Jump to content

Летен трансферен прозорец сезон 2021/2022


Препоръчан пост

Аз от доста време си искам в отбора едно черно биче, високо около два метра и тежащо над 90 килограма, най-накрая го получих, ама и аз като колегите засега съм песимист с тази история на контузии. Дано ни опровергае всички, все пак е само на 22, ясно е с каква идея и перспектива го взимаме, може само да се надяваме да се развие подобаващо с компанията на Ван Дайк.

Link to comment
Сподели другаде

Предполагам е и бърз...и с тая височина и физика редом до ВВД си стават сериозна респектираща двойка централни, само дано е здрав и малко по- мислещ.

Link to comment
Сподели другаде

4 minutes ago, Chinaski said:

Предполагам е и бърз...и с тая височина и физика редом до ВВД си стават сериозна респектираща двойка централни, само дано е здрав и малко по- мислещ.

На клипчета бърз изглежда, ама ми се струва муден в пасовете. Също така и прави доста шпагати, които изглеждат рискови.

Аз лично предпочитах Ботман, ама вече е взето момчето и само успех можем да му пожелаем.

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, Toshko_Afrikanski said:

Писах и в темата за предложения и сега ще пробвам да помоля за последно. Слагайте някакви източници. В случая този евентуален трансфер е писан вече от сигурни такива, но все пак. Особено това 48 часа, които ще са събота и неделя, грам не ми се вярва, не че е от някакво значение де, просто като има източник, по-лесно ще знаем как да обработим информацията. Няма повече да спамя по темата. Ако остана неразбран, здраве да е.

Не съм ти видял мнението, но ако принципно следиш моите ще знаеш, че никога не публикувам от разни партенки с примаващи заглавия, чиято цел е основно посещания. Междудругото преди години пусках линк директно към статиите, но с течение на времето почти всички качествени станаха платени и спрях преценяйки, че ако някой се е абонирал и платил ще чете въпросните сайтове и без това, а останалите след като видят източника няма и да си правят труда да отварят знаейки, че реално нищо от същественото няма да прочетат.

Link to comment
Сподели другаде

39 minutes ago, Plovdiv_1926 said:

На клипчета бърз изглежда, ама ми се струва муден в пасовете. Също така и прави доста шпагати, които изглеждат рискови.

Аз лично предпочитах Ботман, ама вече е взето момчето и само успех можем да му пожелаем.

Ти описа Сако.😄 

Още си спомням каква мъка беше за него като топката му беше в краката, как се кривеше и гласеше по 5-10 секунди преди да подаде топката. 😄

Link to comment
Сподели другаде

16 minutes ago, tsbalabanov said:

Ти описа Сако.😄 

Още си спомням каква мъка беше за него като топката му беше в краката, как се кривеше и гласеше по 5-10 секунди преди да подаде топката. 😄

Доста по-подвижен ми изглежда от Сако, ама все пак са само хайлайти и не се знае какво ще излезе. Не съм го гледал специално в игра, то този сезон вероятно и някой да е искал, няма да е можел да го  гледа повечето време с тези малко на брой мачове. Ето ви клипа, 15 минути е, пак има някакъв материал:

 

Link to comment
Сподели другаде

По-напред в темата бях пуснал статия, в която го изкарват по-добър от Упамекано и в гласуване феновете на Байерн предпочитали него. Ама това е било преди тези контузии. Явно потенциалът и качествата ги има, ама с тази история.....парен каша духа....ще видим. Нека стане все пак трансфера. Да не е финт към онзи от Лил.

 

П.С, в това клипче изглежда много сигурен с топката в краката.

Link to comment
Сподели другаде

Настроен съм скептично към този трансфер. На 22 години с толкова контузии до сега, ми напомня на Джо Гомез и той много добър, но го няма по половин сезон минимум всяка година. От всички, за които се сещам с истории за чести контузии в предишните им отбори нито един не се е подобрил при нас. Той щом в Германия е зле, представям си как ще е при натоврванията на Клоп. Дано не съм лош пророк, но още на подготовката го виждам при Кейта, Окса и Матип.

П.П. Вземем ли Конате, задължително Нат Филипс трябва да остане.

Link to comment
Сподели другаде

Да си кажа и аз моето мнение относно трансфера на Конате.

