Jump to content

Летен трансферен прозорец сезон 2021/2022


Препоръчан пост

11 hours ago, Mar70 said:

Гомез е по - бърз и е по - добър в играта с крака (засега). Също така е и по - висок и добър във въздуха.

Ключовата дума е "засега"

Link to comment
Сподели другаде

Връщането на Кабаков ще бъде грешка за мен. А защо не Клоп да мисли за бъдещето с тези 2 нови /евентуално/ защитници ? Кабак и Конате имам предвид. За тия пари /ако е вярно/ Кабак идва много добре.

Link to comment
Сподели другаде

Кабак се справя доста прилично, не знам какво кой знае колко може да се иска от него. На 20 години, неопитен за защитник, идва в нов отбор, топ отбор и влиза директно в джаза. На фона на всичко това играта му постепенно се стабилизира и си е ОК. 

Link to comment
Сподели другаде

Кабак за 18-20 млн няма да остане. Ако е за под 10 може. Само от това зависи, според мен. Нищо чудно бай Хенри да чукне ръцете и да каже “Като не искахте Супер лигата, да ми ядете , пари нема”.

Link to comment
Сподели другаде

Аз също смятам, че Кабак за някакви къси пари трябва да остане. Има доста потенциал и в последно време започва и да изнася по - смело топката, което означава, че добива самочувствие. Единственото притеснение спрямо него е ръстът и бързината му. Първото с Ван Дайк или друг висок до него може да се компенсира, но второто е задължително. Ако го вземем обаче, аз лично ще бъда доволен от тоя трансфер.

Link to comment
Сподели другаде

1 minute ago, Mar70 said:

Единственото притеснение спрямо него е ръстът и бързината му. Първото с Ван Дайк или друг висок до него може да се компенсира, но второто е задължително.

Стига с тази бързина, Кабак е по-бърз от Бензема и от Трезеге (тоя от Вила), които хич не са от бавните. Гледай го по-внимателно.

Ръстът му е 1.86, засега, може да вдигне още 2-3 см, но дори и да не вдигне го компенсира с отскок.

Link to comment
Сподели другаде

Добре де, защо тогава Клоп го сменя, тоест предпочита Филипс и Фабиньо пред него? На мен лично не ми харесва и предпочитам да не остава, ако ще и без пари да е. Сега ако идеята е да го пратят някъде под наем да трупа опит - ОК, може и да има потенциал да се развие, ама засега не смятам, че има с какво да ни помогне. Не е по-добър от Джо Гомес, който също по принцип е спорен като качества, ама за резерва става. На нас ни трябва някой като Матип като класа ама без да се контузва.

Интересно и какво стана с тоя от долната дивизия, нито играе, нито нищо.

Link to comment
Сподели другаде

Just now, oZZy said:

Добре де, защо тогава Клоп го сменя, тоест предпочита Филипс и Фабиньо пред него? На мен лично не ми харесва и предпочитам да не остава, ако ще и без пари да е. Сега ако идеята е да го пратят някъде под наем да трупа опит - ОК, може и да има потенциал да се развие, ама засега не смятам, че има с какво да ни помогне. Не е по-добър от Джо Гомес, който също по принцип е спорен като качества, ама за резерва става. На нас ни трябва някой като Матип като класа ама без да се контузва.

Интересно и какво стана с тоя от долната дивизия, нито играе, нито нищо.

Какво значи сменя го...смени го когато трябваше да наваксваме резултат и пусна на негово място нападател, нормално е да остави Фабинката вместо него- все пак е с много по голям опит и психика за подобни ситуации. Досега не съм видял да го е сменил по средата на мач с друг защитник защото е играл зле.

Link to comment
Сподели другаде

Just now, Chinaski said:

Какво значи сменя го...смени го когато трябваше да наваксваме резултат и пусна на негово място нападател, нормално е да остави Фабинката вместо него- все пак е с много по голям опит и психика за подобни ситуации. Досега не съм видял да го е сменил по средата на мач с друг защитник защото е играл зле.

