Jump to content

Чужди трансфери - трансферен прозорец 2024/25


Препоръчан пост

Те и тоя сезон не бяха както трябва, ама ние ги подкрепихме достатъчно за да вземат титлата....
 
П.С, сега чета за интерес на Манчо към Саул. Тоя би бил мега добър трансфер и за нас, за заместник на Джини, на Хендо в бъдеще....техничен, борбен, тактически грамотен футболист, май не се контузва често, перфектен е....
И аз го харесвам Саул, ама не играе в РедБул да му се не види.

Не мисля, че Кейн е смотан. С него МС ще са си добре. Ще има 20+ гола за шампионата, ако си паснат, което е много вероятно. Въпросът е кои ще напуснат и как ще ги компенсират. Защото дори за Харито искали да дават Стърлинг и Жесус, което ще ги отслаби донякъде. Лапорт, ако си тръгне също ще е удар срещу Сити.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Link to comment
Сподели другаде

Този Лапорт се оказа флоп за Сити, след контузията даже загуби и титулярното си място, така че никакъв проблем няма да им е да го ползват за разменна монета през прозореца. Аз си мисля, че Тотнъм ще го занесат на ръце Кейн, ако Сити им дадат Стърлинг и Жезус в комплект, та даже биха и платили банкета по изпращането.

Link to comment
Сподели другаде

2 hours ago, Stivi_G said:

Не мисля, че Кейн е смотан. С него МС ще са си добре. Ще има 20+ гола за шампионата, ако си паснат, което е много вероятно.

Е не видя ли какъв хайп беше в началото на сезона с Кейн-Сон. И къде завършиха Тотнъм в края на сезона.

Link to comment
Сподели другаде

Кейн при нас спокойно ще прави по 20 гола, тоест двойно повече от Фирмино, пък нека е хайпнат.

Сон също е създаден за нашия отбор и в частност да играе за Клоп.

Link to comment
Сподели другаде

Е не видя ли какъв хайп беше в началото на сезона с Кейн-Сон. И къде завършиха Тотнъм в края на сезона.
И какво общо има това на кое място са завършили с индивидуалното представяне и качествата на Кейн? Човекът е станал голмайстор на лигата и е замесен пряко в 37 от головете не отбора (23 вкарани и 14 асистенции), което са повече от половината голове за целият отбор. Как може да ти бъде хайп или смотан? Не съм му фен по принцип, но и няма как да си кривя душата.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Link to comment
Сподели другаде

On 31.05.2021 г. at 5:58, Stivi_G said:

Не ми е любимец, ама като му дават пари, защо да не пръска? Нашият клуб се управлява по доста различен начин и трудно можем да бъдем в тяхното положение. А понякога наистина ти трябва да треснеш пари по масата за да вземеш нужното качество, независимо от цената. Ако не бяхме изкарали пари за ВВД и Алисон (ракордни покупки), то още щяхме да чакаме за 19та титла и да сме си само с 5 КЕШ/ШЛ. Не винаги баснословното харчене води до резултати, но без пари не можеш да имаш дългосрочен успех и да си фактор за повече от сезон. Пеп може да харчи големи суми и се възползва максимално.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk
 

Няма никакъв проблем да пръска милиардите.. мен това което ме дразни е как всички го възхваляват какъв гений е и как едва ли не и без многото пари ще има същите трофеи. А Пепчо "гения" 10 години не може да спечели ШЛ,а мина през Байерн и Сити.

Link to comment
Сподели другаде

12 hours ago, Stivi_G said:

какво общо има това на кое място са завършили с индивидуалното представяне и качествата на Кейн?

Е, как да няма. Нали футбола е отборна игра или индивидуална? 

Link to comment
Сподели другаде

14 hours ago, oZZy said:

Сон също е създаден за нашия отбор и в частност да играе за Клоп.

Единият ми мокър сън - Сон да дойде при нас. Ще пръска просто.

53 minutes ago, zigfridson said:

Е, как да няма. Нали футбола е отборна игра или индивидуална? 

Еми да - индивидът (Кейн) е добър, отборът (Тотнъм) е слаб. За пръв път ли виждаш добър играч в слаб отбор? Джерард като не печелеше нищо години наред с нас и даже не влизахме винаги в четворката, да не би да е бил слаб футболист?

