Jump to content

Чужди трансфери - трансферен прозорец 2024/25


Препоръчан пост

Голям отбор  направиха ПСЖ - Меси, Рамос, Вайналдум, Донарума, Хакими взеха само това лято. Като добавим към тях Мбапе, Неймар, Ди Мария, Верати, Бернат, Маркиньос и направо си стават фаворит тази година за ШЛ. 

Link to comment
Сподели другаде

23 minutes ago, Senzor said:

Голям отбор  направиха ПСЖ - Меси, Рамос, Вайналдум, Донарума, Хакими взеха само това лято. Като добавим към тях Мбапе, Неймар, Ди Мария, Верати, Бернат, Маркиньос и направо си стават фаворит тази година за ШЛ. 

Големите имена сами по себе си не правят отбор...работа на треньора е да го свърши...а дали ще успее точно този е друг въпрос.

Link to comment
Сподели другаде

Голям отбор  направиха ПСЖ - Меси, Рамос, Вайналдум, Донарума, Хакими взеха само това лято. Като добавим към тях Мбапе, Неймар, Ди Мария, Верати, Бернат, Маркиньос и направо си стават фаворит тази година за ШЛ. 
Колкото Галактическият Реал с Роналдо, Зидан, Фиго, Бекъм, Раул, Оуен и прочие се спука от ШЛ.

Да събереш един куп скъпи футболисти (повечето от които индивидуалисти) в един отбор не е гаранция за успех. Както казаха колегите по-горе, ПСЖ си имат своите резерви на другите постове, особено по бековете.

Дават голяма заявка, ама да не стане като приказката, че от високо най-тежко се пада?

Sent from my SM-N986B using Tapatalk



Link to comment
Сподели другаде

4 hours ago, Chinaski said:

Големите имена сами по себе си не правят отбор...работа на треньора е да го свърши...а дали ще успее точно този е друг въпрос.

Е, Луис Енрике успя ли или Меси успя да го направи треньор? Като индивидуалности това е най-класния отбор на хартия, да не говорим за титли, те само Лео и Рамос имат повече трофеи от половината грандове в Европа... Аз лично мисля, че още тази година ще изпълнят заветната мечта на Сити за куадрупъл.

А това ще е най-големия цирк, Рамос и Меси съотборници, нямам търпение да видя как Рамос ще ходи да се разправя, когато поредния пъпеш се опита да счупи краката на аржентинеца.😅
 


Представянето му на живо в момента:
https://www.youtube.com/watch?v=VD4sEMGlph8

Link to comment
Сподели другаде

12 hours ago, Chinaski said:

Големите имена сами по себе си не правят отбор...работа на треньора е да го свърши...

Именно! Справка нашия клуб. За това, няма се притеснявате че, не се правят гръмки трансфери много често

Най-големият ни транфер е треньора

Link to comment
Сподели другаде

Почти, но е утайка и не ми изглежда гъвкав треньор. Той си знае преса, а с това трио отпред не знам каква преса ще упражнява, Меси не тича от години, а и вече е стар, Неймар си дава зор в защита само в големите мачове, Мбапе не помага в защита.

Да се запътва Конте към ПСЖ и даже ще почна да ги подкрепям.

Link to comment
Сподели другаде

18 minutes ago, blunt said:

Почти, но е утайка и не ми изглежда гъвкав треньор. Той си знае преса, а с това трио отпред не знам каква преса ще упражнява, Меси не тича от години, а и вече е стар, Неймар си дава зор в защита само в големите мачове, Мбапе не помага в защита.

Да се запътва Конте към ПСЖ и даже ще почна да ги подкрепям.

Можеш да подкрепяш отбор, където играят гнусня С.Рамос и клоуна Неймар...??? Че ти как харесваш изобщо Пуул?🤔

Link to comment
Сподели другаде

Just now, blunt said:

Е и аз се чудя с тая кръчмарска банда за профилна снимка , какво ли ти отговарям 🤣? Очевидно искаш да ми духаш?

Ей мухльо, и да си пиян в момента, не може да говориш така на човек, когото не познаваш...

Link to comment
Сподели другаде

12 hours ago, blunt said:

Е и аз се чудя с тая кръчмарска банда за профилна снимка , какво ли ти отговарям 🤣? Очевидно искаш да ми духаш?

Как цитирания от теб коментар те накара да напишеш това? Не знам какви са ви пререканията, но не виждам колегата с нещо да е предизвикал подобно отношение. Едно извинявай ще реши въпроса предполагам. Не се заяждам, а изказвам мнение, защото за мен този форум е като семейство и не ми се иска да виждам подобни неща. Но това е твоя работа как ще реагираш. Всичко добро!

Link to comment
Сподели другаде

  • Simply Red changed the title to Чужди трансфери - летен трансферен прозорец 2021

Щото са целите у кредити + харчат твърде много. Иначе по приходи са сигурно топ 4 (Барса, Реал, Юнайтед и Байерн), но пръскат абсурдни цифри за заплати и са се набълбукали в кредити. Само като се замислиш, че на Меси заплатата му е била 120 млн/година, което е близо 2.5 млн/седмица, а за Гризман четох някъде, че е около 700-800к/седмица и картинката се подрежда. 

А тоя трансфер за мен е доста съмнителен, дали изобщо има истина. Обамеянг в Барселона... сигурно ще търсят доплащане от Арсенал, а и на Обамата ще му предложат по-ниска заплата. Иначе няма логика особена. 

Link to comment
Сподели другаде

On 11.08.2021 г. at 9:41, LiverpoolYNWA said:

Бековете са им слаби, защитата кимпемпе не е кой знае кво, халфовете и те не са уау. И отпреде триото не помага в защита.

Хакими е сред най- добрите десни защитници в света, ако не и най- добрият.

Link to comment
Сподели другаде

  • Simply Red changed the title to Чужди трансфери - трансферен прозорец 2024/25
  • S.Gerrard changed the title to Чужди трансфери - трансферен прозорец 2023/24
  • Dacheff featured and unfeatured this тема

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...