Jump to content

Летен трансферен прозорец сезон 2021/2022


Препоръчан пост

Така е защото отбора става зависим от настроенията на тази група играчи, а те най-вероятно са приятели, както в повечето случаи. Малки групички е по-добре, по 3ма, 4ма максимум

Link to comment
Сподели другаде

45 minutes ago, HardRedRock said:

Барса с холандците наистина не беше успешен проект. Обаче Милан с холандците беше радост за окото! 

Ами именно. Трима е ок, но в Барса бяха 7-8. Ако при нас станат 6 португалоговорящи не е добре според мен. 

Link to comment
Сподели другаде

3 minutes ago, Сиймор said:

Трима е ок, но в Барса бяха 7-8.

И Динамо К ги уши 4:1 на Ноу Камп и 3:0 в Киев. А все още се намират палячовци, според които Франк Де Бур е по-добър от Ван Дайк (онова ехидно хилещо се човече, 3 пъти).

Link to comment
Сподели другаде

33 minutes ago, Сиймор said:

Ами именно. Трима е ок, но в Барса бяха 7-8. Ако при нас станат 6 португалоговорящи не е добре според мен. 

Аз не споря. Просто си спомних какво чудовище беше Милан тогава и с какъв кеф ги следях. Между другото не мога да си спомня толкова жестоко трио като Бастен, Гуулит и Риикард. Може и да има ама не се сещам 😉

Link to comment
Сподели другаде

Just now, Plovdiv_1926 said:

От друга страна, имаш Милан на холандците, Интер на германците, както и всякакви латиноси в Реал и Барса.

Интер бяха 3 мисля германците, а в Реал в момента са доста португалоговорящите и не е много ок. Винисиус, Родриго, Милитао, Казимиро, Марсело, а може и да пропускам някого. Другите са френскоговорящите Азар, Куртуа, Бензема, Варан, Менди, а и Зидан. Ами Реал не са в най-доброто си състояние. Не казвам, че само това е кусура, но и това е фактор за разделяне на групички в отбора и липса на резултати.

Link to comment
Сподели другаде

16 minutes ago, LiverpoolYNWA said:

Тва са глупости, Барселона като бяха с целия национален испански отбор + Меси да не бяха слаби.

Говоря за чужденци в един отбор. И това е просто теория. Мое мнение. Нека са глупости, колега, но защо така грубо с бутоните напред?

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, Сиймор said:

Интер бяха 3 мисля германците, а в Реал в момента са доста португалоговорящите и не е много ок. Винисиус, Родриго, Милитао, Казимиро, Марсело, а може и да пропускам някого. Другите са френскоговорящите Азар, Куртуа, Бензема, Варан, Менди, а и Зидан. Ами Реал не са в най-доброто си състояние. Не казвам, че само това е кусура, но и това е фактор за разделяне на групички в отбора и липса на резултати.

Да, видях после какво си визирал с поне 5-6 чужденци, затова и си бях изтрил мнението, но ти си го видял преди да го направя :sarcastic:

Все пак, смятам, че португалиговорящите в Реал в момента са бледа сянка на португалоговорящи и най-вече бразилци и затова са толкова слаби.  Французите им не са лоши, ама след такива успехи е нормално да дойде срив във всеки отбор.  Когато бяха с Роналдо, Пепе, Марсело, Коентрао, а после и Каземиро, не мисля, че им беше толкова лошо. Качествени ли са чужденците, според мен е много по-лесно да се направи един колектив от местни и солидна група от хора с един език, отколкото от местни и няколко групички от 1-2 испано, португало, френско или немскоговорящи.

Невеш не вярвам да го вземем в момента, мисля, че в по-скоро дефанзивен халф. На момчето от Спортинг ще се радвам, защото води Фернандеш в почти всяка статистика освен за асистенции, а и да не забравяме, че той беше с основна роля да ги направи шампиони след 20 години.

На мен ми направи впечатление, че има адски много голове от игра, дали Клоп няма да ни изненада със заместник на Фирмино?

Link to comment
Сподели другаде

Голяма е разликата и в цената им на тия двамата портуеши. И аз се надявам за гонсалвето. Симпатяга ми се вижда с тия игри, които е показал напоследък. Пък и е младенец. Взех да му следя глупостите отблизо 😄 

Link to comment
Сподели другаде

Този от Спортинг, Гонсалвеш, още миналата година ми се искаше да го вземем, макар, че Клоп не ползва такива футболисти в схемата. Не съм му гледал и една минута игра, но статистиката е впечатляваща, а и на няколко пъти излязохме с 4-те си остриета едновременно и резултата не беше лош, така че трябва да вземем още 1 топ атакуващ футболист, ако Клоп ще ползва тази алтернативна тактика. Фактът, че Спортинг след такава суша печелят титлата и то в сезон след раздяла с цирея Бруно, ме кара още повече да го искам. 

Относно Невес, много добър футболист, но не е от класата, а и типа играч като Джини и не може да го замени.  Няма да вземем Тилеманс, така че явно заместника за добро или лошо ще бъде Къртис. Той поне определено заслужава да му се даде шанс. Трансфер за 35 милиона за играч, който е съмнително, че ще играе основна роля е безсмислен, а и бих казал невъзможен за нашия отбор.

