Jump to content

Зимен трансферен прозорец сезон 2020/2021

Recommended Posts

• Replies 732
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

С това негово изказване вече ме спечели:     Vestergaard after the Everton win:   “It was a massive, massive win against the current league leaders. However, I just wanted to say we dedicated this cle

Ми пичове... спазарен Кабак за наем + възможност да го купим лятото / но не задължително /... мисля, че няма какво да недоволстваме. За мен това е супер сделка. Ако се окаже находка, плащаме си го и с

И още подкрепа за Биг Върджил  

Надявам се това да не стане, иначе почвам да роня сълзи за Ловрен.Щото тоя е на нивото на Янис Карабельов.

Забравяш една подробност. Бяха с Клоп двамата в Дортмунд (два сезона, ако не се лъжа) и гъркът беше стълб в защитата тогава. Не се знае дали няма да заиграе пак така добре под ръководството на Клоп.

Ами той хубаво иска в Испания ама не виждам там кой може в момента да му пълни чекмеджето ако слуховете за исканата от него заплата са верни.Иначе и аз смятам че е малко вероятно да го привлечем.

Според "Мирър" пък Клоп се е отказал от привличането на Кабак, тъй като му трябвал защитник, който веднага да се впише в отбора, а не вярвал, че турчина ще успее.

Там са отборите, които най-обичат да плащат такива заплати, как да няма кой? Три са тези в Испания, които са доказали, че биха направили такъв трансфер. Другите единствени опции са, но по-малко вероятни : Ювентус, които вече не могат да си позволя благодарение на такъв тип трансфери ; Манго (ако са много отчаяни, иначе е против политиката им) и ПеЕсЖе. Интер?

Там са отборите, които най-обичат да плащат такива заплати, как да няма кой?

По принцип е така, но аз затова написах "в момента", че Барса и Реал бая са я окъсали заради пандемията.

Ами той хубаво иска в Испания ама не виждам там кой може в момента да му пълни чекмеджето ако слуховете за исканата от него заплата са верни.Иначе и аз смятам че е малко вероятно да го привлечем.

Според "Мирър" пък Клоп се е отказал от привличането на Кабак, тъй като му трябвал защитник, който веднага да се впише в отбора, а не вярвал, че турчина ще успее.

Щом пишат, че сме се отказали, този ще го вземем.

Гледах го малко като БГ скаут на Царско село в ютюб. Доста умно играе, без излишни движения се намесва в защита, любител и на шпагатите, малко на Масчерано ми напомня, както ти изглежда муден и вади една бърза крачка :D

Сега видях, че е на 20, не знам що го мислех за 23 годишен, че и капитам даже на Шалке. Ако го вземем за тия пари, за които се говори - 19 млн паунд, хич няма каквп да му мислим.

Щом пишат, че сме се отказали, този ще го вземем.

Гледах го малко като БГ скаут на Царско село в ютюб. Доста умно играе, без излишни движения се намесва в защита, любител и на шпагатите, малко на Масчерано ми напомня, както ти изглежда муден и вади една бърза крачка :D

Сега видях, че е на 20, не знам що го мислех за 23 годишен, че и капитам даже на Шалке. Ако го вземем за тия пари, за които се говори - 19 млн паунд, хич няма каквп да му мислим.

Аз пък си мисля, че няма да го вземем именно щото няма да се впише веднага в отбора.В тая ситуация няма кой да го чака.Ама пък за тия къси пари знае ли човек.При положение, че за качествените защитници ще ни дерат.Моето мнение е че вместо тоя може да даваме повече шанс на Рийс Уилямс.

Аз четох, че Пер Схюрс от Аякс ще е най вероятното ново попълнени във защитата. Още преди три години е бил на проби по настояване на Клоп. Сега Клоп бил твърдо решил да го вземе.

изигра много добър мач срещу нас. бях много впечатлен от него. и най-важното е че е висок и здрав. в Англия все си мисля, че единия защитник трябва да бъде с такива характеристики.

отделно холандец и се надявам Вирджил да му помогне.

Още един Ван ден Берг, не ми се вярва. Нали заради това се отказва и от Кабак, млади, зелени, неопитни. Таланти имаме много, няма място вече, ще се търси нещо, което веднага да влезе и да изкара сезона.

Като чета другите варианти, няма много опитни които да са с някакъв голям опит и да влязат директно титуляри.

Аз съм си харесал един - хем с голям опит в ПЛ, 3 години, хем млад - 24 год, хем не много скъп 15 мил според

https://www.transfer.../spieler/243028

хем висок -1.89 и ... най-важното пак от нашата резервна академия, даже играл с Ван Дайк половин сезон.

Аз съм си харесал един - хем с голям опит в ПЛ, 3 години, хем млад - 24 год, хем не много скъп 15 мил според

https://www.transfer.../spieler/243028

хем висок -1.89 и ... най-важното пак от нашата резервна академия, даже играл с Ван Дайк половин сезон.

Бай Иване, стига гледа тоя Трансфермаркт :) На Беднарек по-малко от 30-40 млн няма да му искат, гаранция.

Ама е вярно, че от бая време не сме взимали никого от Сотон. Време е. Я Беднарек, я Вестегор. :sarcastic:

Според мен много ще зависи къде сме зимата в класирането. Ако сме първи или втори на тъчинг дистанс, дет се вика от върха, може и да се вземе някой по-добър и марков. Ако сме на 10-15 точки от първото място, може и да не вземем никого и да си цъкаме със сегашните или да вземем някой млад за къси кинти.

Чета, че няма да привличаме защитници през зимата. Клоп и босовете били взели единодушно решенке да не се купува притиснати до стената. Така че се очертава да защитаваме титлата с голобрада защита, каквото такова.

Не го знам кой е тоя журналист, но като знаем с какви клизми правим трансфери особено през зимата, съм склонен да му повярвам

Според Дейвид Орнстейн от The Athletic в Ливърпул обаче не планират да привличат по спешност нов централен защитник през януари. Авторитетният журналист твърди, че това е общо решение на шефовете и Юрген Клоп. В клуба си имат планове за лятна селекция и не смятат да се отклоняват от сценария, който следват в тази посока. На "Анфийлд" вече неведнъж показаха, особено след идването на Клоп, че не вземат необмислени решения, притиснати от ситуацията. В клуба смятат отново да постъпят така. Възможно е, ако някоя от летните цели, се окаже възможна са реализиране през януари, този план да се промени, но засега идеята не е такава, твърди Орнстейн.

Засега Клоп ще продължава да търси вътрешни решения за справяне със ситуацията, както действаше и досега. Това означава повече шансове за изява за Рис Уилямс и Нат Филипс, както и преквалифицирането на халфове като Фабиньо и Джордан Хендерсън.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...