Jump to content

Чужди трансфери - трансферен прозорец 2024/25


Препоръчан пост

  • Simply Red changed the title to Чужди трансфери - трансферен прозорец 2022/23

Full agreement now reached between Chelsea and Cucurella on personal terms. Potential contract has been proposal approved, Marc’s prepared to accept once clubs agree on fee.  #CFC Chelsea and Brighton in direct talks again today in order to complete the deal.

 

Сити май може и без ляв бек да останат и  да са като нас пред 2 години, да се молят Кансело и Уолкър да не се контузват.

Всички говорят за напускането на Мане и колко беше важен, а не говорят за Стрълинг и Жесус, които бяха съшо много важни. 

Link to comment
Сподели другаде

Тия Челси какво ще ги правят толкова леви защитници - Чилуел, Алонсо и сега тоя? Няма лошо де, странно, че Сити се стискат за някакви 10 милиона. Вчера имаше пак от Романо инфо, че Бернардо все пак можело да иде от Барса ако си оправят документите. Не го вярвам да стане, но все пак, ако се случи, Пепо не знам как ще изкара сезона с толкова малко играчи.

Link to comment
Сподели другаде

Някъде пишеше, че можел да играе и като лявостоящ централен защитник в тройка. Сериозен удар по Сити. Като нищо ще се наложи да купуват на пожар, след като продадоха Зинченко, а Пепи зимата ще трябва да пръсне 200 млн за нови играчи... 

Link to comment
Сподели другаде

Дреме му на шмайзера на Пепи, шефа му има ръст от 12 процента на GDP за първото шестмесечие на 2022ра...200 милки ги прави за половин ден сигурно със сегашните цени на петрола...

Link to comment
Сподели другаде

Да, бе, тва ясно, че е така. Въпросът е, че това краткосрочно би могло да се окаже в наша полза и да наклони везните към нас. Иначе, че Пепо ще изхарчи 300 млн ако не зимата, то лятото, е вън от всякакво съмнение. 

Link to comment
Сподели другаде

5 hours ago, Chinaski said:

Дреме му на шмайзера на Пепи, шефа му има ръст от 12 процента на GDP за първото шестмесечие на 2022ра...200 милки ги прави за половин ден сигурно със сегашните цени на петрола...

500милки беше чистата печалба на арабина за денонощие, преди това покачване на цените. Но ако махнат Бернардо и не заместят Зинченко, според мен ще глътнат вода тази година. Затова стискам палци да се завърти колелото с де Йонг от Барса и да разтурят гражданите.

Link to comment
Сподели другаде

13 hours ago, X_r_i_s-t_o said:

500милки беше чистата печалба на арабина за денонощие

Това ми звучи бая пресилено. Тия арабески са оценени на по 20-30 млрд долара, ако правеха по 1 млрд за 2 дни, щяха да са трилионери вече.

Link to comment
Сподели другаде

2 minutes ago, Dacheff said:

Това ми звучи бая пресилено. Тия арабески са оценени на по 20-30 млрд долара, ако правеха по 1 млрд за 2 дни, щяха да са трилионери вече.

За Саудитска Арабия говорим, държавата, знам ли ги там кой кой е...

Link to comment
Сподели другаде

37 minutes ago, Chinaski said:

За Саудитска Арабия говорим, държавата, знам ли ги там кой кой е...

Е той тоз на Ман Сити не е ли от Абу Даби? Демек Емирствата. Нямат нищо общо със Саудитска Арабия, която и сигурно 20 по-голяма по територия.

Link to comment
Сподели другаде

2 minutes ago, kibo1992 said:

Туитър гръмна, че Бернандо отива в Барса и както уикенда беше резерва съм склонен да вярвам. Е сега ако не напънем за халф не знам кога.

Ако ситите верно продадат Силва...

Шансовете биха ни се увеличили драстично,стига да не бяхме се простреляли в крака(дереджето ни в халфовата линия).

Link to comment
Сподели другаде

4 minutes ago, kibo1992 said:

Туитър гръмна, че Бернандо отива в Барса и както уикенда беше резерва съм склонен да вярвам. Е сега ако не напънем за халф не знам кога.

За Де Йонг ли или там Гавита, ала-бала ... 

1 minute ago, LiverpoolYNWA said:

Хммм, това малко не го вярвам. Сити си продават твърде много основни играчи. Дали няма да вземат някой?

Имаше преди слухове още покрай големия задник за чукотка, че ще искат да вземат от чоловците Феликс 

Link to comment
Сподели другаде

Много странно как Сити продадоха толкова много основни играчи за един трансферен прозорец. Да не би да се опитват да избегнат проблеми с ФФ и за това да продават като на пожар?

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Чужди трансфери - трансферен прозорец 2023/24
  • Simply Red changed the title to Чужди трансфери - трансферен прозорец 2024/25

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...