Jump to content

Чужди трансфери - трансферен прозорец 2024/25


Препоръчан пост

 

Bernardo Silva is waiting for Barcelona as Xavi is keen to get him. But first, it all depends on the possible sale of De Jong, as already reported in the past.

 
Това за нас ще е супер 😄 Бернандо според мен е мега ключов за Сити, повечето хора гледат само голове и асистове.
 
 
Link to comment
Сподели другаде

Да, добър си е, но бързо може да го заменят. И Агуеро, Компани и прочие щяха много да се отразят на отбора, но като имаш пари, бързо намираш решение на проблемите.

Link to comment
Сподели другаде

На мен Бернардо Силва ми е като Белгия. Всички ги смятат, че ще са изненадата на следващия форум, а те не са. Същото и при него. Всички смятат, че той е ключовия черноработник на Пеп, но за мен имаше поне 4-ма по важни от него и поне още 3-ма с неговия принос.

Link to comment
Сподели другаде

Quote

Интер Милано се договори за подписване с нападателя Ромелу Лукаку под наем за цял сезон.

"Сините" подписаха с 29-годишния играч от Интер за 97,5 милиона паунда през август 2021 г., но той ще се завърне в отбора от Серия А.

Таксата за наема за Лукаку е около 8 милиона евро (6,9 милиона британски лири).

Белгийският национал отбеляза 15 гола във всички турнири за Челси през миналия сезон, като осем в 26 мача във Висшата лига.

Разбира се, че Лукаку е бил готов да намали заплащането, за да се присъедини отново към Интер, който спечели титлата от Серия А през 2020-21, като той ръководи атаката им.

Финансовото положение на италианския клуб означаваше, че е невъзможно да съвпадат със заплатите на Лукаку или да купят фронтмена направо.

Президентът Стивън Джанг обаче се включи лично в преговорите в понеделник, които бяха счетени за значими.

Интер също така водят преговори с нападателя на Ювентус Пауло Дибала.

28-годишният аржентински национал ще бъде свободен агент в края на месеца.

 

Link to comment
Сподели другаде

Арсенал са взели Фабио Виейра от Порто за малко над 30 млн. Много талантливо момче, само дето изглежда слабичък като тинейджър. Лично аз го харесвах, ама кой ме пита...

Link to comment
Сподели другаде

Quote

Звездите на Челси искат на всяка цена клубът да привлече нападателя на Евертън Ричарлисон. Според английските медии по-влиятелните играчи в съблекалнята симпатизират на бразилеца, чиято „агресия и упоритост“ според тях ще пасне идеално на стила на игра на отбора и...

Да заменят един противняк с друг. Пък ако и Аспиликуета напусне, тогава ще трябва още един противняк да заместват. Тия са си свикнали с Коща, Рюдигер и т.н.

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, thekop said:

Да заменят един противняк с друг. Пък ако и Аспиликуета напусне, тогава ще трябва още един противняк да заместват. Тия са си свикнали с Коща, Рюдигер и т.н.

Кефи ме как в тия отбори играчите си избират играчи. Това в Челси е традиция, не един треньор изгониха така, ще намажат и на Тухел ските като нищо. 

Link to comment
Сподели другаде

Кои се водят "звездите на Челси" в момента? Сериозен въпрос е това. Няма ги вече Рампарт, Тери, Дрогба  и тн, играчи с влияние в съблекалнята. Нелепо ми звучи играчите на Челси да настояват за трансфер на Ричарлисон - може би Тиаго Силва и Жоржиньо искат да привлекат бразилския си "брат", ама кой ще ги слуша тях. Силва няма да е дълго техен играч.

А тоя мангал Ричарлисон го свързаха с кого ли не последните няколко месеца - Манго, Арсенал, ПСЖ, Челси, Барса, Реал, Байерн, Юве. Агентът му сигурно си прави майтап.

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, Enigma_m7 said:

Чудя се един ден като английското стане толкова безинтересно, колкото френското и немското, дали ще направят тогава нещо по въпроса. 

Нищо не могат да направят. Трябва да целуват ръцете на Клоп, защото, ако не беше той, титлите щяха да са 5 поредни, всички спечелени с по 15-20 точки разлика. Ето, сега по всичко изглежда ще купят и пореден ляв бек за резерва на Кансело, който ще струва към 30-40 милиона, абсолютна лудост.

Link to comment
Сподели другаде

10 hours ago, AllYouNeedIsKlopp said:

Нищо не могат да направят. Трябва да целуват ръцете на Клоп, защото, ако не беше той, титлите щяха да са 5 поредни, всички спечелени с по 15-20 точки разлика. Ето, сега по всичко изглежда ще купят и пореден ляв бек за резерва на Кансело, който ще струва към 30-40 милиона, абсолютна лудост.

Кукуто от Брайтън ще вземат, който не е хич лош за резерва на Кансело 

Link to comment
Сподели другаде

8 minutes ago, Soulmaker said:

Кукуто от Брайтън ще вземат, който не е хич лош за резерва на Кансело 

Боби Дебелото каза, че този ще играе титуляр в ляво, а Кансело щял да заиграе в дясно...може и така да стане...🤔

Link to comment
Сподели другаде

22 minutes ago, Taipan said:

Боби Дебелото каза, че този ще играе титуляр в ляво, а Кансело щял да заиграе в дясно...може и така да стане...🤔

Това може да стане само ако онзи с арабския нос се контузи тежко или го продадат това лято. 

Link to comment
Сподели другаде

  • Simply Red changed the title to Чужди трансфери - трансферен прозорец 2024/25
  • S.Gerrard changed the title to Чужди трансфери - трансферен прозорец 2023/24

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...