Jump to content

Зимен трансферен прозорец сезон 2020/2021

Recommended Posts

• Replies 732
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

С това негово изказване вече ме спечели:     Vestergaard after the Everton win:   “It was a massive, massive win against the current league leaders. However, I just wanted to say we dedicated this cle

Ми пичове... спазарен Кабак за наем + възможност да го купим лятото / но не задължително /... мисля, че няма какво да недоволстваме. За мен това е супер сделка. Ако се окаже находка, плащаме си го и с

И още подкрепа за Биг Върджил  

По-хубаво Клоп да праща 300-400 хиляди евра за Диниш Алмейда, отколкото за този :D

Този какъв е, не съм го чувал??? :nose:

Е ти пък за Бен Дейвис да не беше чувал, най-добрият защитник в А група иначе, мисля, че ще са на едно ниво, даже да не е и ниво над Престън.

Е ти пък за Бен Дейвис да не беше чувал, най-добрият защитник в А група иначе, мисля, че ще са на едно ниво, даже да не е и ниво над Престън.

Е, всеки който гледа английски мачове знае кой е тоя Бен Дейвис / ама другия /, но този Алмейда, наистина сефте го чувам. Къде играе, щото Алмейди - много?

И откъде знаем, че е подигравка?

Никой от нас не го е гледал, ни знае как ще играе при нас.

Едно време и за Робо като го взехме беше същото.

Да видим първо как ще играе, колко ще играе, и тогава ще дадем оценки. Най-малкото е сметнато, че след това ще можем да му вземем 5-но повече, само щото ще е играл за Ливърпул.

Пък ако вземе да играе добре, толкова по-хубаво.

Да де ама Робъртсън имаше поне 2 сезона във ВЛ преди да дойде при нас, тоя пич досега е играл само в Чемпиъншип и то е един от посредствените отбори там Престън. Абсолютно излишен транфер, колкото янките да кажат, че са направили нещо.

И откъде знаем, че е подигравка?

Никой от нас не го е гледал, ни знае как ще играе при нас.

Едно време и за Робо като го взехме беше същото.

Да видим първо как ще играе, колко ще играе, и тогава ще дадем оценки. Най-малкото е сметнато, че след това ще можем да му вземем 5-но повече, само щото ще е играл за Ливърпул.

Пък ако вземе да играе добре, толкова по-хубаво.

Невърче, на този 1/3 от всичките му мачове през живота са в Лига 2. Абсурдно е сравнението с Робъртсън само защото и двамата са взети евтино. Те Лудогорец правят трансфери на хора с по-стабилни визитки от този.

Fee of £2m agreed.

The 25-year-old's availability, affordability, age, ability in possession, recovery pace and added function as a left-back marked him as a good quick fix to Liverpool’s centre-back crisis

Емии честито, утре сутрин има час при доктора.

Топ трансфер. :respekt: :ppp6: Изглежда така сякаш и на Клоп му е писнанало и е решил в последния ден на джама да купи ЦЗ с пари от собствения си джоб. Шегата настрана, дано се окаже добро момчето. :rofl2: :champion:

Лек майтап да направя по тая тема, която силно ни вълнува, та ето - бай Хенри,като не ще да се охарчва, как не му хрумна да направи един вътрешнофирмен фсг трасфер от другия си клуб - бостън ред сокс. В бейзбола, нали също има защитници. :sarcastic: :sarcastic:

Еми няма как по средата на сезона да вземем Ботман, Упамекано, Бен Уайт или друг от основните ни цели, ако тия са такива де.Не искаме и да се вътрим за тоя Иса Диоп при положение, че Уест Хям искат задължителна откупна клауза от 20 милиона паунда.Не се знае и за Саис колко са ни поискали Уулвс ако сме имали въобще реалне интерес към него.Ако ще се вътрим да се вътрим малко от тоя трансфер.И без това надали ще изиграе повече от 5-6 мача максимум.

Идеално...като няма пара за 2 милиона все пак взимаме защитник, самия факт че чат пат Хендо, чат пат Фабиньо ще могат да си играят където им е мястото си е достатъчен. Току виж пък се оказал приличен вариант и за по нататък...

Еми няма как по средата на сезона да вземем Ботман, Упамекано, Бен Уайт или друг от основните ни цели, ако тия са такива де.

Има как - просто не ни се дават пари или нямаме ;)

Очакват, че Клоп ще се справи с наличното и германецът го прави. Можем да сме недоволни от някои резултати, ама и МС да играеха без защита и с осъкатена халфова линия, защото някои от тях трябва да са ЦЗ, то Пеп щеше да вдигне олелия до небето. А и като резултати според мен щяха да са по-зле от нас. И опратното! Ако при нас бяха здрави поне ВВД и Жота, съм убеден, че щяхме да сме с поне 6-7 точки повече от сега и щяхме да сме с поне равни шансове спрямо МС. Каквото и да става Клоп е главният виновник и за успехите и за провалите (директно или индиректно), а американците доволно потриват ръце с поредният пасивен трансферен прозорец или ако все пак дадат някакви пари, то ще е някой ултра промоционален играч струващ почти без пари, уреден от Едуардс.

Аз съм на мнение, че е по-добре да не взимаме никого, от колкото такива паляци. Ако наистина влизаше в плановете на Клоп, щеше да е представен ако не на 04.01, то поне до 07.01-08.01. Тоя е 18-ти избор и смятам, че ще е на нивото на Стивън Коулкър. Пълна подигравка с клуба и феновете.

Не винаги съм бил съгласен с политиката на Клоп да си държи на избраниците, но в последните 5 години, това се е оказвали печелившо. Винаги, когато Клоп е склонявал за играчи, които очевидно не е цени са били привличани само и единствено заради цената, сме съжалявали. Играчи като Коулкър, Шакири, Минамино, Соланке и т.н. От километри си личи, че Клоп нито ги е искал, нито разчита на тях, освен, ако някой не е на смъртвн одър. Тоя после ще се чудим как да го гоним. Надраснахме това ниво вече. Преди можеше да взимаме подобни, сега не ни отива просто.

Мен ми е по-скоро, не, че ще вземем някакъв сиромах за 2 млн от селата в ЧШ, а, че лятото заради тоя е твърде вероятно да не вземем друг защитник, като се върнат мъртъвците Гомес и Матип.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...