Jump to content

Летен трансферен прозорец сезон 2021/2022


Препоръчан пост

И за четох нещо подобно, но из някой от нашите сайтове и реших, че пак си правят трафик и нема сми го качвам. Та някъде там пишеше, че Зъбчо имал специална клауза да напусне, като свободен агент в края на този сезон. И оттам наистина каква оферта да готвим към испанците пък ние?!

Link to comment
Сподели другаде

2 minutes ago, Stivi_G said:

Клоп е убеден, че трансфер по изпитаната формула отново ще донесе успех на Ливърпул

Не вярвам. Един път, два пъти, но на третия няма да се получи. Никой няма такъв късмет, та дори и Клопо. Защо пак се започва с тези увъртания. До кога така без да се дават пари за някакви играчи които имат малко повечко опит. Ние си имаме вече младоци-Къртис, Кабак и т.н. Ако разчитаме отново да имаме късмет както с Робо и Ван Дайк, еми няма да стане. 

Link to comment
Сподели другаде

Кво означава късмет. Нали ги е гледал, решил, че ще вършат работа, устроила ги е цената и са ги взели. 

Да не им са се паднали от зрънчо или на стрелбището на Равда. 

Това е късмет. 

Ама тука са правени анализи и спрямо цената е купен. 

Кейта къв е? Късмет или не късмет? 

Link to comment
Сподели другаде

Суарес трябваше да го вземем още като се разбра, че напуска парца. Трябваше да разчистим Ориги и да вземем Суарез. Каквото и да си говорим, ние такъв дзвер отпред не сме имали от времето на Ръш. Да ме прощава Господ. Ама ние спахме. И съответно сезонът е ос**н до ушите.

Link to comment
Сподели другаде

Сещай се какъв е Кейта от показаното дотук. Те, треньорите 100% сигурни ли са, че един играч от 2 дивизия или от последния в немското ще застане като "стълб" в отбора и ще допринесе с нещо. Не, не са. Ето на това се казва "на късмет" Сложи го Кейта в зрънчото и какво ще получиш? Пада ти се Кейта, а не Меси, за да си зглобиш отбора и да биеш другарчетата. Но ти си купуваш от евтиното зрънчо, където са само Кейтатовци, а не от скъпото с Меситата и които твоите другарчета си купуват и те бият всеки път в играта. 

Link to comment
Сподели другаде

19 hours ago, Dacheff said:

Да, ФСГ доволно потриват ръце и чакат да дадат 300к / седмица на 34 годишен играч. 

Що 300? Атлетико да не би да му ги дават? Или пък някой друг?

Link to comment
Сподели другаде

Суарес трябваше да го вземем още като се разбра, че напуска парца. Трябваше да разчистим Ориги и да вземем Суарез. Каквото и да си говорим, ние такъв дзвер отпред не сме имали от времето на Ръш. Да ме прощава Господ. Ама ние спахме. И съответно сезонът е ос**н до ушите.
Напълно съм съгласен за Суарез. Трябваше да го вземем лятото. Щяхме да имаме много добра алтернатива на Фирмино и щеше да си е вкарал поне едни 12-15 гола в първенството. А и с него щяхме да имаме и човек, който може да изпълнява добре и преки свободни удари, освен ТАА.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, Stivi_G said:

Напълно съм съгласен за Суарез. Трябваше да го вземем лятото. Щяхме да имаме много добра алтернатива на Фирмино и щеше да си е вкарал поне едни 12-15 гола в първенството. А и с него щяхме да имаме и човек, който може да изпълнява добре и преки свободни удари, освен ТАА.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk
 

Аз пък не съм съгласен за Суарез.Незнам защо си мислите, че на 34 години ще вкарва така както на 28.Човека си отиде в Атлетико, щото искаше да си играе редовно, а не да седи някъде като "алтернатива на някой".Пък и не съм разбрал да ни е тропал на вратата и ние да сме го отпратили по живо по здраво.Беше в отбора, показа отлично представяне, тръгна си и толкова.Да си мислим, че той щеше да ни реши всички проблеми е несериозно.

