Jump to content

Летен трансферен прозорец сезон 2021/2022


Препоръчан пост

Аз понякога ми става смешно с тия расизми, особенно във футбола, някой темове имат повече тъмнокожи играчи. В Нба например защо белите не протестират, че не им се дава равен шанс?

Link to comment
Сподели другаде

Присъединявам се към Стиви Джи. Не е расистко изказване, защото имам черни приятели, обичам черна музика, но да напълним флагмана на английския и световен футбол само с африканци тип тъмносини някак ми би било тъжно. 

Ако се изхожда от логиката, че са по-атлетични по природа и уж нечупливи... Ммм  може много да се поспори. Видяхме го Кейта какъв чудничък атлет ми е. Надявам се, беше. Хубаво е да погледнем към германци, холандци, белгийци... Тази права логика за атлетизъм по дифолт не ми се получава. Какво стана с Тилеманс? Нещо заглъхнаха нещата? 

Трябва си креативен халф. Не бива пак да тръгваме на мускули. Както и нападател, разбира се е нужен. 

Някой трябва да добутва топката при толкова много положения. Надявам се да не събираме огризките от пазара. Аз не съм привърженик на маниакални трансфери, но да му прилича. Ливърпул не е място за следдипломна квалификация. 

Link to comment
Сподели другаде

Аз не съм съгласен, че са огризки. Ако всички се получат, само на Конате трансферът има шанс да спада към категория трансфери с висок риск евентуално предвид историите му с контузии и в случай, че пак получи тежка и то в неврологична зона като защитата, където всички опции са чупливи. 

Тилеманс и Гонсалвеш са едни от най-нашумелите имена под 25 години, да не са от нивото на Халанд, Мбапе или Санчо в момента, ама това не значи, че са огризки. Дака пък има два поредни сезона с по 25 гола без значение, че е в Австрия. Определено си заслужава рискът за спекулираната сума от 25 милиона.

Тук подобни неща се говореха и преди трансфери на Салах, Мане даже и Ван Дайк. Че има други по-нашумели към момента опции на пазара. 

Ако станат и четирите трансфера аз лично ще съм крайно доволен. Това си е много добра инвестиция в бъдещето на хора, показали качества, вече дали ще ги доразвият е друг въпрос. 

Не трябва обаче да се забравя, че почти всички титуляри на Ливърпул без бековете вече отиват към възрастова граница 30+, така че е добре от рано да си подготвиш почвата за свежа кръв.

Link to comment
Сподели другаде

Аз пък се опасявам, че тази есен/зима ще ни ударят контузии на офанзивни играчи, а не като миналата на дефанзивни.  Ако липсват за дълго едновременно двама от Салах, Мане, Жота, Фирмино  плюс един от Хендо, Тиаго, Фабиньо,   ще си  оревем майката.

Надявам се да вземем един-двама нападатели.   

Link to comment
Сподели другаде

Liverpool are looking to sell Serbia midfielder Marko Grujic this summer, with Hertha Berlin, where the 25-year-old spent two years on loan between 2018 and 2020, interested now his asking price has dropped to 14m euros

Link to comment
Сподели другаде

Мернах у фейса,че хубавите ни собственици били отпуснали 50 млн.,за трансфери,това ако е вярно,язък му на изявлението на Хенри,че щял да развързва кесията.... Нямало сме да привличаме Ив Бисума...

Link to comment
Сподели другаде

3 hours ago, docaTa said:

Мернах у фейса,че хубавите ни собственици били отпуснали 50 млн.,за трансфери,това ако е вярно,язък му на изявлението на Хенри,че щял да развързва кесията.... Нямало сме да привличаме Ив Бисума...

През последните години един единствен път напревихме селекция като за гранда велик и неповторим клуб Ливърпул и станахме шампиони на Англия ,Евпропа и Света! В сравнение с Ливърпул отборчета като Чесли са Евро шампиони! Защо е така?Защото от 1991 година нямаме собственици които да отговарят на класата на великия Ливърпул!Еи хора ...........

Link to comment
Сподели другаде

Наистина се надявам ръководните фактори в отбора да помислят за сериозно и качествено подсилване на халфовата линия и нападението. 

