Jump to content

Чужди трансфери - трансферен прозорец 2024/25

Simply Red

Recommended Posts

1 hour ago, blunt said:

Тоя Ким Минджа пристига в Наполи миналото лято от турското, взимат Серие А и иска да си ходи веднага. Да го духа. Освен ако не дойде при нас - тогава е пич!

Оф, добре че уточни, че е Минджата,  мислех че лафите за Ким Чен Ун.

Той е с наднормено тегло, нали? 

Ким, имам в предвид

1 hour ago, blunt said:

Тоя Ким Минджа пристига в Наполи миналото лято от турското, взимат Серие А и иска да си ходи веднага. Да го духа. Освен ако не дойде при нас - тогава е пич!

Чакаш го с нетърпение за да си вземеш негова тениска нали?

Мернах някъде, че Астън Вила привличат Юри Тилеманс.

Aston Villa have agreed a deal to sign Leicester midfielder Youri Tielemans.

The Belgium international, 26, will join the club on 1 July, after his Leicester contract expires.

Рубен Невеш в Ал Халал. 
Почвам да се притеснявам. Ади за Бензема, Роналдо го приемам. На преклонна възраст са. За Канте донакъде. Ама за футболист в перфектна футболна възраст да отиде при тез забулените вече не ми е Ок

Оскар как отиде в Китай, то зависи и от приоритетите. Саудитите сега натискат да имат и те като другите съседи свое световно, затова според мен и дават такива астрономически заплати.

9 hours ago, paton said:

Тия саудитците накрая ще се окаже, че притежават 2/3 от отборите и прехвърлят от левия в десния джоб само.

По-лошото е, че чукотките ще си оправят сега балансите с няколко продажби на чалмите и пак ще има да купуват, като невидели. Иначе за тия изброените паляци, не могат да вземат сборно 100 млн., да не кажа 70-80.

Хер Шматка да си завърти главата към пустините и да разтика малко талаш натам, та и ние да се почувстваме, ако не бели, то поне бледолики хорица.

Кейта е мюсюлманин. Трябваше да му удължим договора и да го шитнем в Саудитска Арабия.

Щяхме да го представим като носител на ШЛ, ПЛ и един от най-скъпите изходящи трансфери в историята на Бундеслигата.  50 милки   eeeeaasyyyy.

Моля ви се, не го споменавайте тоя у форума вече, че като се сетя как потича 10 минутки за цял сезон, а всяка седмица е получавал сигурно колкото на мен ми дават за година и психическото ми здраве се разклаща...

27 minutes ago, blunt said:

Според Гадзета дело Спорт, Астън Вила искат да вземат Артур.

Този Артур така и не го видяхме освен първия му мач преди близо година. Ако АВ са такива ентусиасти и им трябва човек за лазарета, да бяха взели Кейта. Той поне има повече стаж и знае нещата от вътре как работят. Може и да са му изкарали медицинска диплома. 

@Svet е щом си на £100к годишна заплата не си толкова за съжаление 😀 

Астън Вила  направиха най-важния си трансфер - спортния директор на Севиля,  Мончи, който е бил там над 10 год, работил заедно с Унай Емери навремето и с други после.  Има много успешни трансфери -  и като покупки и като продажби.

• S.Gerrard changed the title to Чужди трансфери - трансферен прозорец 2023/24
  • Simply Red changed the title to Чужди трансфери - трансферен прозорец 2024/25