Jump to content

Летен трансферен прозорец сезон 2021/2022


Препоръчан пост

20 minutes ago, oZZy said:

Последно няма да вземаме чупливия

Ливърпул се отказва от Конате

Интересно. Сабале в twitter пишеше, че сме се разбрали за заплатата с него. 85к на седмица. 😀

Link to comment
Сподели другаде

Сателитът нямат намерение да откупуват Минамино, предпочитат Уолкът, на който договорът му с бонбоните изтича в края на сезона и ще им дойде без пари.

Конате пък участва в един канал да подрежда треньори, играчи и разни други - на треньорите отказа да отговори, при защитниците сложи Рамос пред ВВД - една цветна точка натрупа вече.

 

Link to comment
Сподели другаде

On 7.04.2021 г. at 15:07, fishek said:

новина, че Лестър искат Кейта. 30 мельона цена спомената. Нямам идея... 

Някой свободен в района с кола? И неплатена да вземе ще му платя 15 пандура на час.

Link to comment
Сподели другаде

14 minutes ago, Red One said:

По-интересно е кой ще дойде. Че продаваме е ясно и на ИТН...

То това пряко зависи от това кой ще се продаде и за колко. Основната причина да мисля, че Салах ще си тръгне лятото, а не Мане е, че ще могат да му се вземат повече пари. Фирмино също ще си тръгне при адекватна оферта. Вместо тези двмата и Ориги трябва да се вземат трима нови, които да се конкурират с Жота и останалият от Мане и Салах.

Един от Матип и Гомес - задължително. Матип е по-стар, по-чуплив и не е домашно трениран, така че тук изборът е предопределен. Филипс също няма смисъл да се държи. Този Бен Дейвис защо беше взет - никаква идея. Освен, че Кабак трябва да бъде запазен, ще трябва и още един. Десен бек вместо Кольо - Клоп да му мисли.

В средата ще е най-голямата мелница. Вайналдум си играе на иди ми дойди ми, ама надали ще остане. Милнър е стар, трудно ми е да си го представя още един сезон. Вчера беше най-добрият, ама като няма въздух за цял мач - не знам, Клоп да му мисли. Кейта трябва да си ходи. За Шакири уж чакат адекватна оферта, ама май няма. Тиаго засега не е това, което се очакваше. Искам да го видя в тройка с Фабиньо и Хендерсън и да излиза на позициите на Вайналдум, там може би ще е по-полезен и би намерил място под слънцето. Но трудно да е повече от 4-ти избор. Окса продължава да е енигма. След като направи цял пълен сезон без контузии, се контузи по време на подготовка, която осра сезона. Обикновено след контузия играе слабо 4-5 мача и после влиза в час. Ама този път Клоп хич не му ги дава тези 4-5 поредни мача, така че нищо чудно да му се намажат ските и на него през лятото. Ама ако и него го махнат, ще намалеят домашно тренираните играчи. Със сигурност трябва трети човек за халфовата линия. Тиаго, Джоунс, Окса ако остане, евентуално някой нов и млад там за резерви стават.

Като цяло - ще е интересно лято.

Link to comment
Сподели другаде

абе, те клубовете нямат пари, кой ще купува...? да продадем най-много 2-3ма и то от по-евтините+1 звезда / Салах, Мане, Фирмино, Окс.../ и кво??? да вземем към 80 - 100 общо, и кого да купим за толкова пари??? 1 супер добър или 3-4 по-средни??? незнам, имам чувството, че следващия сезон ще започнем с 2-мата нови -  ВВД, Хендо и още един! 🤔

Link to comment
Сподели другаде

Аз като казах, че предните 2 летни ТП минахме "тънко", сега ще гоним дивото. С по-слаби финансови показатели и с по-слаб сезон ни трябва да извадим повече пари за да компансораме разликата, която се получи текущата кампания. Кой ще се взима, зависи и от кой/кои ще напускат.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Link to comment
Сподели другаде

29 minutes ago, Freack said:

А с Груич и Уилсън какво ще се случва? Мисля че и те трябва да бъдат продадени.

