Jump to content

Чужди трансфери - трансферен прозорец 2024/25


Препоръчан пост

Доколкото разбрах Барса и сега не влизат в рамките за заплатите, тоест и 1 евро да иска Меси няма да стане. Трябва да продават, а до тогава Меси да чака…което явно не иска да стане.


П.С, Дано да искат да продават и Педри и Клоп да чака него досега.

Link to comment
Сподели другаде

51 minutes ago, LiverpoolYNWA said:

Педри е играч за бавен футбол, не за гегенпресинг, ще е нещо като Тиаго.

E кога пък го определи толкова бързо? Тоя е на 18, тича като ненормален, може да стане за какъвто си иска футбол.

Link to comment
Сподели другаде

Ясно ми е, че нашите играчи винаги са по-смотаните, но в Харви има много, много талант и аз съм повече от възхитен от него. В обяснението на Клоп защо го пуска в средата също има достатъчно логика и аз лично желая да му стискам палци отколкото да го ползвам в като герой в принизяващи уж обективни теории.

Link to comment
Сподели другаде

48 minutes ago, Toshko_Afrikanski said:

Ясно ми е, че нашите играчи винаги са по-смотаните, но в Харви има много, много талант и аз съм повече от възхитен от него. В обяснението на Клоп защо го пуска в средата също има достатъчно логика и аз лично желая да му стискам палци отколкото да го ползвам в като герой в принизяващи уж обективни теории.

Абе със сигурност наш Харви не е по-смотан от тоя Педри, бъдете сигурни. Момчето е с огромен потенциал, дано се развие правилно

Link to comment
Сподели другаде

И аз Харви го харесвам, ама такива лафчета за това колко са талантливи нашите младежи сме си ги говорили десетки пъти през годините. Харви може много да се развие и 5 златни топки да спечели някой ден, ама в момента сравнението с Педри е смехотворно.

А Педри го споменавам не само защото го харесвам, ами защото имаше преди слухове, че Клоп много го харесва и искал да го купи. Може наистина него да чакаме. Отделно смятам, че сега трябва да се възползваме от разпродажбите в Барса и ПСЖ.

Link to comment
Сподели другаде

Опитът в ЛА Лига и на Евро 2020 със сигурност помага. Талант и двамата имат в изобилие, млади са, което ги прави ковки за различните тактики, а не само за тики-така, както бе писано за единия, но Педри е показал, че се справя добре в големи мачове, докато Елиат тепърва трябва да го направи, а това си е голяма крачка. Ако я премина, както направи Трент, не ми се мисли 🙂

Link to comment
Сподели другаде

49 minutes ago, Chinaski said:

Защо?  С кое оня е по-добър?

Сега сериозно ли задаваш тоя въпрос? Да тръгна да сравнявам ляв, десен крак, игра с глава, бързина и т.н и ти накрая да кажеш - не съм съгласен и…? Какво следва от това, безсмислен спор.

Да се докаже Харви в Ливърпул, да остане в отбора за следващия сезон, пък тогава да ги сравняваме. До тогава както написах е смехотворно да се сравняват. 

Link to comment
Сподели другаде

Прав си че би бил безсмислен спора...просто от това което съм гледал не съм видял нещо с което тоя Педри кой знае колко да ме впечатли, гледах няколко мача на Барса дето го разнасяха няколко по едрички като маче и няколко мача на Испания където не показа нищо...в смисъл ако ти си го гледал през 2020 и преди ок...

Link to comment
Сподели другаде

Гледах го в събота Педри във финала на футболния турнир на олимпиадата. Стоеше си много добре малкия и пусна доста добри пасове. За жалост Испания загуби от кариоките с 2-1. Направи ми впечатление, че коментатора спомена, че на Педри са му се събрали близо 70 мача вече за сезона ( Ла лига, вътрешните купи, ШЛ, европейско и олимпиада)! Това ми звучи като безумно количество мачове за толкова млад играч и в тези от тях в които го гледах, си беше на висота.

Link to comment
Сподели другаде

10 hours ago, Chinaski said:

Прав си че би бил безсмислен спора...просто от това което съм гледал не съм видял нещо с което тоя Педри кой знае колко да ме впечатли, гледах няколко мача на Барса дето го разнасяха няколко по едрички като маче и няколко мача на Испания където не показа нищо...в смисъл ако ти си го гледал през 2020 и преди ок...

Педри им е на Барса новият Иниеста. Аз не съм го гледал повече от 10 пъти - ама съм видял, че може много умело да задържа топката, да се освобождава и да разиграва, има страхотна техника и играе със самочувствие. Перфектен е за техния и на Испания начин на игра. И това го доказва в Барса и нациналния. Харви като докаже същото в Ливърпул и националния ще можем да го сравняваме. При нас ще пасне на мястото на Джини.

Иначе май направи 74 мача за сезона, което е някакъв рекорд. 

Link to comment
Сподели другаде

  • Simply Red changed the title to Чужди трансфери - трансферен прозорец 2024/25
  • S.Gerrard changed the title to Чужди трансфери - трансферен прозорец 2023/24
  • Dacheff featured and unfeatured this тема

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...