Jump to content

Световно първенство 2022

baivan
 Share

Recommended Posts

За мен французите са фаворити.

Иначе преди години един колега срещнах, който ми показа изгорялата си ръка, беше от колата, която я е паркирал за малко на открито. Не си спомням дали се беше подпрял или от дръжката. Ужасна и невъзможна жега е явно.

Друг приятел пък го заключваха в стаичката със сървърите докато не ги оправи. Нямаше излизане 😄

58 minutes ago, kibo1992 said:

Бразилците за мен са си абсолютни фаворити. Страшен отбор имат, особено в атака ако се разиграят нямат кой да ги спре да вкарват. 

Не знам, според мен с такива бекове не са за шампиони чак. Там яко издишат, от едната страна 40 годишния Алвеш от друга Телеш.

25 minutes ago, LiverpoolYNWA said:

Не знам, според мен с такива бекове не са за шампиони чак. Там яко издишат, от едната страна 40 годишния Алвеш от друга Телеш.

Имат и Данило и  Алекс Сандро, да не са някаква велика класа ама са си футболисти които играят за Юве все пак. Aко махнеш бековете нямат слабо друго място. 

7 minutes ago, oZZy said:

само Люк Шоу ли им е ляв бек на тия?

Трипиър в отделни мачове е играл отляво, така че той ще им е резервната опция за тази позиция най-вероятно.

Ако някой иска да се включи в игра с прогнози за световното, да си изтегли приложението от линковете по-долу и да потърси нашата лига Liverpool-Bulgaria - World Cup с код FELLBASS.
Android
IOS

You'll Never Walk Alone!

2 hours ago, Dacheff said:

Хич не са лоши тия уругвайците - Бентанкур, Араухо, Торейра, Годин, Валверде, Суарез, Кавани, Нунез. Има какво да дадат.

Торейра, хаха. Бентанкур?

Това е най-слабият отбор на Уругвай последните 10 години, едва се класираха за Световното. 
Имат няколко добри играчи все пак, другите са свършили.

Суарез, Годин?
wtf-time.gif

23 hours ago, oZZy said:

За мен французите са фаворити.

Иначе преди години един колега срещнах, който ми показа изгорялата си ръка, беше от колата, която я е паркирал за малко на открито. Не си спомням дали се беше подпрял или от дръжката. Ужасна и невъзможна жега е явно.

Друг приятел пък го заключваха в стаичката със сървърите докато не ги оправи. Нямаше излизане 😄

Абсурд според мен. Няма кой да замести Канте и Погба, които им изнесоха миналото Световно. Бензо е контуен и извън всякаква форма, както и повечето им защитници между другото. Кимпембе, Варан, Кунде имат по 1 мач последните 2 месеца и ги гласят за титуляри. Тия младежи в халфовата линия не са говоти за мачове на такова ниво. Франция ги виждам след Дания в групата и на 1/8 финала Аржентина ще отмъсти за миналото Световно.

Иначе за отбора на Испания съм в потрес.  😄 тоя Дани Олмо е контузен от 1 година и е в отбора, това е несериозно.

Аз лично съм почти сигурен, че шампионът ще е Бразилия или Аржентина. Време е европейската доминация да приключи. Всички европейски са доста слаби. 

Тиаго аут, Ван Дайк вътре - в крайна сметка 7-мина заминават от целия състав.

Първата страница на темата е обновена с групите и програмата.

1 hour ago, low said:

А с Де Хея каква е драмата, защо не е в състава на испанците?

Е той няма силен мач за Испания по принцип, а и не се вписва в концепцията на Енрике - не може да изнася с крака.

Унай Симон беше титуляр на Еврото.

8 minutes ago, LiverpoolYNWA said:

Е той няма силен мач за Испания по принцип, а и не се вписва в концепцията на Енрике - не може да изнася с крака.

Унай Симон беше титуляр на Еврото.

Не ги следя испанците, благодаря за разяснението. Изненадах се, с крака или без си е класа, пък дори не е взет за бекъп, реших, че имат някакъв конфликт с Енрике.