Jump to content

Чужди трансфери - трансферен прозорец 2024/25


Препоръчан пост

Договорката за личните условия я имат от миналата година, проблемът им е, че пак се опитват да му свалят цената, въпреки че тази година им искат с 30 мил панди по-малко - от близо 110 на 80. Вчера са им отказали оферта от 60, но след краха в края на сезона в крайна сметка Олето най-вероятно ще ги натисне да изкарат кешовицата и ще го вземат.

Link to comment
Сподели другаде

Всъщност според мен, това, което Юнайтед правят вече години наред е много потискащо и само показва каква институция успя да изгради Фъргюсън, не само като име, но и като икономическа мощ и разпознаваемост...
Те не са печелили нищо вече години наред, изключая една ФА и една ЛЕ, въпреки това обаче купуват толкова известни и актуални имена сезон след сезон, въпреки факта, че откакто го няма САФ не са имали реалистичен шанс да спечелят някакъв голям трофей, всъщност, те дори не са били близо до това...

Ние изживяваме най-силния си период от десетилетия, но реално, никой от нас не очаква, че можем да купим Халанд, Санчо или Мбапе например, което е тъжно, поне за мен.

Иначе, оправданията, че Оле е баламурник, което може би е факт, както и че няма да спечелят нищо и затова няма причина да се притесняваме са неправилни, защото видяхме какво направиха Челси, за Лампард се пишеха същите неща, но за половин сезон Тухел им спечели ШЛ.
За това казвам, че имат играчи, ако вземат и Санчо ще се подсилят. Разбира се няма гаранция как ще пасне на отбора и прочие. Олето може да го сменят ако до НГ МЮ не се представят добре или след края на сезона. Според мен няма да се задържи още дълго. И при нормален треньор например Почетино/Конте то стават претендент за титлата. Челси, ако не бяха махнали Лампард, щяха да отпаднат още от Реал най-вероятно и нямаше да елиминират МС за ФА.

За това очаквам Челси догодина да се борят и за титлата. МЮ вече ги коментирахме. МС какъвто и претенции да имат за ШЛ пак ще се хвърлят за ПЛ. Единствено 2019-2020 ги отказахме отначало всички.

За това е много важно какви играчи вземем сега. Защото ще започнем постепенно да губим позиции и пак да се борим за 4ката, а не за титлата.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Link to comment
Сподели другаде

Leicester have a verbal agreement since last Friday with RB Salzburg to sign Patson Daka, the bid has been accepted. It’s done - medicals pending. 🔵🦊 #LCFC This week paperworks and contracts [until 2026] will be completed to announce the new signing as soon as possible. #Daka

Според Фабрицио Романо, Дака е почти сигурен за Лисиците. Явно няма да идва при нас въпреки слуховете.

Link to comment
Сподели другаде

уре са вдигнали офертата за Санчо на 72.6 мил. панди., което е все още по-малко от исканите от Дортмунд малко над 80.

Арсеанал пък са близо до това да се споразумеят с Брайтън за Бен Белия, който ще им струва 50 мил.

Link to comment
Сподели другаде

5 minutes ago, S.Gerrard said:

Арсеанал пък са близо до това да се споразумеят с Брайтън за Бен Белия, който ще им струва 50 мил.

Ей тва е да си англе, 50 с много нули за некъв - никъв

Link to comment
Сподели другаде

3 minutes ago, Dr.G. said:

Ей тва е да си англе, 50 с много нули за некъв - никъв

Не съм съгласен с това. Когато почнаха контузиите при нас се заговори  за него и започнах да наблягам на играта му, а като цяло Брайтън са ми симпатични заради Греъм Потър и изгледах доста техни мачове. Много стабилно игра и сега проверих защитниците на Арсенал, да не би да изтървам някой, та смея да твърдя, че е доста по-добър от всеки един от тях. Със сигурност ще надградят.

