Jump to content

Чужди трансфери - трансферен прозорец 2024/25


Препоръчан пост

42 minutes ago, Dr.G. said:

Не оспорвам качествата на момчето, може да е много добър, за отбор като Арсенал., който дава парите да му мисли. Ние се надявам да имаме малко по-високи претенции, поне на книга.

Знам че и за нас се спекулираше по едно време, но все пак за играч с един / може би два добри сезона, ми се вижда дебела парсата на фона на цените, които се въртят в пространството и стагнацията от пандемията.

А пазарът, че определя цената съм напълно съгласен, затова казах по-горе, че на някой може и евтин да му се види.

Повярвай ми, съжалявам, че отново ще те апострофирам, но тези неща ми идва много повърхностни. Първо искам да кажа защо се намесих. Тук в тази общност, ако не си Канте, всеки ще ти намери кусур, било то наш или чужд играч, наистина доказан такъв или изгряващ талант. Общо взето, както писах освен Канте и да кажем Джерард, на всеки един се сипва яко, а аз това не го харесвам.

Второ какво ще рече подчертаването на отбор като Арсенал и претенциите ни. Артилеристите вярно сега са в незавидна позиция и може би международно не са се утвърдили чисто като титли, но са един от големите отбори на острова. И Арсенал сега, и ние цял сезон имахме претенции да играем добре в защита. И на двата тима не ни се получаваше и немалка вина за това бяха пробойните в последния вал и нормално да се търсят решения там. При Бен Уайт има достатъчно талант в него и поне последните сезони при Клоп трябва малко от малко да се е показало, че не е важно само колко класни играчи имаш, а и как се работи с тях. Но ако се върна на началото, този нито е Канте, нито е Джерард.

Link to comment
Сподели другаде

28 minutes ago, Toshko_Afrikanski said:

Повярвай ми, съжалявам, че отново ще те апострофирам, но тези неща ми идва много повърхностни. Първо искам да кажа защо се намесих. Тук в тази общност, ако не си Канте, всеки ще ти намери кусур, било то наш или чужд играч, наистина доказан такъв или изгряващ талант. Общо взето, както писах освен Канте и да кажем Джерард, на всеки един се сипва яко, а аз това не го харесвам.

Второ какво ще рече подчертаването на отбор като Арсенал и претенциите ни. Артилеристите вярно сега са в незавидна позиция и може би международно не са се утвърдили чисто като титли, но са един от големите отбори на острова. И Арсенал сега, и ние цял сезон имахме претенции да играем добре в защита. И на двата тима не ни се получаваше и немалка вина за това бяха пробойните в последния вал и нормално да се търсят решения там. При Бен Уайт има достатъчно талант в него и поне последните сезони при Клоп трябва малко от малко да се е показало, че не е важно само колко класни играчи имаш, а и как се работи с тях. Но ако се върна на началото, този нито е Канте, нито е Джерард.

Ами аз не съм казал, че са малък клуб, но с оглед на последните 20-на години не мисля, че са отбора, по който трябва да си сверяваме часовниците, особено пък за защитната игра. 

Кога на Венгата още не му беше отеснял костюма и още му трепереха дъртите мадури, може и да са били мерило, но напоследък са само властелина на ФА купите. 

Отново повтарям, че не съм го изкарал Милен Радуканов тоя пич, но тия цени за някой къде до оня ден са го познавали само другите трима от четворката белот, некак ми се виждат пресолени.

И пак стигаме дотам, че струва толкова, колкото плати някой.

П.С. Дай неква цифра примерно колко да търсим за Нат Филипс, ако го продаваме, сравнено с тоя левент.

Link to comment
Сподели другаде

Вила ще се пробва да задържи Грийлиш с нов договор. Пепи готви чистка това лято, за продажба се споменават имената на Марез, Бернардо, Лапорт и ямаеца, така че изглежда Грийлиш би бил само началото.

уре и Дортмунд явно ще си стиснат ръцете на 77 мил. - като Сити ще приберат 15%, около 10 мил.

Link to comment
Сподели другаде

Контузии, отделно и Рубен Диаш го измести - в половината мачове им във ВЛ беше пейка, а в елиминациите на ШЛ започна само в 1-вия мач с/у Гладбах след това изобщо не разчита на него.

Link to comment
Сподели другаде

22 милиона панди, за пазара не лоша цена

Арсеналче освен за Бен преговарят още за 2 млади надежди от Европата, които ще са им нужни в битката за 7-то място. Нуно Тавареш от Бенфика, ляв бек, има 14 мача през миналия сезон, споменава се цена по-малка от 10 мил. панди. Другият е полузащтникът на Андерлехт - Алберт Локонга, твърд титуляр в последните 2 сезона, ще струва между 15-20 мил. панди. Артета готви и чистка - Колашинац се очаква да напусне, Джака е близо до трансфер в Рома, Марсилия се интересуват от Гендузи.Торейра, Нкетиа, Рийс Нелсън и Мейтлънд-Найлс също могат да напуснат. Бъдещето на Лено също е несигурно като името на Рамсдейл от изпадналия Шефилд се споменава като евентуален заместник. За Смит Роу са отказали 2 оферти от Вила като последната на стойност 30 мил. панди - явно смята да го налага.

