Jump to content

Зимен трансферен прозорец сезон 2020/2021

Recommended Posts

Liverpool are considering a loan move for USA captain Aaron Long to solve their growing defensive problems. He's currently playing for New York Red Bulls and he's available for a short term loan deal [@SportsPeteO]

Jürgen Klopp is pushing hard for the signing of Kylian Mbappe. Fabinho is also involved in talks with the French forward as they’re using his good relationship with him to try and convince him to join. #LFC is an attractive option for his entourage. [@LateFootClub-@CanalPlus]

• Replies 732
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

С това негово изказване вече ме спечели:     Vestergaard after the Everton win:   “It was a massive, massive win against the current league leaders. However, I just wanted to say we dedicated this cle

Ми пичове... спазарен Кабак за наем + възможност да го купим лятото / но не задължително /... мисля, че няма какво да недоволстваме. За мен това е супер сделка. Ако се окаже находка, плащаме си го и с

И още подкрепа за Биг Върджил  

И аз съм най-много навит за наем. Дали ще се справи или не, ще знаем, че си ходи. Пък и ако е някой, който е играл на високо ниво, трудно да е по-зле от халфовете ни.

Слухове за отправено запитване към Уест Хем за Иса Диоп, за вземане под наем до края на сезона. Отговорът бил, че искат и клауза за задължително купуване след това.

Дали няма да вземем двама ЦЗ и да си решим всички проблеми в защита и халфове или става много нагло. Пък и ще вземе да объркаме сметките за сигурната титла на забулените.

Двама би било добре. Не знам какво да мисля за Филипс,на приливи и отливи,съмнявам се Клоп да му гласува доверие,да е в двойка с някой от новите.

Ето за американеца излезе и в Скай. Иска постоянен трансфер, до април им е спряна МЛС.

Намерих му и едно интервю, в което говори, че има умения и желание да играе във Висшата лига или Бундеслигата

LIVERPOOL GOING LONG?

Liverpool are interested in signing USA defender Aaron Long before Monday's transfer deadline, according to ESPN.

The New York Red Bulls centre-back, 28, has played 18 times for the US, spending his entire career in the American leagues.

A late bloomer, Long didn't break through the Red Bulls side until 2017.

With the MLS season suspended until April at the earliest, Long is allowed to look for temporary moves away.

Juventus turned down Liverpool's offer of 45 million for Merih Demiral. [@SkyItalia - via @bbosports]

Това ми е изключително трудно да го повярвам. Тоя играч, на тая цена - както ние да сме склонни да я предложим, така и Ювентус да откаже такова дарение.

Тоя има 2 сезона за Ювентус, 19/20 е стартирал в 6 мача -1/2 сезон е бил контузен от Януари до Юли. Другото време е бил на пейката преди контузията.

Тоя сезон е стартирал 8 мача и пак е бил контузен от Ноември до съвсем скор,януари.

На всичкото отгоре участник в голям скандал с военен поздрав за нахлуването на Турция в Сирия и призиви по това време от фенове на Ювентус да бъде изхвърлен от отбора.

Млад, неопитен,податлив на контузии, скандален (от най-грозните скандали)..тоя без пари да ни го дават трябва да помислим сериозно дали да им го вземем....

Не забравяйте, че за всеки нов играч, ние трябва да се освободим от 1 от сегашните заради изискването за Homegrown player.

Ако наистина сме предложили подобна цена, това е доказателство колко отчаяно сме склонни да хвърлим всякакви пари за всякакъв талашит....дето може да се наведе да си обуе бутонките. По-добре Хендо и Филипс да разцъкват отзад.

За американския капитан съм много много ЗА и според мен е в пъти по-голям трансфер и ще има много по-голям ефект.

Това ми е изключително трудно да го повярвам. Тоя играч, на тая цена - както ние да сме склонни да я предложим, така и Ювентус да откаже такова дарение.

Тоя има 2 сезона за Ювентус, 19/20 е стартирал в 6 мача -1/2 сезон е бил контузен от Януари до Юли. Другото време е бил на пейката преди контузията.

Тоя сезон е стартирал 8 мача и пак е бил контузен от Ноември до съвсем скор,януари.

На всичкото отгоре участник в голям скандал с военен поздрав за нахлуването на Турция в Сирия и призиви по това време от фенове на Ювентус да бъде изхвърлен от отбора.