Погледах малко клипчето по-горе и  мога да кажа, че изключително успешно изнася топката от своето наказателно поле, увлича няколко човека със себе си и отваря пространства за халфовете, има много добри извеждащи пасове от дълбочина, директно към нападателите или крилата, има хубави пласирания и прави шпагатите на време. Момчето има огромен потенциал. Точно такъв централен и Клоп търси, който може да я пипа топката, казано на жаргон.

Притеснителни са последните му контузии, има хора които да преценят дали подобен трансфер си заслужава. Клоп за това е там. Ако го купим ще е определено надграждане. Но, също така смятам, че Нат Филипс не трябва да се продава, централни защитници трябва да имаме, един в повече ще е още по-добре. 

Надявам се да са верни слуховете за Тилеманс, фантастичен играч. 

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Ами да ни е честит.

Трябва да се има предвид това с контузиите, че е много специфично и индивидуално нещо и далеч не е задължително един играч като Конате да продължи с травмите и в друг отбор.

Като примери се сещам за Гюндоган и Ван Перси. И двамата бяха като братя на Кейта преди да отидат в град манчестър. След трансферите им, станаха като волтрон.

Естествено и обратните примери има. Да речем Матип не дойде с репутация на чуплив, а знаем какво стана.

Щом го взимат аз съм ЗА. Все пак е много млад и не знаем как ще се развие физически. 

Link to comment
Сподели другаде

4 minutes ago, makedonski said:

Мемфис Депай е напуснал Олимпик Лион и е свободен. Според мен би било редно да се пробаме за него. Има класа, която Клоп може да доразвие. Или пък отива в Барселона?

Почти сигурно е, че отива в Барса. Аз дори не съм видял и спекулация за нас.

Link to comment
Сподели другаде

Матип и Гомес трябва да са ни бак ъп следващият сезон, а Нат Филипс може би под наем с клауза за бързо завръщане при 2 или повече контузии в тази зона. Ван Дайк, Конате, Гомес и Матип са 4ма играча които могат да се контузят по всяко време , и ако преди това не важеше за Ван Дайк, то сега не е сигурно..

Link to comment
Сподели другаде

Играем си с огъня ако махнем Филипс и Уилямс. Имаме 4 ЦЗ, ама положението е драма там. 

Матип - играе 2 мача, после 6 е контузен 

Гомез - хроничен проблем мисля с коляното, като нищо аут за 3-4 месеца при по-тежък сблъсък 

Конате - очевидно има проблеми с контузии

ВВД - здрав като цяло, но не се знае след тая операция как ще е и дали няма да е аут по-често

Ако не оставим поне 1 от Филипс и Уилямс, пак ще гледаме Хендерсън или Фабиньо в защитата вероятно. 

Link to comment
Сподели другаде

18 minutes ago, Dacheff said:

Гомез - хроничен проблем мисля с коляното, като нищо аут за 3-4 месеца при по-тежък сблъсък 

Защо да му е хроничен проблема на Гомез? Контузиите от 2015 и 2020 са на различни колена.

По-големият проблем е, че никога не съм чувал някой да къса това сухожилие, което той скъса миналата година. Поне в една статия се говореше за дебелото сухожилие зад коляното. Единственият вариант, за който се сещам как да стане това е някаква катастрофа с мотор примерно. Хич не е ясно как ще му се отрзи това в дългосрочен план.

Link to comment
Сподели другаде

33 minutes ago, Dacheff said:

@Stojkica може да се бъркам, но онази контузия в мача с Бърнли не беше 2015, а преди 3-4 сезона макс и май беше на същото коляно като сега. 

В края на 2018 г. беше при гостуването на Бърнли.

Link to comment
Сподели другаде

6 hours ago, Dacheff said:

онази контузия в мача с Бърнли

Тази контузия беше в глезена, а не в коляното. От влизането на онзи бастун ... май Бен Мий беше на корнера, ако за него приказваш.

Link to comment
Сподели другаде

Някакви слухове, че Бърнли иска да вземе Нат Филипс. Надявам се, че Клоп няма да допуска същата грешка, както с Ловрен..За мен Матип е все едно го няма, не знам за какво го държим....Ако, няма да се купува друг ЦЗ, Нат Филипс задължително трябва да остане, защото и двата ни ЦЗ се връщат след тежки контузии и дълго възстановяване.

Link to comment
Сподели другаде

  • Dacheff locked and unpinned this тема
  • Dacheff featured and unfeatured this тема
Гост
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Създай ново...