Jump to content

Летен трансферен прозорец сезон 2021/2022


Препоръчан пост

Абсолютна трагедия е този пич. Даваме 40 милиона за недоказана резерва на Лайпциг, а освен всичко е по чуплив и от Матип. Записал е цели 690 минути в бундеслигата....

Link to comment
Сподели другаде

Като гледам каква е хавата, нищо чудно Нат Филипс да запише повече мачове от тоя другия сезон...

Не знам какво гледат докторите, дано те самите да знаят, но примерно не мога да повярвам, че Кейта е минал прегледите без никакви проблеми, а Фекир, който има 7 пропуснати мача за последните 3 години - не успя. 

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, tsbalabanov said:

Кейта е минал прегледите без никакви проблеми, а Фекир...- не успя. 

Както се разбра  по-късно, не  медицинското му състояние е било причина да го отхвърлят,  а това, че след предварителните договорки в последния момент роднините (и агента му)  са поискали да  купим  и брат му при нас на заплата плюс още други  бонуси.

А нашите са им казали "Айде сиктир !"  

По-късно наистина и брат му замина в новия му отбор  Бетис, където е играл за "Б" отбора и после под наем в отбор от третото ниво на Испания.  

 

Link to comment
Сподели другаде

Далеч по-евтино на отбора,ще излезе да си купят кристален сервиз от магазина, от колкото през 2-3години да купуваме чаша по чаша от Лайпциг. 

Тва даже не е и шега а направо черен хумор...

Дано,дано момчето да ме опровергае,ама гледам дните в лазарета на Кейта после гледам и същите такива на Конате и......имам  нужда от силно питие. 

Да не стане само така,че Нат Филипс от 16-ти избор за ЦЗ ,изведнъж да се превърне в партньор на Върджил. Щото ми е малко "дежа вю "и първия стъклен го  взехме за да измества от титулярите Джини а то кво стана?Без да съм гледал статистики съм сигурен,че Джини е един от тези с най-много мачове през последните 2 сезона. 

Link to comment
Сподели другаде

35 милиона евро за подобен играч ми се струват като добра сделка.ab1577b629d4f3d898ba5e67df173e7e.jpg

Sent from my SM-G955F using Tapatalk


Е кое му е доброто? Колегите казаха, че е податлив на контузии и често отсъства. Защо ни е още един Кейта/Матип/Гомез. Търсят 4ти човек за белот ли?

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Link to comment
Сподели другаде

Не само той, а и останалите надеждни пишат че е останало единствено да му се активира клаузата, но в момента е с младежите на Франция на Европейското и затова е възможно да има забавяне преди да бъде обявен. Междудргото днес е и рожденник.

Link to comment
Сподели другаде

Байерн за по-къси пари взеха Упамекано. Що не върнат Коуди за тези пари. Поне е врял и кипял във ВЛ и ЧШ.

Link to comment
Сподели другаде

в трансфер маркет дават 88% шанс да купим Pedro Gonçalves. От малкото което съм гледал съм с две ръце за такъв трансфер. Много бърз с топката в крака, може да преодолее човек, което ще освободи още пространство за хората отпред, обича и може да стреля от далеч. Ако този трансфер стане, ще съм доста радостен. 

Ако се вземе нападател, някой голаджия като Хааланд, за сметка на мане и/или боби, следващия сезон може да бъде много приятен. 

Link to comment
Сподели другаде

Добре бе, нашите защо правят такива глупости. 
Няма лошо, гледали са го, харесали са го. Ама като знаем как ги цеди Клоп и как ги кара да тичат, като се знае че е чуплив, какво се очаква от това момче ? 

А ако го вземем тоя Гонсалвеш, май ще ударим тотото. Гледах му удължени хайлайтове, изглежда ми стабилен. А ако вземе че ВЛ му "удисва" и се окаже, като оня озъбения от маню ще си паднем на к8ра с него.

Link to comment
Сподели другаде

за контузиите все си мисля, че докторите и физиотерапевта бъркат нещо. Или нова по-твърда настилка на новата тренировъчна база. 

Помня Перси колко беше чуплив в Арсенал. Отиде при манго и започна йога, нови тренировки и ако не се лъжа почти не се контузваше. 

Дано напипат тази година успешна формула наще. 

Link to comment
Сподели другаде

48 minutes ago, Dacheff said:

Слухове за Рубен Невеш - 35 млн. От Туитър са, не знам колко е достоверно.

Тоя го наблюдаваме според мен от доста време.И през други трансферни прозорци е имало слухове, че искаме да го привлечем.

Link to comment
Сподели другаде

Бая ще се засили португало говорящата част на отбора (4ма бразилци + Жота + евентуално още един португалец).

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Link to comment
Сподели другаде

34 minutes ago, Stivi_G said:

Бая ще се засили португало говорящата част на отбора (4ма бразилци + Жота + евентуално още един португалец).

Sent from my SM-N986B using Tapatalk
 

Чувал съм, че не е добре в дългосрочен план да събираш твърде много играчи от една страна(език). Барса с холандците не беше успешен проект мисля, а за уругвайците се казва, че всеки отбор трябва да има един, но двама са бедствие. 🙂 

Link to comment
Сподели другаде

Но от друга страна имаш и Арсенал на Венгер.

 

Иначе Невеш от 5 години мрънкам да го вземаме, ама не ме слушат. Според мен, сега е второто силно поколение на португалците[от както аз гледам футбол] и няма да е лошо да намажем. 

Link to comment
Сподели другаде

  • Dacheff locked and unpinned this тема
  • Dacheff featured and unfeatured this тема
Гост
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Създай ново...