Jump to content

Летен трансферен прозорец сезон 2021/2022


Препоръчан пост

@ zigfridson беше най-нетърпелив, явно има инфо за бъдещи трансфери?

 

Ами няма какво да обсъждаме на мегдана, затова. Пък и мечтите за папето май не са приключили.

Link to comment
Сподели другаде

Слух за Рафиня от Лийдс

 

LIVERPOOL EYE UP LEEDS MAN

 

Liverpool are monitoring Leeds winger Raphinha ahead of a possible summer move, according to Football Insider.

 

The 24-year-old joined Marcelo Bielsa's team from Rennes last summer, and has scored four goals and made another four in 16 Premier League games to date.

Link to comment
Сподели другаде

Ливърпул ще се раздели през лятото с шестима футболисти

 

Няма да се разчита на вратаря Адриан, който в момента има второстепенна роля, както и на халфа Марко Груич, пратен под наем в португалския Порто. Огромна била вероятността сред освободените да е Алекс Окслейд-Чембърлейн, който сам е поискал да му се търси вариант и реално да реанимира кариерата си. Няма яснота кои са другите три нарочени за гонене играчи.

 

От миналият сезон от 4мата безполезника 3ма останаха да живуркат, а към тях ако добавим и Минамино и Ориги стават общо 5ма + Адриан + Груич + Неко + малко пари от касичката прасенце на чичо Хенри и може да има пари за централен и десен защитник, за халф и за резерва на Фирмино.

Link to comment
Сподели другаде

Ливърпул ще се раздели през лятото с шестима футболисти

 

 

 

От миналият сезон от 4мата безполезника 3ма останаха да живуркат, а към тях ако добавим и Минамино и Ориги стават общо 5ма + Адриан + Груич + Неко + малко пари от касичката прасенце на чичо Хенри и може да има пари за централен и десен защитник, за халф и за резерва на Фирмино.

 

То незнам, братле дали не трябва да се търси и някой за позицията на Фирмино и то за титуляр.Щото няма какво да го чакаме на 15 мача да направи два сравнително добри.Другия сезон няма да са по-различни нещата, така че трябва да се мисли нещо в тази насока.

Link to comment
Сподели другаде

Ливърпул ще се раздели през лятото с шестима футболисти

 

 

 

От миналият сезон от 4мата безполезника 3ма останаха да живуркат, а към тях ако добавим и Минамино и Ориги стават общо 5ма + Адриан + Груич + Неко + малко пари от касичката прасенце на чичо Хенри и може да има пари за централен и десен защитник, за халф и за резерва на Фирмино.

 

В конкретния случай ще приема, че използваш думата "безполезник" буквално и не с цел обида, но ще помоля за напред тази дума да се избягва по адрес на настоящи играчи на Ливърпул.

 

Кометарът важи за всички.

Link to comment
Сподели другаде

Той самия Фирмино си клони към резерва вече. Иначе, Кейта, Шакири, Окса и Ориги са кандидат напускащи, за мен лично един измежду Матип и Гомез също си е за смяна, ужасно рисково е да имаш и двамата в отбора си. Вайналдум си отива, Милнър, колкото и да го обичаме вече ще върви само надолу.

 

Общо взето положението с резервните ни футболисти е много, ама много тежко, а още по- тежко е, че Пиърс вече е казал, че не трябва да очакваме да се харчат много пари това лято, защото кризата ни е засегнала и ФСГ няма откъде да ги изкарат тия пари, та не знам...

Link to comment
Сподели другаде

Това са смешни оправдания. Почти всички отбори около нас + част от средняците, че даже и някои от опашкарите са изхарчили нетно повече от нас за миналото лято. Смешно е да имаме самочувствието на отбор, които се бори за най-големите отличия, а на трансферният прозорец да сме като пенсионерка на промоция в Лидъл.

 

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Link to comment
Сподели другаде

То най - тъпото е, че има един строго определен модел, който лимитира избора на играч изключително много. Първо трябва нет спенда да е почти на нула, след това играчът трябва да е до 25-26 години макс, след това на не много висока заплата, а и да е с потенциал да се доразвие, за да се вдигне цената при евентуална продажба. С други думи взимай хора, като Минамино или Бен Дейвис и се надявай да избухнат. То няма лошо и такива трансфери да правят, но да не са единствените. Пример в момента са Депай и Боатенг(който вече е официално в Челси). И двамата са без контракт в края на годината, но единия е над 30, а другия ще иска висока заплата и край ... Нет спенда ще е 0, но пък заплатата ще е проблем... Не можем да се циганим за всяко нещо.

Link to comment
Сподели другаде

И аз мисля че ще е добро попадение плюс Бамфорд. Сега лятото Лийдс ще разпродадат целия отбор. Тези двамата, ако можем да ги вземем. Също Вестергард от Саутхемптън и другия Уорд-Праус ли беше и ето ви 4-ма сносни играчи. А защо не за нападател Калварт Люин.

Link to comment
Сподели другаде

50 minutes ago, zigfridson said:

И аз мисля че ще е добро попадение плюс Бамфорд. Сега лятото Лийдс ще разпродадат целия отбор. Тези двамата, ако можем да ги вземем. Също Вестергард от Саутхемптън и другия Уорд-Праус ли беше и ето ви 4-ма сносни играчи. А защо не за нападател Калварт Люин.