Ами преди последния мач го смени в предните 4 мача. Сменя него, а не Филипс. Ако е трябвало да наваксваме резултата, тоест да играем в другото наказателно поле, тогава защо не остава него като по-бърз пред Филипс? Не ми изглежда като да му има доверие.

Link to comment
Сподели другаде

23 minutes ago, Stojkica said:

Стига с тази бързина, Кабак е по-бърз от Бензема и от Трезеге (тоя от Вила), които хич не са от бавните. Гледай го по-внимателно.

Ръстът му е 1.86, засега, може да вдигне още 2-3 см, но дори и да не вдигне го компенсира с отскок.

Остава да е по - бавен от Бензема, който е на 34 и никога не е бил от бързите. За Трезеге мога да ти дам същия пример, че преди няколко мача имаше ситуация, в която имаше дълга топка, крилото тръгна около метър зад Кабак и го надбяга и си го мина, като малка гара. Достатъчно е да се случи 1-2 пъти на мач и от тая ситуация да ни вкарат гол. Това с Джо Гомез го няма. Гомез като бързина е на нивото на Салах и Мане, което е достатъчно, а Кабак не е. Ясно е, че може да компенсира с отскок, но Бамфорд оня ден спечели всяка спорна топка между него и Кабак. Като играе Филипс - влиза той и няма неспечелена топка във въздуха. Ясно е, че може да се развие, но в момента не може да се каже на черното бяло.

Link to comment
Сподели другаде

21 minutes ago, oZZy said:

Ами преди последния мач го смени в предните 4 мача. Сменя него, а не Филипс. Ако е трябвало да наваксваме резултата, тоест да играем в другото наказателно поле, тогава защо не остава него като по-бърз пред Филипс? Не ми изглежда като да му има доверие.

Филипс чупи всички рекорди за двубои на втория етаж. Нещо, което си пролича с Лийдс. Реално само Филипс и Фирмино са добри в тази част на играта. Другите са контузени. 

Link to comment
Сподели другаде

Самият факт, че се спори ясно показва, че разликите между двамата не са големи. За мен Кабак дори и още да не е, то той ще стане по-добър защитник от Джо Гомез. По-малък е с три години, а това при защитниците е много. Аз също мога да дам доста примери с осирания на Гомез и то с Ван Дайк до него. Още не съм решил дали искам турчинът да остане, но Върджил като му вика ще е друго. Въпросът е ще го чакаме ли да се развива или ще вземем друг и ще палим свещи Матип и Гомез да не да контузени.

Link to comment
Сподели другаде

Как говорите за Гомез, все едно другия сезон няма да е 40% от времето контузен... 

По темата за трансферите - има слухове, че ФСГ ще купуват, за да измият срама пред феновете. 

Link to comment
Сподели другаде

Как говорите за Гомез, все едно другия сезон няма да е 40% от времето контузен... 
По темата за трансферите - има слухове, че ФСГ ще купуват, за да измият срама пред феновете. 
Ако купят Мбапе/Халанд, дори тук ще им се прости, все едно е задушница.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Link to comment
Сподели другаде

12 minutes ago, Red One said:

Да, точно. Феновете не искат собствениците, но искат парите им.

Точно Ливърпул не е опрял до парите на тия скръндзи, които не са дали и 1 стотинка от собствения си джоб за отбора. Точно обратна е връзката.

"Най-светлият" пример в това отношение са Арсеналя.

Link to comment
Сподели другаде

Само за ЦЗ пишете, на нас проблема този сезон май е атомното трио,които почнаха да вкарват само по 1 гол на мач.Няма ли някъде инфо на нападатели?
Салах много пропуска, но пък като статистика е сред голмайсторите на ВЛ. Голямата разлика идва при Мане и Фирмино, които имат доста по-слаби показатели от миналата и по-миналата година и не са във форма.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Link to comment
Сподели другаде

Прав е колегата @Stivi_G,и на Салах и на Мане и на Фирмино им падна формата,но докато Салах изпуска много и вкарва,а Мане и особено Фирмата са в такава дупка че.....направо не ми се мисли!

Link to comment
Сподели другаде

  • Dacheff locked and unpinned this тема
  • Dacheff featured and unfeatured this тема
Гост
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Създай ново...