Чета постоянно как Къртис Джоунс щял да е заместникът на Вайналдум....Пффффф.

Къртис е страхотен талант,но на този етап изобщо не съм убеден,че може да замести Джини. Още е зелен.

При перманентно счупени Кейта,Окс,Шак и застаряващият мой любимец Милнър,средната ни линия оредява като косата ми .

Клоп не е сляп, нито глупав ,дано да получи подкрепа от собствениците  и на предсезонната подготовка да видим 3-4 нови лица!

Link to comment
Сподели другаде

Вайналдум отива в ПСЖ за повече пари. Интересно, уж беше приел по-ниска заплата в Барселона отколкото му се предлага в Ливърпул, сега отива да дири злато у катарците. Дано флопне, не бих искал да видя ПСЖ с ШЛ

Link to comment
Сподели другаде

Той и да флопне, щом си е подписал договора, ще си взима заплатата така или иначе. Това е едно от предимствата на футболистите. Дори да си контузен или със слабо представяне, заплата си я взимаш и при двата случая. Но като цяло си я е заслужил човека. Стана шампион на Англия, Европа и Света, едновременно с това пари силни мачове с националите. Има опит, родина, не се контузва често, а и за последно може да подпише договор за 3+ години, с отбор играещ на високо ниво и с добра заплата. Като стане на 33/4 едва ли ще получава предложения за повече от година две, а и то във водещ отбор от големите първенства в Европа. Я САЩ, я Китай/Катар и т.н. А напълно възможно да прекрати кариерата си след като му изтече договора с ПСЖ/Барса.



Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Link to comment
Сподели другаде

Както всяко лято - 200 лв за трансфери и разчитаме на гения на Едуардс, Шелдъните и Клоп.

И все пак, щом с тези играчи бяха постигнати 8 победи 2 равни в последните 10 мача, които можеха да са и 10 победи, положението не е чак толкова трагично.

Link to comment
Сподели другаде

16 minutes ago, paton said:

James Pearce: “Liverpool will have to sell their players, before they can buy anymore this summer”.

Преди да се надяваме на нови, трябва да продаваме.

Това негов туит ли е, защото не го намирам или е в друга платформа? 

Link to comment
Сподели другаде

Аз все си мислех, че ще направим поне още един трансфер преди Европейското, за да избегнем потенциално покачване на цената на дадения играч, но или таргетите ни не са на европейското или са някакви черни мамби от западнали държави в Африка, които дори не са на африканско европейско зимата и затова не се бърза.

Link to comment
Сподели другаде

Повтарят се нещата от предните 2 години. Още в началото се говори, че няма да има много трансфери, че няма да има големи трансфери. След това започват спекулации за няколко и след още 1 седмица макс приключваме с новините. Накрая се молим да купим повече от 1-2ма човека.

Link to comment
Сподели другаде

Футболистите от първият ни отбор, които са за продан според спекулациите (Шакири и Ориги) са практически непродаваеми за нормални пари. По добри от към трансферни суми са Груич и Уилсън, но и те няма да са по 25 млн. парчето. Така, че да се надяваме, че парите не са свършили след трансфера на Конате, защото ако се чака първо да продадем ще чакаме последния ден от трансферния джам.

Link to comment
Сподели другаде

52 minutes ago, Mar70 said:

Повтарят се нещата от предните 2 години. Още в началото се говори, че няма да има много трансфери, че няма да има големи трансфери. След това започват спекулации за няколко и след още 1 седмица макс приключваме с новините. Накрая се молим да купим повече от 1-2ма човека.

Май, май, на там отиват нещата....Еееееееей, тия американски цигани, не ги понасям........Какво искат тия бре, какво искат, ако беше някой на мястото на Клоп никога, ама никога нямаше да ни вкара в топ 4....Още повече с това насиране със Суперлигата, дължат на феновете поне още 2 качествени попълнения.....Какво ще правим, като започне Африканската купа и Салах и Мане отсъстват 1 месец минимум, а Салах ще участва и на Олимпиадата с отбора на Египет....

Link to comment
Сподели другаде

С това шмекеруване на янките догодина като нищо и в ТОП 4 няма да сме. Не може другите отбори да се развиват, а ние да си караме с едни и същи футболисти 4 сезона. 

