Jump to content

Чужди трансфери - трансферен прозорец 2024/25


Препоръчан пост

Те дори и да махнат 1/3 пак ще са с по 2-ма на позиция, което пак е доста добре. Интересно ми е само дали като вече събраха маса млади играчи дали няма рЕзко да спре кранчето и да се кара с години напред с тия играчи? Мисля си, че точно това ще се случи.

Link to comment
Сподели другаде

Освен ако не направят много пари от продажбите. За да "прекарат" ФФП сега осчетоводяват трансферите за години напред, което пък означава, че всяка следваща година ще започват със стабилен минус.

Link to comment
Сподели другаде

Челси след толкова много харч и пак не виждам голове в тоя състав LOL. Евентуално Феликс. Той за 50 мин за тях показа повече класа от Хаверц, Маунт, Стърлинг за целия сезон.

Мудрик ме кефи, ама ще видим.

Нито вратар, достатъчно добър - Менди няма да го бъде при Потър с неумението му да играе с крака.

Ще трябва да харчат доста още.

 

Обамеянг е фейл, Броя контузен. Фофана с реконструиран глезен, Канте жив ли е? Зиех и Пулишич - хах. 

Link to comment
Сподели другаде

Бе поне имат някакви играчи, няма да довършат сезона с трохи както ние

 

П.П. Който иска да изкара някой лев може да играе в бетано Челси да са пред нас в класирането 5.0 коефициент. Този коефициент е направо обиден, тия са неадекватни. Очаквам да са с поне 6-7 точки пред нас.

Link to comment
Сподели другаде

2 hours ago, AllYouNeedIsKlopp said:

 

Каква точно е тая митична широчина на Челси ?! Половината са някакви неизвестни берачи на памук! В същото време Хаверц, Зиеш, Пуличиш и дебелогъзата газела Стърлинг играят кажи-речи нищо. 

Link to comment
Сподели другаде

Тва дали ние сме 9-ти, а те 7-ми или обратно, не мисля, че има огромно значение. Даже ако може поне ако ще се осираме, да не попаднем в Лигата на Конференциите, че това ще си е по-лошият вариант, от това да си 15-ти, например.

Link to comment
Сподели другаде

6 hours ago, tsbalabanov said:

Тва дали ние сме 9-ти, а те 7-ми или обратно, не мисля, че има огромно значение. Даже ако може поне ако ще се осираме, да не попаднем в Лигата на Конференциите, че това ще си е по-лошият вариант, от това да си 15-ти, например.

Що бе, тоя “Трофей” го нямаме😁

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...

  

Quote

Манчестър Сити ще се раздели с Аймерик Лапорт през лятото. Бранителят загуби титулярното си място и “гражданите” ще го продадат след края на сезона. Според “Дейли Мейл” клубът вече очаква оферти за испанския национал. 

На тоя не му знам физическото състояние с оглед на честите контузии, ама преди им беше най-добрия.

Link to comment
Сподели другаде

5 hours ago, oZZy said:

  

На тоя не му знам физическото състояние с оглед на честите контузии, ама преди им беше най-добрия.

Гуардиола такива не ги бави много, разкарва ги веднага и си взема нови.Не е като нас да кандилка разни Оксове и Наби ладове с години.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

https://gong.bg/football-sviat/anglia/multimedia/video/brajtyn-uredi-nov-napadatel-732547

Отборът на Брайтън се споразумя с тима на Уотфорд за трансфера на 21-годишния бразилски нападател на Жоао Педро, предава спортният журналист Фабрицио Романо в профила си в Туитър.

Сделката е на стойност за 34 милиона евро завършена с отварянето на летния трансферен прозорец. “Чайките” ще платят 30 милиона паунда или 34 милиона евро за 21-годишния бразилец, което е рекордна трансферна сума в историята на клуба.

Играещ както в центъра на атаката, така и на левия фланг в офанзивен план, Жоао Педро се присъедини към Уотфорд през зимата на 2020 г. През сезон 2022/23 бразилецът вкара единадесет гола и направи четири асистенции в 35 мача от Чемпиъншип.

П.С. Да ни го обиграят, като част от сделката за Мили и след 2-3 сезона е наш поне на двойна цена.

Link to comment
Сподели другаде

Не ме е яд, че няма да вземем Белингам.. яд ме, че другите винаги си завършват трансферите без никакви проблеми и бързо. При нас е една голяма мъка, циганене и накрая не е бил подходящ за нас.. 

Link to comment
Сподели другаде

Така е, хората знаят какво искат, вадят парите и купуват. Ето за 2 лета събраха халфова линия за 10 години напред. Ние все тънката да минем и все чакаме правилният, пък той все отива в друг отбор 🤐

Link to comment
Сподели другаде

Каквото и да си говорим, всичко винаги се стига до пари. За Чумени, дадоха, ако не се лъжа 80млн, сега и Джуд ще им струва поне 120-30млн. Така, че 200млн за 2ма играчи хич не е малко. Проблемът е, че такива отбори са все притегателен център и за други, които могат да са свободни агенти. Един Гюндоган би ни свършил чудесна работа, пък и било то за 2 сезона да речем, но пък бил искал в Барса. Кога такива играчи са искали при нас?