Link to comment
Сподели другаде

3 minutes ago, EmoRadev said:

на няколко пъти излязохме с 4-те си остриета едновременно и резултата не беше лош

Te резулатите не бяха лоши, ама играта беше потресаваща. Най-слабият отбор в лигата идва на Анфийлд и създава 10 положения - сигурно са 1/4 от положенията им за сезона.

Link to comment
Сподели другаде

Хубаво ще е, да усилим офанзивната част на отбора. Това момче от Спортинг, изглежда обнадеждаващо. Съвсем млад е, което означава че се вписва напълно в трансферната ни политика. Сигурен съм, че Клоп ще го развие много. Аз обаче си мечтая, за Уорд-Праус от Саутхямптън и Ив Бисума от Брайтън! А дано и тримата да ги вземем! 

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, livernas said:

 Аз обаче си мечтая, за Уорд-Праус от Саутхямптън и Ив Бисума от Брайтън! 

След домакинството ни срещу Брайтън преди 3-4 месеца гледах Ив Бисума още два пъти и си мисля, че е това е нашия човек. Спрягат се още Нойхаус от Борусия и Родриго Де Пол от Удинезе.  Фенербахче  били склонни да вземат Джердан Шакири, но "на правилната цена". 

Link to comment
Сподели другаде

Аз лично съм склонен да се радвам, че го взимаме. Надежда ми дават медицинските, които показват, ако даден играч има определен хроничен проблем, склонност към определен тип контузии и т.н. Например на меките тъкани, доколкото знам, е едно от нещата, които биха били проблем. Определено Конате е имал доста контузии последните 2 години. Което е леко притеснително, но да се надяваме на едно ново начало за него. Имайте предвид, че информацията за травмите му я имат и в отбора и то в детайли. И въпреки това го взимат, което ми дава увереност да дам шанс на този трансфер.

Link to comment
Сподели другаде

2 minutes ago, konov23 said:

Аз лично съм склонен да се радвам, че го взимаме. Надежда ми дават медицинските, които показват, ако даден играч има определен хроничен проблем, склонност към определен тип контузии и т.н. Например на меките тъкани, доколкото знам, е едно от нещата, които биха били проблем. Определено Конате е имал доста контузии последните 2 години. Което е леко притеснително, но да се надяваме на едно ново начало за него. Имайте предвид, че информацията за травмите му я имат и в отбора и то в детайли. И въпреки това го взимат, което ми дава увереност да дам шанс на този трансфер.

И аз се надявам тоя път нашите да вземат правилното решение и всички травми да са зад гърба на момчето...със сигурност имат цялата информация от нашия щаб, но за съжаление историята показва доста грешни решения последните няколко години....

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, S.Gerrard said:

До 48 часа се очаква трансфера на Конате да бъде завършен - 36 мил. панди

Писах и в темата за предложения и сега ще пробвам да помоля за последно. Слагайте някакви източници. В случая този евентуален трансфер е писан вече от сигурни такива, но все пак. Особено това 48 часа, които ще са събота и неделя, грам не ми се вярва, не че е от някакво значение де, просто като има източник, по-лесно ще знаем как да обработим информацията. Няма повече да спамя по темата. Ако остана неразбран, здраве да е.

Link to comment
Сподели другаде

И за Кейта имахме надежди, ама каква стана тя. Аз дори му бях един от най-големите защитници, защото от момчето лъхаше на футбол. 
За тия години не успяхме да го видим за повече от 3 поредни мача. Контузия след контузия. Уж тия черните трябва да са корави и здрави като скали, то гледай какво става. 
Радвам се на трансфера. Радвам се като надграждаме. Но да е с цел, а не лутане като ония червените наблизо нас да купят някъв играч, само защото...

Link to comment
Сподели другаде

8 minutes ago, Toshko_Afrikanski said:

Писах и в темата за предложения и сега ще пробвам да помоля за последно. Слагайте някакви източници. В случая този евентуален трансфер е писан вече от сигурни такива, но все пак. Особено това 48 часа, които ще са събота и неделя, грам не ми се вярва, не че е от някакво значение де, просто като има източник, по-лесно ще знаем как да обработим информацията. Няма повече да спамя по темата. Ако остана неразбран, здраве да е.

Фабрицио Романо, Пол Джойс, няколко източници от Ливърпул също. Фабрицио казва, че трансферът "was never in doubt". Но като цяло си прав, хубаво е да има и източник.

П.С. Ралф Рагник е посъветвал Клоп да вземе Конате, а не някоя от другите опции. И на това източник е Пол Джойс.

 

image.png.648727023a4a564638f51bf0b4e3cea9.png

Link to comment
Сподели другаде

Явно тоя трябва да е някакъв уникален защитник, иначе да рискуваме така...аз не го разбирам. И Акуилани преди време, после и Кейта, ключови трансфери, които имаха голямо негативно влияние върху клуба.

Link to comment
Сподели другаде

  • Dacheff locked and unpinned this тема
  • Dacheff featured and unfeatured this тема
Гост
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Създай ново...