Link to comment
Сподели другаде

Тотнъм са смешен отбор, не защото Кейн е слаб или смешен, а защото около него половин декада играят олигофрени като Дайър, Бен Дейвис, Орие, Сантос, че даже бих казал и Лорис. С такива играчи няма как да се спечели титла, а Лорис има късмет, че Франция или нямат по-добър вратар или запълват квота за бял играч, че да спечели Световното.

За мен да махнат Стърлинг и Жезус ще е хубава новина за нас, макар и да вземат Кейн.

Link to comment
Сподели другаде

Той ако беше нещо сносно Кейн нямаше да седи толкова години в Тотнъм. Да слаб е и за това не го взима никой. А и всеки сезон половината му голове от дузпи. Сравни приноса на Джерард за Ливърпул, ако щеш само за финала в ШЛ 2005г. и на Кейн за Тотнъм толкова години. Ливърпул тогава да не би да имаше сносни играчи. Сега знам, че ще кажеш че са били по-сносни от тези на Тотнъм сега.  Да слаб е! И в Сити ще е слаб. 

Link to comment
Сподели другаде

Вила счупиха трансферния си рекорд с привличането на Емилииано Буендиа от Норич, който бе избран за играч на сезона в Чемпиъншип - 33 мил. панди, които могат да нарастнат до 38.

След Вайналдум ПСЖ са близо до договорка и с Донарума.

Link to comment
Сподели другаде

Мангалите си имат играчи и Санчо, ще ги подсили още повече. Въпросът е, че с Олето и националният отбор САЩ на световно по баскетбол, да води все тая. Виж, ако сложат някой по-грамотен мениджър, могат наистина да са фактор при борбата за титлата.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Link to comment
Сподели другаде

На първо четене не се сещам да сме ме направили след трансфера на Торес, покупка на голям играч идващ от водещо първенство със статут на звезда. Все сме откриватели на разни недооценени или развиващи се таланти. Но буквално класа да вземеш не е много в нашата политика.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Link to comment
Сподели другаде

МЮ се подсилват още повече..засега единственото, което ги спасява от това да печелят трофеи е Олелето. 

Ако го разкарат и него, няма да имат стигане с нашите транферчета.

Link to comment
Сподели другаде

Аз си спомням как през 2016 взеха Погба, а ние Джини и имаше тук тръшкане, включително и от мен, че взимаме посредственяци, а те утвърдени звезди и в края на сезона завършиха след нас. Вярно, взеха ЛЕ, но все пак. Нека видим какво-що при нас.

Link to comment
Сподели другаде

Аз пък казвам, че докато имат такива псевдо футболисти, звезди в социалните мрежи като Погба, Грийнууд, Рашко няма да спечелят нищо. Оле им е приятел и ги държи на средно положение, като дойде някой като Моуриньо който им покаже зъби на тези мургави приятели става по-лошо. Затова и Клоп да отиде там трудно ще спечелят нещо, защото футболистите им редуват силен мач с посредствен, непостоянни, надценени и разглезени.

Link to comment
Сподели другаде

Всъщност според мен, това, което Юнайтед правят вече години наред е много потискащо и само показва каква институция успя да изгради Фъргюсън, не само като име, но и като икономическа мощ и разпознаваемост...
Те не са печелили нищо вече години наред, изключая една ФА и една ЛЕ, въпреки това обаче купуват толкова известни и актуални имена сезон след сезон, въпреки факта, че откакто го няма САФ не са имали реалистичен шанс да спечелят някакъв голям трофей, всъщност, те дори не са били близо до това...

Ние изживяваме най-силния си период от десетилетия, но реално, никой от нас не очаква, че можем да купим Халанд, Санчо или Мбапе например, което е тъжно, поне за мен.

Иначе, оправданията, че Оле е баламурник, което може би е факт, както и че няма да спечелят нищо и затова няма причина да се притесняваме са неправилни, защото видяхме какво направиха Челси, за Лампард се пишеха същите неща, но за половин сезон Тухел им спечели ШЛ.

Link to comment
Сподели другаде

  • Simply Red changed the title to Чужди трансфери - трансферен прозорец 2024/25
  • S.Gerrard changed the title to Чужди трансфери - трансферен прозорец 2023/24
  • Dacheff featured and unfeatured this тема

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...