Jump to content

Зимен трансферен прозорец сезон 2020/2021

Recommended Posts

• Replies 732
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

С това негово изказване вече ме спечели:     Vestergaard after the Everton win:   “It was a massive, massive win against the current league leaders. However, I just wanted to say we dedicated this cle

Ми пичове... спазарен Кабак за наем + възможност да го купим лятото / но не задължително /... мисля, че няма какво да недоволстваме. За мен това е супер сделка. Ако се окаже находка, плащаме си го и с

И още подкрепа за Биг Върджил  

Тоя Едуардс не е наред, честно. Ако се окаже полезен и го вземем за 19 милиона, ще е удар. Като цяло Ливърпул е отборът, който се възползва най-много от намалените цени покрай пандемията- 20 милиона за Тиаго, 35 за Жота, евентуално 20 за Кабак, който изглежда да има качества по видеа, вече как ще ги покаже. Гръка не го броя, не мисля, че повече от 15 биха били платени и на цените на пазара от преди кризата.

Ако Ливърпул успее да събере трима основни футболисти за 75 милиона- цена за един такъв преди март 2020, ще е сериозен удар.

Макар че още не сме гледали Кабак и Дейвис аз съм доволен от прозореца и вярвам, че и двамата ще се впишат добре.

При този пасивен прозорец, на нас ни се наложи да сме активни. Затова и днешните заглавия в Англия са свързани главно с Ливърпул. От тях ми харесаха две.

Jurgen Shop и второто

Ref Devils

Overall transfer fees paid for players in the winter window was its lowest since the £30m spent in 2010. According to financial services firm Deloitte, £70m was spent this time - way down on the £230m paid out last year.

Some of Deloitte's other key findings from the window include:

• There were only 24 Premier League transfers during the window, compared to the average of 46 across the previous three years' January windows.
  • The 'big six' Premier League clubs (Arsenal, Manchester City, Manchester Utd, Liverpool, Tottenham and Chelsea) made just three permanent transfers and three loan fee transfers, accounting for 35% of the total spend.

Бояш е подал оставка в Марсилия.

Купили му некъв негър, където не го е искалл и си е тръгнал.

Тоя паляк когато и откъдето да си тръгне винаги предизвиква въздишка на облекчение...

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...