Jump to content

Чужди трансфери - трансферен прозорец 2024/25

Simply Red

Recommended Posts

105 панди Арсенал за Деклан Райс! Абе за тия бритиши няма ли финансов феърплей. 🤔 Четох че Барса и още там някои били глобени по 500к евро за финансов феърплей, а тези 105к за посредствен играч. А дано фалират!

1 hour ago, zigfridson said:

105 панди Арсенал за Деклан Райс! Абе за тия бритиши няма ли финансов феърплей. 🤔 Четох че Барса и още там някои били глобени по 500к евро за финансов феърплей, а тези 105к за посредствен играч. А дано фалират!

Наясно ли си, как се определя финансовия феърплей ? Ние също сме похарчили 100+ милиона за трансфери а не сме продали и за 1млн играчи... трябва ли да се намеси финансовия феърплей ? 

2 hours ago, zigfridson said:

Бая пари похарчиха Арсенал това лято и все пак Райс не ми се струва чак такъв world class играч, че да се платят 105 милиона за него.

Сен Максимен се е запътил към Саудитска Арабия. Тоя средняк някои го искаха даже при нас, хаха.

А Нюкасъл с оферта към Хвича. Трент като е чул това и е така в момента:
nervous-sweating-sweating-bullets.gif

Грузинчето им е по-продаваемо от Осимен, защото за втория платиха 70 милиона и ще му искат много. Дано Лаурентис се заянати де и реши, че само кореецът е достатъчен за този прозорец да бъде продаден. Реално имат големи шансове да повторят титлата, макар че с нов треньор не се знае.

Че какво му е на Райс, дефанзивният халф за мен е най-важният пост във футбола в момента, имайки предвид, че е един от малкото на пазара според мен не е чак толкова надута цената му. Височка е де, но и по-абсурдни траснфери сме виждали 😄 Все пак си е несменяем титуляр в национала от години. Виж вече с Хаверц според мен яко се набутаха 😄 😄 въпреки че ако Артета го върне по-назад може и да не е толкова зле

Офф, Ситите май ще вземат Йошко Гвардиол. Много стабилен защитник. Къде дремем бе! Нямат слаб трансферен прозорец тези. Знаят кои 1-2 ма им трябват и ги купуват независимо от цената. 

1 hour ago, zigfridson said:

Офф, Ситите май ще вземат Йошко Гвардиол. Много стабилен защитник. Къде дремем бе! Нямат слаб трансферен прозорец тези. Знаят кои 1-2 ма им трябват и ги купуват независимо от цената. 

Дремем, като зайците - с едното око отворено, оти ка' затворят и двете, им се отваря дупката на гъзо...

Та и ние така, знаем ги кои са добри, искаме ги, но дойде ли моментът да чуем цената, затваряме и другото око, а това вече не са правилните играчи... нещо от сорта на оная поговорка за брашното и триците.

Те тепърва ще взимат и атакуващи играчи, особено ако продадат и Бернардо и Марез. Иначе Йошко ми изглежда малко бавен ? има потенциал, но не мисля, че е по-добър от който и да е от наличните им защитници. Ще видим

On 19.07.2023 г. at 16:16, poolbg said:

Те тепърва ще взимат и атакуващи играчи, особено ако продадат и Бернардо и Марез. Иначе Йошко ми изглежда малко бавен ? има потенциал, но не мисля, че е по-добър от който и да е от наличните им защитници. Ще видим

Ето почнаха спекули за Барела наместо Марез и/или Силва, а за нас ДуКУРе. .

• S.Gerrard changed the title to Чужди трансфери - трансферен прозорец 2023/24
  • Simply Red changed the title to Чужди трансфери - трансферен прозорец 2024/25