Jump to content

Чужди трансфери - трансферен прозорец 2021/2022

Recommended Posts

Голям отбор  направиха ПСЖ - Меси, Рамос, Вайналдум, Донарума, Хакими взеха само това лято. Като добавим към тях Мбапе, Неймар, Ди Мария, Верати, Бернат, Маркиньос и направо си стават фаворит тази година за ШЛ. 

23 minutes ago, Senzor said:

Голям отбор  направиха ПСЖ - Меси, Рамос, Вайналдум, Донарума, Хакими взеха само това лято. Като добавим към тях Мбапе, Неймар, Ди Мария, Верати, Бернат, Маркиньос и направо си стават фаворит тази година за ШЛ. 

Големите имена сами по себе си не правят отбор...работа на треньора е да го свърши...а дали ще успее точно този е друг въпрос.

Колкото Галактическият Реал с Роналдо, Зидан, Фиго, Бекъм, Раул, Оуен и прочие се спука от ШЛ.

Да събереш един куп скъпи футболисти (повечето от които индивидуалисти) в един отбор не е гаранция за успех. Както казаха колегите по-горе, ПСЖ си имат своите резерви на другите постове, особено по бековете.

Дават голяма заявка, ама да не стане като приказката, че от високо най-тежко се пада?

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Абе след като му предложи 10-ката си и сигурно силно се надява сега с него пак да спечели ШЛ, сигурно няма да е чак толкова недоволен 😀

4 hours ago, Chinaski said:

Големите имена сами по себе си не правят отбор...работа на треньора е да го свърши...а дали ще успее точно този е друг въпрос.

Е, Луис Енрике успя ли или Меси успя да го направи треньор? Като индивидуалности това е най-класния отбор на хартия, да не говорим за титли, те само Лео и Рамос имат повече трофеи от половината грандове в Европа... Аз лично мисля, че още тази година ще изпълнят заветната мечта на Сити за куадрупъл.

А това ще е най-големия цирк, Рамос и Меси съотборници, нямам търпение да видя как Рамос ще ходи да се разправя, когато поредния пъпеш се опита да счупи краката на аржентинеца.😅

Представянето му на живо в момента:
https://www.youtube.com/watch?v=VD4sEMGlph8

12 minutes ago, LiverpoolYNWA said:

Абе тия французи за онлайн поръчка не са ли чували?

250к тениски май са продали онлайн, но все пак някои хора сигурно я искат веднага

12 hours ago, Chinaski said:

Големите имена сами по себе си не правят отбор...работа на треньора е да го свърши...

Именно! Справка нашия клуб. За това, няма се притеснявате че, не се правят гръмки трансфери много често

Най-големият ни транфер е треньора

Почти, но е утайка и не ми изглежда гъвкав треньор. Той си знае преса, а с това трио отпред не знам каква преса ще упражнява, Меси не тича от години, а и вече е стар, Неймар си дава зор в защита само в големите мачове, Мбапе не помага в защита.

Да се запътва Конте към ПСЖ и даже ще почна да ги подкрепям.

18 minutes ago, blunt said:

Почти, но е утайка и не ми изглежда гъвкав треньор. Той си знае преса, а с това трио отпред не знам каква преса ще упражнява, Меси не тича от години, а и вече е стар, Неймар си дава зор в защита само в големите мачове, Мбапе не помага в защита.

Да се запътва Конте към ПСЖ и даже ще почна да ги подкрепям.

Можеш да подкрепяш отбор, където играят гнусня С.Рамос и клоуна Неймар...??? Че ти как харесваш изобщо Пуул?🤔

Just now, blunt said:

Е и аз се чудя с тая кръчмарска банда за профилна снимка , какво ли ти отговарям 🤣? Очевидно искаш да ми духаш?

Ей мухльо, и да си пиян в момента, не може да говориш така на човек, когото не познаваш...

12 hours ago, blunt said:

Е и аз се чудя с тая кръчмарска банда за профилна снимка , какво ли ти отговарям 🤣? Очевидно искаш да ми духаш?

Как цитирания от теб коментар те накара да напишеш това? Не знам какви са ви пререканията, но не виждам колегата с нещо да е предизвикал подобно отношение. Едно извинявай ще реши въпроса предполагам. Не се заяждам, а изказвам мнение, защото за мен този форум е като семейство и не ми се иска да виждам подобни неща. Но това е твоя работа как ще реагираш. Всичко добро!

• Simply Red changed the title to Чужди трансфери - летен трансферен прозорец 2021
  • Simply Red changed the title to Чужди трансфери - трансферен прозорец 2021/2022