Jump to content

Зимен трансферен прозорец сезон 2020/2021

Recommended Posts

• Replies 732
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

С това негово изказване вече ме спечели:     Vestergaard after the Everton win:   “It was a massive, massive win against the current league leaders. However, I just wanted to say we dedicated this cle

Ми пичове... спазарен Кабак за наем + възможност да го купим лятото / но не задължително /... мисля, че няма какво да недоволстваме. За мен това е супер сделка. Ако се окаже находка, плащаме си го и с

И още подкрепа за Биг Върджил  

Абе то идеята не е ли този Кабак (или който вземем) да почне да ни върши работа от сега?

То ако го вземаме за бъдещето и ще го чакаме да влезе в час като Минамино да го вземаме лятото тогава.

Аз очаквам да стъпи и да е като Ван Дайк, от първия мач да е добър.

So who actually IS Ozan Kabak?

He is a right-footed, 20-year-old Turkey international centre-back who has occasionally also played in defensive midfield.

Kabak previously played for Stuttgart where he won the Rookie of the Season award in the Bundesliga for the 2018-19 season.

Stuttgart's sporting director Thomas Hitzlsperger previously said: "It's incredible how worldly-wise he is for his age.

"It's astonishing. I see him every day and am amazed at how mature he is."

Kabak, who has played 14 times for bottom-of-the-table Schalke this season, says his idol is Liverpool defender Virgil van Dijk.

Ако вземем 2ма наведнъж, ще можем да видим нормална халфова линия, но и сраваме много уязвими. Все пак ще им трябва време да се адаптират, а може това въобще да не стане или поне не при двамата. За мен този ход е много закъснял. Реално си изерпахме лимита на грешки и сме на "една загуба" от това да отпаднем от борбата за титлата. Ако поне един нов беше дошъл в началото на Януари щеше да има поне 4-5 мача + тренировките, с които да влезе в ритъм. Така или иначе загубихме доста точки тогава и по-зле едва ли щеше да бъде. Даже можехме да спечелим повече. Матип + Нов щеше да прати Фабиньо в халфовата лини където с Хендерсън и Тиаго/Джини щяхме да сме по-добре и в защитен план, а и в нападение. А в нашият вариант, как ли ще изгеждаме на 7ми Февруари срещу важния мач със Сити, даже и Клоп не знае все още.

Само споменавам, че тоя Бен Дейвис е на 25 години и досега е бил само в Престън и е отдаван под наем на Йорк, Транмиър, Саутпорт, Нюпорт и Флийтууд. Това му е кариерата. На 25 години. Ако беше на 20 ок, ама до 25 това да ти е пикът... Не знам, дано е що-годе читав, че да може да закърпим положението докато се оправят другите.

За тоя Кабак също съм скептичен, макар че явно е някакво име.

Само споменавам, че тоя Бен Дейвис е на 25 години и досега е бил само в Престън и е отдаван под наем на Йорк, Транмиър, Саутпорт, Нюпорт и Флийтууд. Това му е кариерата. На 25 години. Ако беше на 20 ок, ама до 25 това да ти е пикът... Не знам, дано е що-годе читав, че да може да закърпим положението докато се оправят другите.

За тоя Кабак също съм скептичен, макар че явно е някакво име.

Еми не са всички Месита и Роналдовци. Има и обикновени хора на тоя свят. Нема угодия братче.

Ето ви клипче за Бен Дейвис. По-интересния играч е от турчина.

Малеййй... Ben Davies ● Welcome to Liverpool ● 2021 Defensive Skills & Passes

Ей това е модерната интернет пропаганда. Първи клип за него в тубата и вече 300к гледания.

Тоя и да не го вземем цената му се вдигна с няколко милиона поне.

Ок, хубаво, двама е по-добре от един, но на мен все още ми убягва защо изчакахме да си провалим сезона и да изпуснем, кажи-речи, титлата, че да вземем защитници? Кабак да не би да е струвал 50 млн в края на декември или пък Дейвис е бил 20? Супер нелогични действия. Нямам абсолютно никакво обяснение.

И все пак края на Декември и след това Януари, не беше защитата причина за това, което се случи.

С Кабак, Без Кабак, вкарахме 1 гол за не знам си колко мача. И да го бяхме взели началото на Януари, много малко вероятно нещо да се беше променило.

Вече дали ако лятото беше взет, щеше да има промяна в случилото се, това вече е друг въпрос.

Кабак премина от Галатасарай в Щутгарт през януари 2019 и 5 месеца по късно изпаднаха във втора Бундеслига. Приятел живее в Мюнхен, фен е на Байерн и твърдеше, че тогава Байерн са го искали, но Кабак е избрал Шалке, за да играе редовно. Освен факта, че отборът му пак е пред изпадане /случва се/ има проблеми с дисциплината и се забърква в скандали. Миналата година наплю противник и беше наказан за един месец.

То по тая логика и сега няма смисъл от привличането му. Рядко ни вкарват повече от един гол и без това, няма смисъл.

Не беше причината спада в продължение на 4 седмици, липсата на Кабак или някой друг привлечен защитник в този период. Това е логиката.

Занапред не можеш да знаеш какво ще е, ако не се привлече някой. Едното е гадаене, другото е заключение на база видяното.

Клоп освен другата има инфо за Кабак и от приятеля си Дейвид Вагнер, който беше треньор на Шалке до есента.

Надпреварваме се с времето ...

А Дейвид си е добре дошъл, здрав юнак, който ще се ползва като резервната гума на кола - само ако се спука основна.

на мен все още ми убягва защо изчакахме да си провалим сезона и да изпуснем, кажи-речи, титлата, че да вземем защитници?

И ти знаеш, и аз знам, че всички знаем "защо"

Някои ще отрекат, други го приемат, трети се ядосват като теб и мен.

Очевидно е, че трансферът на Кабак е зависел от премианването на Мустафи в Шалке, нямало е как по-рано. За Бен Дейвис Втори не знам дали Престън го заменят с някого.

Клоп освен другата има инфо за Кабак и от приятеля си Дейвид Вагнер, който беше треньор на Шалке до есента.

..

Е на тоя Вагнер мнението е по-добре да няма значение. Благодарение на него Футболът видя 2 от най-куцо играещите отбори в историята на елитните първенства - Хъл и Шалке.

За Бен Дейвис Втори не знам дали Престън го заменят с някого.

Още снощи писаха, че ние им даваме под наем 19 год ни нов защитник с дългото име .

Много съм скептичен за Кабак, правят го кривоглед горкия в бундеслигата, но да кажем че е заради цялостното отборно представяне на Шалке. Дано под ръководството на Клоп да покаже друго лице, че иначе ще се молим за двойка защитници като Хендо и Филипс.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...