Link to comment
Сподели другаде

8 minutes ago, Toshko_Afrikanski said:

Не съм съгласен с това. Когато почнаха контузиите при нас се заговори  за него и започнах да наблягам на играта му, а като цяло Брайтън са ми симпатични заради Греъм Потър и изгледах доста техни мачове. Много стабилно игра и сега проверих защитниците на Арсенал, да не би да изтървам някой, та смея да твърдя, че е доста по-добър от всеки един от тях. Със сигурност ще надградят.

Възможно е, а и не съм го сравнявал с пасмината от Лондон, но екскюз ми ... гущерът Варан се спекулира за малко над тези пари, та тоя лидер и тия 50 с много нули не ми се връзват.

Хоумгроунът си казва думата ... вярно е, че има и много други фактори, като кой колко има договор, възраст, агенти и т.н., но на фона на последната година и малко с пандемията, дебела е цената, а пък като има кой да я плати, може и тънка да е.

 

Link to comment
Сподели другаде

Буквално от преди минути - Джим Белия (известен повече заради жълтата си вратовръзка), който беше 23 години водещ в Скай - едва ли има някой да не го знае от студиата им по повод затварянето на трансферния прозорец - та същия твърди, че Грийлиш е близо до акостиране при Пепчо, а сделката ще е на стойност 100 мил. Засега не се е появило по другите източници, та да видим.

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, Dr.G. said:

Възможно е, а и не съм го сравнявал с пасмината от Лондон, но екскюз ми ... гущерът Варан се спекулира за малко над тези пари, та тоя лидер и тия 50 с много нули не ми се връзват.

По принцип знаеш, че пазарът определя цената. Специално за Варан нямам идея колко пари е и при какви условия се продава(имам предвид колко иска да напусне, колко има до договора и т.н.), но ако искаш вече защитник като ван Дайк, Диаз и т.н. дали цената няма да е двойна на тези 50? Ще се повторя, че Бен Уайт направи много добър сезон и за мен влиза в графата добри защитници подходящи за отбор като Арсенал. Цената от 50млн на мен лично ми се вижда нормална, ама нито аз ще ги давам, нито знам с какъв бюджет разполагат, но знам, че точно артилеристите имат крещяща нужда от добри единици на тази позиция.

 

Като цяло коментарът ми бе насочен, че е никъв, не толкова към цената.

Link to comment
Сподели другаде

32 minutes ago, Toshko_Afrikanski said:

По принцип знаеш, че пазарът определя цената. Специално за Варан нямам идея колко пари е и при какви условия се продава(имам предвид колко иска да напусне, колко има до договора и т.н.), но ако искаш вече защитник като ван Дайк, Диаз и т.н. дали цената няма да е двойна на тези 50? Ще се повторя, че Бен Уайт направи много добър сезон и за мен влиза в графата добри защитници подходящи за отбор като Арсенал. Цената от 50млн на мен лично ми се вижда нормална, ама нито аз ще ги давам, нито знам с какъв бюджет разполагат, но знам, че точно артилеристите имат крещяща нужда от добри единици на тази позиция.

 

Като цяло коментарът ми бе насочен, че е никъв, не толкова към цената.

Не оспорвам качествата на момчето, може да е много добър, за отбор като Арсенал., който дава парите да му мисли. Ние се надявам да имаме малко по-високи претенции, поне на книга.

Знам че и за нас се спекулираше по едно време, но все пак за играч с един / може би два добри сезона, ми се вижда дебела парсата на фона на цените, които се въртят в пространството и стагнацията от пандемията.

А пазарът, че определя цената съм напълно съгласен, затова казах по-горе, че на някой може и евтин да му се види.

Link to comment
Сподели другаде

  • Simply Red changed the title to Чужди трансфери - трансферен прозорец 2024/25
  • S.Gerrard changed the title to Чужди трансфери - трансферен прозорец 2023/24
  • Dacheff featured and unfeatured this тема

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...