Норич са се договорили с Челси за наем на Гилмор.

Link to comment
Сподели другаде

Са ще го видим Санчо колко я може в ПЛ. Дано фейлне, щото ако е като в Борусия, ще ги подсили бая. Тоя Саутгейт според мен не го пусна и минута на ЕП, за да му свали цената :sarcastic:

Аз не бих отказал Лено за бекъп на Алисон между другото.

Link to comment
Сподели другаде

Вила ще се пробва да задържи Грийлиш с нов договор. Пепи готви чистка това лято, за продажба се споменават имената на Марез, Бернардо, Лапорт и ямаеца, така че изглежда Грийлиш би бил само началото.
уре и Дортмунд явно ще си стиснат ръцете на 77 мил. - като Сити ще приберат 15%, около 10 мил.
Ако се пробваме за Марез или Бернардо не да е зле. Едва ли ще ги дадат на нас, но са си качествени играчи отвсякъде.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Link to comment
Сподели другаде

На вратарския пост сме бетон за 2 сезона напред - Лено ако дойде ще носи водата на Адриан.

Изключено, сигурно още им държи за дето ни дадоха Белами без пари и ги ударихме за лимонадата.

ман уре след Санчо са се насочили към Варан, но нещо не ги устройва цената на Реал впредвид че му изтича договора догодина. Искат му 60 мил. евра. 
Доскорошният му съотборник Рамос се е договорил с ПСЖ за 2 години. Добър състав ще спретнат от свободни агенти.
Деклан Райс е отказал 2 оферти за подновяване на договора от шунките. Явно се надява на завръщане в Челси през тази година, макар че му остават 3 години и нямат зор да го продават. Споменава се,че ман уре може да използват Лингард, ако решат да се включат в битката за него.
Евреина е дал на Нуно уверение, че няма да продава Кейн без негово съгласие  Тука изглежда ще е сагата на лятото, нищо чудно да се стигне до молба за трансфер или да бойкотира тренировки. Иначе новия им италиански директор вече се е задействал с трансферите - преговарят с Болоня за някъв японец Такехиро Томиясу, защитник, ще им струва около 15 мил. панди. 

Link to comment
Сподели другаде

3 hours ago, Stivi_G said:

Ако се пробваме за Марез или Бернардо не да е зле. Едва ли ще ги дадат на нас, но са си качествени играчи отвсякъде.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk
 

Лайното Бернардо, което ни псуваше, докато другите от Сити ръкопляскаха при шпалира?! 

Link to comment
Сподели другаде

56 minutes ago, S.Gerrard said:

Сотън заместват Бертранд с Роман Перо от Брест.

Белия зъб рано си прави трансферите - привлекли са и Бубакари Сумаре от Лил за 17 мил. панди.

Бай Брендо дали не се готви за раздяла с Юрката чрез този трансфер? Ако е така, дано се появи при нас ... 

Link to comment
Сподели другаде

Не знам за какво се готви, ама Лестър пак са с много правилни трансфери и след 2-3 години очаквам всички да цъкат с език и за Дака, и за Сумаре и да броят по 60-70 милиона за тях.

Link to comment
Сподели другаде

Уулвс продължават с португалците - Тринкао от Барселона под наем с опция за откупуване.

Ингс е отказал да преподпише със Сотън, а му остава 1 година от сегашния договор. Решат ли да го продават, 20 % от сумата ще влезне в касата на Ливърпул.

ман уре са привлекли Том Хийтън, който последно беше във Вила. Преподписали са и с Лий Грант, което би трябвало да означава, че един от Де Хеа и Хендерсън най-вероятно ще бъде продаден.

Подолски за пръв път ще играе в Полша, подписал е с Гурник Забже.

Link to comment
Сподели другаде

Граби, народе!

Барселона е готов да намали сериозно цената на бразилеца Филипе Коутиньо. „Каталунците“ са готови да се разделят с плеймейкъра, ако получат предложение от порядъка на 25 милиона евро, информира „Football Espana“.

Link to comment
Сподели другаде

16 minutes ago, baivan said:

Граби, народе!

Барселона е готов да намали сериозно цената на бразилеца Филипе Коутиньо. „Каталунците“ са готови да се разделят с плеймейкъра, ако получат предложение от порядъка на 25 милиона евро, информира „Football Espana“.

Викам да пасуваме...

Link to comment
Сподели другаде

Рафа му даде пътя в Европа, да го прибира.

Продали са Жуниор Фирпо със 7 мача в Ла Лига през миналия сезон на Лийдс за 13 мил. панди - лека-полека събират пари за новия договор на Гимли.

След Дака още един замбиец ще играе във ВЛ - Енок Мвепу в Брайтън, само че идва от Залцбург.

Хакими за 70 мил. евра с клаузите в ПСЖ. 

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, S.Gerrard said:

След Дака още един замбиец ще играе във ВЛ - Енок Мвепу в Брайтън, само че идва от Залцбург. 

И двамата са от Залцбург. Мвепу го взели за заместник на Ив Бисума.

Link to comment
Сподели другаде

  • Simply Red changed the title to Чужди трансфери - трансферен прозорец 2024/25
  • S.Gerrard changed the title to Чужди трансфери - трансферен прозорец 2023/24
  • Dacheff featured and unfeatured this тема

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...