Jump to content

Чужди трансфери - трансферен прозорец 2021/2022

Recommended Posts

А те Сити просто си се чудят къде да си харчат парите явно. Макар че Роналдо ме плаши доста повече от Меси, щото се е доказал като адаптивен, а си е голаджия. Да, не е създател като Меси, ама на тях им трябва чист голаджия. 

15 minutes ago, kibo1992 said:

Поне са с Олето… Ако бяха с някой треньор можеше да стане страшно.

Той треньора се сменя, видя се какво стана в Челси след смяната на Лампард с Тухел, вероятно същото ще стане и с Юнайтед в най-скоро време...

8 minutes ago, LiverpoolYNWA said:

Хмм, подсилиха се, но ще видим ще му издържат ли краката на 37 във Висшата лига и липсата на ротации на Олето.

По-скоро се надявам, че норвежеца няма да успее да намери подходяща схема на игра, с която да може да използва и Роналдо, и другия потенциал на отбора им достатъчно пълноценно. Португалеца е сред най-добрите атлети в спорта към днешна дата, особено пък в неговата възрастова група, имайки предвид и нивото, на което играе и формата, която поддържа, май само Джокович и Ибрахимович са в неговата категория...

Oфициално е вече, много бързо се задействаха баси, но така се прави. 

Сега няма какво да вием локуми и да изчисляваме кой с кой щял да се кара да бият дузпи, кой ще разваля атмосферата в съблекалнята. Удар си е за мангалите тоя трансфер, щото като направиш сравнение Между Марси 95 и Рашфорд и Роналдо....даже и на 36 е не знам колко класи над тях. Пък и те не махат никой ключов на негово място, а само добавят. 

Не знам ние разбираме ли, че се намираме в най-богатата, силната и конкурентната лига и че ако стоиш на едно място, никой няма да те чака, а ще те задминат като знак стоп в Перник. 

И само да се спомене, че преди пандемията мисля, че бяхме стингали до 5-то. ПЕТО място в света по приходи. Бяхме пред Сити и гонехме манго. 

Ако и в тоя сезон пак хванем калъфките както в предния,ще трябва Клоп и ФСГ да се приготвят да ядат много лайна, особено ако сме пак след Манчо в класирането. Сега оправданията с контузии няма да минат. Това дето го правят нашите се казва да сереш на метеното. За мен това е подигравка с феновете.

Иначе аз не мисля, че Манчо ще станат по-силни с Роналдо, ама с Варан и Санчо ще станат.

Жал ми е за Клоп. Като гледам на другите мениджъри какви играчи им купуват и как ги подкрепя ръководството на отборите им... Абе на паляк като Олето му купиха Санчо, Варан и Роналдо за едно лято бе, а Клоп се обяснява как "експлозивността на Окса не може да се купи на трансферния пазар" (истински цитат, не си го измислям).

Тия Юнайтед са длъжни сега ако не шампион, то да са в битката до последния кръг. Добре, че тоя космонавт Оле им е тренер, че иначе Пепиньо щеше да препоти жилетката. Ама те в някой момент и треньора ще сменят и тогава... 

П.П. А да, имат Хари Главата, това ни дава шансове. 

П.П.2 Ако вземем та някак станем шампиони тоя сезон, Хенри трябва да пусне Линда на абонамент при Клоп да задоволява всичките му желания. Макар че на Хенри не му дреме особено дали сме шампиони, стига екселската таблица да излезе в зелено (засега сме 6.8 млн паунда на плюс от това трансферно лято). 

• Simply Red changed the title to Чужди трансфери - трансферен прозорец 2021/2022