Jump to content

Чужди трансфери - зимен трансферен прозорец 2021

Recommended Posts

Поправете ме, ако греша, но така и не се разписа на Анфийлд. При това има 181 гола само във Висшата лига. 

Иначе след онзи негов гол срещу КПР, няма как да нямаме уважение към него 😁

• Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Според мен е абсурдна тая тройка. Фирмино е връзката между Салах и Мане. Халанд си е таран. Не виждам как Мане и Салах биха играли за него.   Мане и Салах са си реално като двама нападатели в схемата

Ами кудос за него. Макар и да е звезда на големия съперник от мен има уважение. 10 сезона на топ ниво в почти всички от тях си е постижение, при това в Англия. Дори самата дължина на престоя му в

Или Стърлинг в Сити и Торес в Челси, или безбройните обезкървявания на Арсенал от Сити, Челси и Юнайтед...  Просто притегателната сила на Байерн е много по- голяма от тази на другите отбори, нико

Голям играч си беше за престоя си и ако не бяха контузиите му щеше много повече от тези 181 гола да е вкарал.

Много ми се искаше навремето когато Торес беше при нас да вземем Агуеро. Щеше да е много добър дует в нападение.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

On 30.03.2021 г. at 7:58, Shinobi said:

Ами кудос за него. Макар и да е звезда на големия съперник от мен има уважение. 10 сезона на топ ниво в почти всички от тях си е постижение, при това в Англия.

Дори самата дължина на престоя му в днешния динамичен бизнес е сериозна.

От друга страна като ти се цепят джобовете от панди, и печелиш всичко възможно на острова що се отнася до трофеи то не виждам логична причина да бягаш някъде. 

Той иска да завърши кариерата си в родния Индепендиенте, който си е построил стадион с парите от теансфера му в Атлетико. Сега не знам дали няма да поиграе още 1-2 сезона в Европа преди това де.

On 30.03.2021 г. at 8:34, Toshko_Afrikanski said:

Поправете ме, ако греша, но така и не се разписа на Анфийлд. При това има 181 гола само във Висшата лига. 

Иначе след онзи негов гол срещу КПР, няма как да нямаме уважение към него 😁

Не е, а има 11 мача, от които 2 с Атлетико.

Боатенг напуска Байерн през лятото.