Млад, неопитен,податлив на контузии, скандален (от най-грозните скандали)..тоя без пари да ни го дават трябва да помислим сериозно дали да им го вземем....

Не забравяйте, че за всеки нов играч, ние трябва да се освободим от 1 от сегашните заради изискването за Homegrown player.

Ако наистина сме предложили подобна цена, това е доказателство колко отчаяно сме склонни да хвърлим всякакви пари за всякакъв талашит....дето може да се наведе да си обуе бутонките. По-добре Хендо и Филипс да разцъкват отзад.

За американския капитан съм много много ЗА и според мен е в пъти по-голям трансфер и ще има много по-голям ефект.

Кое е скандалното за поздрава му? В Турция армията е на най-високо ниво на почит и когато те воюват, нацията ги подкрепя по всички възможни начини. В случая тогава този футболист отправи армейски поздрав като войник в тяхна подкрепа, не виждам нищо скандално тук.

За да не бъда тотално офф, съмнявам се да сме отправили такава оферта, не съм го следил много, но държи висока цена заради възрастта си най-вероятно. Но и не очаквам зимата да изкараме пари, най-много някой под наем да вземем да закърпим до лятото.

West Ham centre-back Issa Diop could provide Liverpool with a last-minute solution to their defensive crisis, says the Daily Star on Sunday.

However, West Ham do not want to loan the 24-year-old to the Reds, interested instead in a permanent deal.

The Premier League champions may, though, be able to persuade West Ham to do business if they take the player on loan for the rest of the season, with an obligation to buy the defender for £20m this summer.

The Premier League champions may, though, be able to persuade West Ham to do business if they take the player on loan for the rest of the season, with an obligation to buy the defender for £20m this summer.

Ако ще се задължаваме да го купуваме лятото, що просто не го купим сега и за к'во да му плащаме заплата още половин година отгоре, докато е под наем (ако приемем, че при подписване ще има 4 годишен фиксиран договор, а не просто до лятото на 2025)? Ако се потроши и той, но така или иначе сме длъжни да го купим, да го взимат сега.

Иначе някой гледал ли го е по-специално тоя Диоп? Става ли за нещо или ще е си е баш panic buy?

Става ли за нещо или ще е си е баш panic buy?

То на тая фаза на трансферния прозорец всичко си е panic buy, специално що се касае до нашия отбор.

По-вероятно е да не вземем никого, така че може да сте спокойни за “panic buy”. Тогава сподед мен трябвя да се пробва Вайналдум в защита, защото е освен борбен е добър и във въздуха.

В колко точно затваря ТП?

Ако ще се задължаваме да го купуваме лятото, що просто не го купим сега и за к'во да му плащаме заплата още половин година отгоре, докато е под наем (ако приемем, че при подписване ще има 4 годишен фиксиран договор, а не просто до лятото на 2025)? Ако се потроши и той, но така или иначе сме длъжни да го купим, да го взимат сега.

Иначе някой гледал ли го е по-специално тоя Диоп? Става ли за нещо или ще е си е баш panic buy?

Паник отвсякъде е такъв трансфер, а и Диоп така играе по принцип - панически. Направо в комплект с Масуаку да ги купуваме и да може да възстановим спомените от паметно партньорство Сако - Морено, но дори с по-слаби играчи.

BREAKING: Liverpool are in talks with Preston to sign Ben Davies from Preston for £2m and deal looks increasingly set to happen. It's likely that Sepp van der Berg will go to Deepdale on loan, also. [Dominic King]

Някакъв Бен Дейвис сме щели да взимаме.. ама не от Тотнъм а от Престън

Имаше някакъв Бен Дейвис май в Тотнъм по едно време, ма тоя предполагам е друг.

Да, някакъв световно неизвестен от Престън. То Бен Дейвис от шпорите си е ляв бек. Абсолютно безсмислено би било да го взимаме тоя.. щом толкова няма пари, да обиграват Нат Филипс и тва е.

Този Дейвис, ако го вземем на тези пари и се окаже находка, ще е невероятно.

Абсолютен титуляр в Престън от сезон 17/18. Има само 29 жълти картона и според същата статистика няма показан нито втори жълт, нито червен.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...