Нда ве. Що да не ни дадат и Грилийш и Мадисън и който централен защитник, който си харесаме. И общо взето да взмем, който си поискаме от който клуб си поискаме.. 

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, zigfridson said:

Сега лятото Лийдс ще разпродадат целия отбор.

 

Нищо подобно!  Тепърва ще получават големи пари от ПЛ от ТВ,  каквито нямаха в ЧШ.

По-скоро ще привлекат още някои перспективни играчи.  Целта им е дългосрочно утвърждаване поне в средата на ПЛ. 

Ние може да им предложим  някой наш младеж, дори + Милнър, ако той и те са съгласни.

 

 

Link to comment
Сподели другаде

https://webcafe.bg/football/napomnya-mi-na-toni-kroos-koya-e-novata-transferna-tsel-na-livarpul-koyto-e-sravnyavan-oshte-s-vieyra-i-pogba.html

 

 

Свързват ни с този - Денис Закария от Гладбах. Някои ако има наблюдения да сподели дали го бива...

 

Бааа тия кокили къде ги извади. 

Изгледах клипа но от такива клипове генерални изводи не могат да се правят. Изглежда полезен както в офанзивен така и в дефанзивен план.

Ако тоя и Гонсалвеш с който също ни свързват се окажат толкова добри, па и да ги вземем ще е интересно. 

Link to comment
Сподели другаде

Не ме кефи хич този  заКирия  🙂     Подхожда повече за манафите, които уж го искали. 

Освен това историята показва, че толкова ранните слухове за нас  обикновено са изфабрикувани.

Истинската ни цел се крие от щаба ни и се разбира малко дни преди да мине преглед и подпише.

 

Link to comment
Сподели другаде

2 hours ago, baivan said:

 

Нищо подобно!  Тепърва ще получават големи пари от ПЛ от ТВ,  каквито нямаха в ЧШ.

По-скоро ще привлекат още някои перспективни играчи.  Целта им е дългосрочно утвърждаване поне в средата на ПЛ. 

Ние може да им предложим  някой наш младеж, дори + Милнър, ако той и те са съгласни.

 

 

Ти може и да не вярваш, но футболистите са алчни хора. Какво повече ще правят в Лийдс? Пък и колко ще вземат от 14 място. Затова има термина-"синдром на втория сезон". 

Този има добро изнасяне на топката, ама в Германия е много детински футбол. 

Link to comment
Сподели другаде

4 hours ago, zigfridson said:

И аз мисля че ще е добро попадение плюс Бамфорд. Сега лятото Лийдс ще разпродадат целия отбор. Тези двамата, ако можем да ги вземем. Също Вестергард от Саутхемптън и другия Уорд-Праус ли беше и ето ви 4-ма сносни играчи. А защо не за нападател Калварт Люин.

Според мен, Бамфорд не ни трябва! Просто, не се вписва в тактиката на Клоп. А и вече наближава 30.. Виж за двамата от Саутхямтън, съм с двете ръце за! И за това момче от Лийдс, също! А пък Калвърт-Люин, не е лош играч - напротив, разви се много, в последно време. Но, тофитата, ще направят и невъзможното да не премине при нас!

Link to comment
Сподели другаде

Не, че защитавам евентуален трансфер на Бамфорд, дори напротив, не го харесвам особено и не искам да го виждам в Ливърпул, но тази теза, че типичен централен нападател не се вписва в тактиката на Клоп ми е малко абсурдна.

Клоп използва Фирмино по различен начин от типичните централни нападатели, защото Боби има по-различни характеристики и е добър в различни неща, или поне беше добър. Клоп нагоди схемата и формацията спрямо неговите възможности и това, което прави най-добре. Това не значи, че ако Клоп има на разположение Халанд примерно, няма как да го използва, защото "не се вписва в тактиката му". Справка Левандовски в Борусия.

Лично за мен би било много интересно да имаме топ нападател голаджия и да видим как ще се впише в отбора и как ще го използва Юрген.

Link to comment
Сподели другаде

2 hours ago, Евгени Вълчев said:

Не, че защитавам евентуален трансфер на Бамфорд, дори напротив, не го харесвам особено и не искам да го виждам в Ливърпул, но тази теза, че типичен централен нападател не се вписва в тактиката на Клоп ми е малко абсурдна.

Клоп използва Фирмино по различен начин от типичните централни нападатели, защото Боби има по-различни характеристики и е добър в различни неща, или поне беше добър. Клоп нагоди схемата и формацията спрямо неговите възможности и това, което прави най-добре. Това не значи, че ако Клоп има на разположение Халанд примерно, няма как да го използва, защото "не се вписва в тактиката му". Справка Левандовски в Борусия.

Лично за мен би било много интересно да имаме топ нападател голаджия и да видим как ще се впише в отбора и как ще го използва Юрген.

То може да ти е интересно, но да не забравяме, че Клоп има типичен ЦН и пак го ползва като крило, а крилото го мъчи да играе Фирмино 2. Когато бразилецът не играе. Ориги колко нерви ни скъса като играеше по фланга... и колко време Клоп го мъчи там.

Link to comment
Сподели другаде

  • Dacheff locked and unpinned this тема
  • Dacheff featured and unfeatured this тема
Гост
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Създай ново...