Link to comment
Сподели другаде

Едва ли изобщо е имало или ще има някакъв шанс Суарез да се върне на Анфийлд, но ако го беше направил за този сезон, със сигурност нямаше да е алтернатива на Фирмино, а тъкмо обратното според мен...

Link to comment
Сподели другаде

8 hours ago, flyhorse0906 said:

Аз пък не съм съгласен за Суарез.Незнам защо си мислите, че на 34 години ще вкарва така както на 28.Човека си отиде в Атлетико, щото искаше да си играе редовно, а не да седи някъде като "алтернатива на някой".Пък и не съм разбрал да ни е тропал на вратата и ние да сме го отпратили по живо по здраво.Беше в отбора, показа отлично представяне, тръгна си и толкова.Да си мислим, че той щеше да ни реши всички проблеми е несериозно.

Никой не казва, че щял да ни реши всички проблеми, но със сигурност щеше да е по-полезен от Ориги например. И къде съм казал, че ще вкарва като на 28? Споменах едни 12-15 гола за 30 мача, което не е феноманално, но щеше да ни е от полза да сме по-напред в класирането. 

5 hours ago, AllYouNeedIsKlopp said:

Едва ли изобщо е имало или ще има някакъв шанс Суарез да се върне на Анфийлд, но ако го беше направил за този сезон, със сигурност нямаше да е алтернатива на Фирмино, а тъкмо обратното според мен...

Той с такава цел би бил взет, а сезона показва, че щеше да се случи това, което каза. 

Link to comment
Сподели другаде

17 hours ago, flyhorse0906 said:

Аз пък не съм съгласен за Суарез.Незнам защо си мислите, че на 34 години ще вкарва така както на 28.Човека си отиде в Атлетико, щото искаше да си играе редовно, а не да седи някъде като "алтернатива на някой".Пък и не съм разбрал да ни е тропал на вратата и ние да сме го отпратили по живо по здраво.Беше в отбора, показа отлично представяне, тръгна си и толкова.Да си мислим, че той щеше да ни реши всички проблеми е несериозно.

Човекът отиде в Атлетико, защото Куман мислеше като теб. Суарез продължи да вкарва като разпран, отговорът защо мислите това или онова става ясен само с един поглед на таблицата в испанското. Не мога да разбера на какво отгоре се задава въпрос, чийто отговор би трябвало да ти дрънчи в главата като камбаните на Невски в неделя сутрин, след зверски съботен купон. 25 мача 19 парцала.  Не знам защо си мислиш, че не вкарва като на 28...

Link to comment
Сподели другаде

Предстои война на милионерите за Холанд, убедени са в Испания

Quote

Местните колоси Барселона и Реал Мадрид, английските грандове Ливърпул, Манчестър Сити и Манчестър Юнайтед, както и европейският шампион Байерн (Мюнхен) са клубовете, които са амбицирани да привлекат головата машина на Борусия (Дортмунд). 

https://sportal.bg/news-2021032707422779976

Link to comment
Сподели другаде

7 hours ago, Stivi_G said:

Предстои война на милионерите за Холанд, убедени са в Испания

 

Сигурно, обаче без да участва Ливърпул, няма да си гърмим фишеците за него 🙂

 

Оня ден играл срещу Гибралтар и нито вкарал, нито асистенция. Други вкарали 3 гола.

А днес срещу Турция, без нашия Кабак, нито той вкарва, нито някой друг съотборник,

вместо това получиха три голи парцала.   

Link to comment
Сподели другаде

6 minutes ago, Chinaski said:

IMG_20210329_102817.jpg

Този не беше ли и той твърде чуплив?

Дано да греша, ама твърде много порцелан и кристални сервизи се събраха в съблекалнята ,та няма нужда да допълваме колекцията...

Link to comment
Сподели другаде

Следим и вратаря на Трабзонспор - Угурджан Чакър. На 25. Предполагам ако адрианката заминава тоя като нищо да го дръпнем.

Link to comment
Сподели другаде

  • Dacheff locked and unpinned this тема
  • Dacheff featured and unfeatured this тема
Гост
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Създай ново...