаме интерес още от лятото.

Общо взето това са вариантите за януари. За някои от изброените ще се извият дълги опашки от желаещи, които ще им предлагат тлъсти заплати и по-дългосрочни контракти. Други могат да се разглеждат като временен вариант за закърпване на ситуацията.

Добрата новина е, че има доста защитници, чиито договор изтичат лятото и през януари можем да започнем преговори директно с тях, без да е небходимо съгласието на клуба.

Без съгласието на клуба не вършат работа конкретно за този сезон. За да се трансферира някой от тези през зимата, вече ще трябва съгласието и на клуба.

Серхио Рамос (34г. Реал),

:sarcastic: :sarcastic: Стига бе, братле :sarcastic:

Къде го тури тоя като опция.

Иначе на мен ми се иска като се взима някой, то той да не е някакъв тип - Фабиан Шер и прочее, а топ класа.

Ако ще трябва да се изтръскат джобовете, да се тръскат, но да се занимаваме с някакви балами дето да попълват бройката, не си струва.

Не мисля, че Клопо втори път ще повтори случая Коукър, така че опциите със сигурност се проучват трескаво в момента.

Ние реално, ако не привлечем поне един топ ЦЗ зимата, рискуваме да изгубим повече пари, отколкото самата му евентуална цена на този защитник.

Така че аз лично си мисля, че средства няма да се пестят, колко и да е криза.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...