Link to comment
Сподели другаде

Като сме тарикати, да не се чудим после що като ни хванат в ШЛ ни спукват и защо е твърде вероятно да вземат още 4-5 ШЛ, преди ние да вземем 7-ма... ако изобщо има 7-ма някога, де.

Link to comment
Сподели другаде

Just now, ONYX said:

Не ме е яд, че няма да вземем Белингам.. яд ме, че другите винаги си завършват трансферите без никакви проблеми и бързо. При нас е една голяма мъка, циганене и накрая не е бил подходящ за нас.. 

Сериозно? Значи не следиш много какво правят "другите".

Всеки отбор изпитва някакви трудности на трансферния пазар. Ние пък с лекота привлекохме Нунез, без много бавене. Защо не се говори как ние сме си уредили нападанието за не знам си колко сезона напред, след като се взеха за половин година Нунез и Диаз за 150 млн евро.

 

Реал се готвеха за Мбапе, продаваха играчи като Йодегор, за да съберат пари и накрая останах с пръст в уста и с един нападател, който макар и много добър, изпусна с контузии (очаквано на тая възраст след сезона като миналия) мачове и им коства да изостанат от Барселона.

Дадоха толкова пари за Чуамени, само защото не успяха да вземат Мбапе, а шампионът в ШЛ не може да си позволи да остане без голям трансфер. Да не говорим, че си продадоха за много пари наджедния Каземиро , който е и огромен любимец на Анчелоти. Анчелоти със сигурност щеше да предпочете този сезон да има бразилеца пред французина. От друга страна Реал направиха добър бизнес като замениха играч на 30 с такъв на 22.

Като цяло за Белингам аз не бих ревал, макар че ми се искаше да го привлечем по много причини. Цената, която му поставиха, е малоумна и следва да откаже всеки нормален отбор.

Още не вярвам, че и Реал ще извадят толкова пари за него. Обаче, не би ме учудило да го спазарят за 70-80 млн + доста в бонуси. Той впрочем не е решението им за заместник на Модрич и Кроос, но може би и не искат точно това да правят.

Link to comment
Сподели другаде

44 minutes ago, blunt said:

Сериозно? Значи не следиш много какво правят "другите".

Всеки отбор изпитва някакви трудности на трансферния пазар. Ние пък с лекота привлекохме Нунез, без много бавене. Защо не се говори как ние сме си уредили нападанието за не знам си колко сезона напред, след като се взеха за половин година Нунез и Диаз за 150 млн евро.

 

Реал се готвеха за Мбапе, продаваха играчи като Йодегор, за да съберат пари и накрая останах с пръст в уста и с един нападател, който макар и много добър, изпусна с контузии (очаквано на тая възраст след сезона като миналия) мачове и им коства да изостанат от Барселона.

Дадоха толкова пари за Чуамени, само защото не успяха да вземат Мбапе, а шампионът в ШЛ не може да си позволи да остане без голям трансфер. Да не говорим, че си продадоха за много пари наджедния Каземиро , който е и огромен любимец на Анчелоти. Анчелоти със сигурност щеше да предпочете този сезон да има бразилеца пред французина. От друга страна Реал направиха добър бизнес като замениха играч на 30 с такъв на 22.

Като цяло за Белингам аз не бих ревал, макар че ми се искаше да го привлечем по много причини. Цената, която му поставиха, е малоумна и следва да откаже всеки нормален отбор.

Още не вярвам, че и Реал ще извадят толкова пари за него. Обаче, не би ме учудило да го спазарят за 70-80 млн + доста в бонуси. Той впрочем не е решението им за заместник на Модрич и Кроос, но може би и не искат точно това да правят.

Съгласен съм с всичко написано, но при нас разочарованието идва от това, че толкова време се гласихме за Белингам при положение, че беше ясно, че ще струва много пари. Сега ясно е, че това е заради многото спекулации и снимки от социалните мрежи, Клоп сигурно ще отрече, но това е факт - тези неща създават очакване сред феновете и е нормално да са разочаровани.

Между Макалистър и Кайседо - аз предпочитам Кайседо, но най-добре и двамата. Задължително е и да вземем централен защитник за титулярно място. 

Link to comment
Сподели другаде

Брайтън се съгласи да подпише с бразилския нападател Жоао Педро от Уотфорд за клубна рекордна сума от малко под £30 милиона.

21-годишният играч се присъедини към Уотфорд през 2020 г. и отбеляза 24 гола в 109 мача, включително 11 този сезон за отбора на Чемпиъншип.

Той ще се присъедини към Брайтън през лятото с договор, който е до юни 2028 г.

„Жоао беше наша дългосрочна цел и също така привлече голям интерес от цяла Европа“, каза техническият директор на Брайтън Дейвид Уиър.

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Чужди трансфери - трансферен прозорец 2023/24
  • Simply Red changed the title to Чужди трансфери - трансферен прозорец 2024/25

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...