Jump to content

Зимен трансферен прозорец сезон 2020/2021

Recommended Posts

Едва ли ще вземем Рамос. Алаба и Боатенг ще искат космически заплати. А другите са на средно или по-ниско ниво. Преблемът е, че нашата ситуация е на пожар и ще трябва да вземем възможно най-бързо някой. Не ми се мисли, ако и Матип се контузи какво става.

За мен ни трябва топ трансфер, но да си решим проблемите за дълго. Както с ВВД. Даваш кеш, ама насреща - качество и то дългосрочен план. Другите са по скоро компромисен вариант и д/г да закърпим положението. И Върджил го взехме зимата, така че не е като да нямаме опит с такъв трансфер. Да "одраха" ни здравео, ама има ли някой който да съжалява за привличането на ВВД? Ако имахме 3ма здрави защитници, можехме да минем "тънко" взимайки алтернатива на Ловрен. Но сега ситуацията изисква качество и ако трябва да се дават пари, да се дадат.

• Replies 732
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

С това негово изказване вече ме спечели:     Vestergaard after the Everton win:   “It was a massive, massive win against the current league leaders. However, I just wanted to say we dedicated this cle

Ми пичове... спазарен Кабак за наем + възможност да го купим лятото / но не задължително /... мисля, че няма какво да недоволстваме. За мен това е супер сделка. Ако се окаже находка, плащаме си го и с

И още подкрепа за Биг Върджил  

Тънко може с някви наеми...ама сезона го пиши бегал..и аз съм на мнение че трябва с контузиите да са по внимателни...накупихме една камара чупливи футболисти...

Ако се купува зимата според мен ще е футболист, който не е играл в ШЛ (ако още правилото е същото). Не забравяйте, че Нат Филипс не е картотекиран (всъщност не съм сигурен дали и това не го промениха след груповата фаза да можеш да картотекираш различни).

Ако е така, тоя трансфер на Коутинката е най-великия в историята на футбола за продаващия. Да не говорим, че тоя сезон сигурно ще ни платят още пари за изиграни мачове. Три години по-късно още носи дивиденти. :D

Liverpool have been offered Daryl Janmaat as short-term defensive cover and are considering bringing him on board. The 31-year-old, who normally plays as a right-back, can also play centrally and offers attractive options for Liverpool boss Jurgen Klopp. #awlfc [@RealKevinPalmer]

И първото име с което ни свързват е Дарил Янмаат.

Ако се купува зимата според мен ще е футболист, който не е играл в ШЛ (ако още правилото е същото). Не забравяйте, че Нат Филипс не е картотекиран (всъщност не съм сигурен дали и това не го промениха след груповата фаза да можеш да картотекираш различни).

За елиминациите се прави нов списък и Филипс ще може да играе

Партенки, че Давид Алаба бил готов да премине в ЛФК и да работи с Клоп. Т'ва добре, вярвам го, че иска. Ама каквото се говори за заплатата му вероятно няма да стане. Освен пък ако толко много не иска да играе с Тиаго при нас, че да е навит за двойно по-малко паре.

Той какво иска и какво ще получи са съвсем различни неща. Дълбоко се съмнявам Байерн да му дават космическа заплата, която да не можем да си позволим.

Инак е супер футболист, работлив, поливалентен, шампион и на супер футболна възраст.

165к панди пише, че взема в момента. На други места 105к. Каква е тая толкова страшна заплата.

Алаба имам усещането, че пак ще разцъква с Тиаго много скоро.

Алаба иска от Байерн 25 милиона евро на година

https://ftv.bg/novini/germania/170536.html

Ами, ако е вярно за тези претенции, не го виждам, като наш футболист. Отделно Хьонес беше казал, че оня агента му Захави искал и той неква си комисионна, която нема е малка ... то ние ще купим цяла защитна линия за такива пари.

Алаба иска 20млн на година/ 384к на седмица ( на някой места пише за 25млн. за година) заплата в Евро с 5 годишен договор, който не му предлагат

Иначе сега четох, че сме предлагали 65 млн. да го вземем зимата

Това са жълти истории, факт е, че дълги години, най-силните си, играе със заплата, която е абсолютно в границите за стандарта му. Трудно ми е да повярвам, че е решил да взима изведнъж два пъти повече и то в най-мъчния възможен за бизнеса период. То шейхове, каталунци, мадридчани и всякакви дръпнаха ръчна вече.

Те Рамзи затова не могат да го изгонят. :sarcastic:

Според мен няма абсолютно никакъв шанс на земята Алаба да получи толкова пари при нас. Може би сходна на Тиаго заплата, да, иначе - абсурд.

Между другото, като се замисля, имаше информации, че Тиаго отхврлил 270к (мисля) от Байерн, за да цъка за 160к при нас. На мен това не ми се струва реално и е партенка на сто процента. Или е партенка, или, примерно, Клоп е ебати притегателната сила да е готов човек да се лиши от близо 100к разлика на седмица. Та може и Алаба да е такава добра и скромна душа, знае ли човек. :sarcastic:

Тиаго взима по-малко при нас, отколкото му бяха предложили Байерн, със сигурност.

При него ситуацията е различна обаче, отколкото при Алаба. Тиаго искаше да играе за нас, и не го интересуваха парите, а тоя тъмния Австриец се пазари за пара.

Така че.... много малко вероятно е баш ние да го вземем.

Иначе би било страхотен удар.

Тиаго взима 200к при нас според първите 10 резултата в гугле, вкл. thisisanfield. Байерн искаха да го задържат и най-вероятно са му предложили повече, но в същото време имат дългосрочни негови заместници в Горецка и Кимих и бяха доволни да вземат двайсвтина милиона за него, защото и играчът искаше твърдо в Ливърпул.

Но, да, ситуацията му няма нищо общо с тая на Алаба, чийто финансови изисквания едва ли ще покрием. За него пишеше, че искал в Испания. А и очевидно желанието му е да взима повече пари, следователно ще премине като свободен агент, което изключва трансфер зимата.

За него пишеше, че искал в Испания.

Ами той хубаво иска в Испания ама не виждам там кой може в момента да му пълни чекмеджето ако слуховете за исканата от него заплата са верни.Иначе и аз смятам че е малко вероятно да го привлечем.

Според "Мирър" пък Клоп се е отказал от привличането на Кабак, тъй като му трябвал защитник, който веднага да се впише в отбора, а не вярвал, че турчина ще успее.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...