Според мен трябва да му се даде шанс на Гриуч. Момчето играе не лошо, почти всеки мач играе за Порто и в ШЛ също е титуляр. За резерва на Фабиньо ще е перфектен според мен. 

Link to comment
Сподели другаде

Хубави анализи, ама това тук не е битак. Няма как да се продадат тези ненужни 7-8 играчи. Първо, защото това не е толкова лесно и второ, защото не е здравословно да има такива промени. Тези напускащи да речем 8 трябва да бъдат заменени с нови 7-8, което ще струва поне 100-150 млн в разлики, които не вярвам бай Хенри да плати. Да не говорим и че тези нови им трябва време да се сработят с отбора, ако въобще стане. Защото един Кейта и до 35-годишен да е при нас пак полза няма.

По-скоро ще излезем на 0 и ще се чака на Клоп да намери новите Салах, Мане, ВВД в някой средняк и толкоз. Мечти за Мбапе и Халанд ще се останат в другата тема и на конзолите.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk



Link to comment
Сподели другаде

Breaking:
MASSIVE! ⚠ 

Ibrahima Konate to Liverpool is DONE and will be official on May 1st, 2021!

£32m.

Най-вероятно ще върнем Кабак... което не е много логично или просто на мен не ми се иска.

Link to comment
Сподели другаде

42 minutes ago, kir0w said:

Най-вероятно ще върнем Кабак... което не е много логично или просто на мен не ми се иска.

Ами аз не съм мног сигурен, че ще го върнем.Преди известно време срещнах информация /не претендирам за достоверност/, че ако Шалке изпадне от Бундеслигата, откупната клауза за Кабак ставала 9 милиона.Е, Шалке си изпадна официално, така че ще видим.

Link to comment
Сподели другаде

Къде го пише това, иначе тоя Кабак май Клоп не го иска, след като го сменя редовно, ама пък за 9 млн може и да става да иде някъде под наем.

Link to comment
Сподели другаде

4 minutes ago, oZZy said:

Къде го пише това, иначе тоя Кабак май Клоп не го иска, след като го сменя редовно, ама пък за 9 млн може и да става да иде някъде под наем.

Преди десетина дни го срещнах, ама къде го четох не мога да се сетя.Даже мислех да го поствам тука, ама нещо работа имах и се разсеях и после забравих.

Link to comment
Сподели другаде

Аз изначално не съм от привържениците на Кабак, но да не забравяме, че набор 00 и наскоро навърши 21 години. Може и да се развие до много добър защитник. Примерно Джо Гомез ще прави 24, а не виждам с какво го превъзхожда, освен че е англичанин. Иначе вече са му измислили песничка. :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

2 minutes ago, Svet said:

Аз изначално не съм от привържениците на Кабак, но да не забравяме, че набор 00 и наскоро навърши 21 години. Може и да се развие до много добър защитник. Примерно Джо Гомез ще прави 24, а не виждам с какво го превъзхожда, освен че е англичанин. Иначе вече са му измислили песничка. :sarcastic:

Гомез е по - бърз и е по - добър в играта с крака (засега). Също така е и по - висок и добър във въздуха.

Link to comment
Сподели другаде

5 minutes ago, Mar70 said:

Гомез е по - бърз и е по - добър в играта с крака (засега). Също така е и по - висок и добър във въздуха.

За бързината съм съгласен, за играта с крака не мисля, просто Кабака още е зелен и нов в отбора и понякога се случват неточности. Джото е по-висок само с 2 санта, а колко е добър във въздуха не съм много сигурен. За мен е неориентиран, а играеше до Ван Дайк. Кабак играе с Нат Филипс...

Link to comment
Сподели другаде

  • Dacheff locked and unpinned this тема
  • Dacheff featured and unfeatured this тема
Гост
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Създай ново...