Jump to content

Чужди трансфери - трансферен прозорец 2024/25


Препоръчан пост

Поправете ме, ако греша, но така и не се разписа на Анфийлд. При това има 181 гола само във Висшата лига. 

 

Иначе след онзи негов гол срещу КПР, няма как да нямаме уважение към него 😁

Link to comment
Сподели другаде

Голям играч си беше за престоя си и ако не бяха контузиите му щеше много повече от тези 181 гола да е вкарал.

Много ми се искаше навремето когато Торес беше при нас да вземем Агуеро. Щеше да е много добър дует в нападение.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Link to comment
Сподели другаде

On 30.03.2021 г. at 7:58, Shinobi said:

 

Ами кудос за него. Макар и да е звезда на големия съперник от мен има уважение. 10 сезона на топ ниво в почти всички от тях си е постижение, при това в Англия.

Дори самата дължина на престоя му в днешния динамичен бизнес е сериозна.

От друга страна като ти се цепят джобовете от панди, и печелиш всичко възможно на острова що се отнася до трофеи то не виждам логична причина да бягаш някъде. 

Той иска да завърши кариерата си в родния Индепендиенте, който си е построил стадион с парите от теансфера му в Атлетико. Сега не знам дали няма да поиграе още 1-2 сезона в Европа преди това де.

Link to comment
Сподели другаде

On 30.03.2021 г. at 8:34, Toshko_Afrikanski said:

Поправете ме, ако греша, но така и не се разписа на Анфийлд. При това има 181 гола само във Висшата лига. 

 

Иначе след онзи негов гол срещу КПР, няма как да нямаме уважение към него 😁

Не е, а има 11 мача, от които 2 с Атлетико.

Боатенг напуска Байерн през лятото.

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Много шум около Кейн в Сити. Обаче ще струва майка си и баща си, а Левито няма да клекне на малка сума, щото Кейн има още бая години договор. Ще е интересно дали няма да си остане в Тотнъм. 

Link to comment
Сподели другаде

Според мен по-добре Сити да се насочат към Кейн, от колкото към Холанд. Не казвам, че Кейн ще се провали, напротив, просто с втория си купуват новия Агуеро, който да им вкара 300 гола за 10 години, а с Кейн ще платят същите пари за половината време в най-добрият случай. 

Link to comment
Сподели другаде

Дано си остане в Тотнъм, където няма да спечели нищо. Подписва 6 годишен договор, пък после по средата му натиска да се маха. Не мисля, че Сити ще извадят 100 + млн паунда за него. Ще е пари + играчи. Леви не обича да продава в Англия. ПСЖ е единствената реалистична дестинация извън Англия и като нищо там да отиде, макар че по всичко личи, че Ман Сити е голямото му желание на Кейн.

Най-вероятно си остава в Тотнъм. Ако "гражданите" се провалят във финала на ШЛ, тогава вече може да натиснат наистина сериозно.

 

Link to comment
Сподели другаде

Някъде четох, че исканите пари от евреите са около 140-150млн, което ми се струва нелепо. Малко отбори имат такива пари да извадят, а тези които могат едва ли ще го направят. До около 100млн ми се струва реалистично, но над тази сума е лудост.

Агуеро щял да взима €5 млн на година в Барса. За сравнение в МС взимаше €12 млн, което си близо 60% намаляне на заплатата.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Link to comment
Сподели другаде

А ние с какво ще отговорим, дееба. С кУмБанБЕ от трета дивизия. Много се дразня вече с нашите трансфери. Пак ще гледаме като насрани и ще умуване защо се провали сезона. Един Фернандеш как дръпна говнайтед напред. Единствено негова заслуга за второто място този сезон. Ако продадем Вайналдум ние увисваме като сопол в средата. От Къртис нема да стане втория Джерард, поне малко, се видя от всички. Не знам как я мислят там нашите "шейхове", но изглежда че проекта доминиращ Ливърпул няколко сезона ще се окаже "едносезонен". Еми няма да се върне така нашия любим клуб в Англия. 

Link to comment
Сподели другаде

Сега Суарез като изигра основна роля Атлети да е шампион, дали Барса не ги е яд?

Прав е колегата. Къде е нашият отговор? Трябва ни по един добър футболист на всяка игрива линия:

- Един атакуващ играч (по възможност да е 9ка, но в краен случай крило също е вариант)
- Халф - Мили и Джини си тръгват, а ОКС и Кейта са доста чупливи, а и през времето, в което участват не са на нужното ниво и много вероятно да си тръгне поне единия. Оставаме там с Хендо, Фабиньо, Тиаго и евентуално ОКС/Кейта и Къртис. За клуб борещ се на няколко фронта, състава ни е много къс.
- Добрите игри на Филипс дават някакви надежди, че може да е добър партньор на ВВД, но много хора забравят факта, че не знаем дали след контузията Вурджил ще е същия титан в центъра на защитата. Аз бих се подсигурил с един качествен ЦЗ за негов партньор + Филипс и Гомез за резерви, а Матип евентуално бих го продал, предвид състоянието му и вече възрастта.
- Резервен вратар също няма да е зле. Алисон си е класа, но в някои мачове, показа слабо представяне и е добре да знае, че има някой който би му взел мястото. А и все пак може да се контузи, както се случи и този сезон. Да знаеш, че Адриан ще го замести за месец-два и изтръпваш.

Ясно, че няма как да оправим всички проблеми наведнъж, но можем да започнем поне с 2-3 трансфера, ама да са на ниво. А не някакви измислени герои.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Link to comment
Сподели другаде

  • Simply Red changed the title to Чужди трансфери - трансферен прозорец 2024/25
  • S.Gerrard changed the title to Чужди трансфери - трансферен прозорец 2023/24
  • Dacheff featured and unfeatured this тема

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...