Link to comment
Сподели другаде

3 hours ago, makedonski said:

Май, май, на там отиват нещата....Еееееееей, тия американски цигани, не ги понасям........Какво искат тия бре, какво искат, ако беше някой на мястото на Клоп никога, ама никога нямаше да ни вкара в топ 4....Още повече с това насиране със Суперлигата, дължат на феновете поне още 2 качествени попълнения.....Какво ще правим, като започне Африканската купа и Салах и Мане отсъстват 1 месец минимум, а Салах ще участва и на Олимпиадата с отбора на Египет....

Поискаха ли хора с възможности да купят Ливърпул ? Поискаха ! Каква беше реакцията? Не се Продава! Защо? Защото Тиранозавъра Ливърпул носи огромни пари и престиж ! Фсг направиха много и Анфиилд ще разширят,моите благодарности , но е време да имаме най-после собственици които по сърце да са Ливърпул а не думата Франчаиз! Сигурен съм ,че ако Клоп е подкрепен както трябва ще мaчкаме! Сметката пари ,разходи ще обеди всeки ,че Ливърпул има необходимото да е номер 1!.Кogато стане 15 юни ще се даде право да разширим стадиона,но пак бизнес.Е...КАЗАНО Е Ливърпул съществува заради феновете си и така ще е. Да казвам каквото трябва ,пък да става каквото ще!!!!Само машината Ливърпул!

Link to comment
Сподели другаде



Сметката пари ,разходи ще обеди всeки ,че Ливърпул има необходимото да е номер 1!.


Последната сметка отпреди няколко седмици показва загуби от 46 милиона, преди данъците. Не ме Обеждава, честно казано.


You'll Never Walk Alone!

Link to comment
Сподели другаде

5 hours ago, mitkoa said:

Викаш Уест Хям и Лестър имат къде, къде по-добри играчи? Та добре,че е гения на Клоп, че иначе с тоя боклук тийм от играчи в лицето на Тиаго, Мане, Салах, Жота, Алисон, Кейта, Вайналдум, Милнър, ТТА и Робо никой друг не би изпреварил великите Лестър и Уест Хям за топ 4? И щяхме да сме на кое място? 10? Що за глупости?

1/2 от резервната ни скамейка, дето толкова ги плюете и изкарвате слаби, биха били неизменни титуляри в тия два отбора- и Кейта, и Окс, и Шакири, и Кабак. Жота би бил топ звездата им..да не говорим за светата троица, Тиаго или Алисон. Ама викаш добре, че бил Клоп....ваааааааааааай.

Прекалява се с хейта по американците! Много се прекалява. Искаш за месец отсъствие на Мане и Салах да купят Мбапе и Санчо за заместници ли? И дори и да стане..после, кой ще ги укротява като не играят? Щото все някой трябва да не играе...дали ще е Салах дали Санчо...примерно. Това и в приказките не става. Да имаш 2 състава от топ звезди.Това и при шейховете не го може. Големи сте на приказки, играта такава, играта онакава, Сити такива онакива, ПСЖ не знам си какви, традиции сме имали блябля, а накрая ревете като ощипани моми и голям рев,че не сме минали по пръснати на пазара милиони надминавайки всички възможни шейхове и руски мафиоти.  Значи или, или! Не може да се биеш в гърдите и обясняваш за традиции и подобни, и за финансов феърплей, и за проекти с мисъл, не много пари, а накрая като дойде трансферния прозорец да си първия дето обяснява кой какъв циганин е.

Впрочем, Египет още нямат разрешение от нас за Салах за олимпиадата, не знам откъде си го измисляш, че ще играе там......

Мане има директен заместник в лицето на Жота. Ако вземем и Дака, той ще замести Салах през януари. Дака, Жота и Фирмино,със заместници Окс, Шакири и Минамино, трябва да са ок за да бием Бърнли? Не мислиш ли?

Кой говори за Санчо и Мбапе, момче младо,............не ти четох глупотевините, защото ги плещиш едни........Споменаваш Бърнли, Мърнли, ама миналата година ни биха точно на Анфиелд......Тия нашите славни и безславни воини, където ги споменаваш, според теб с тях можем ли реално са се борим за титлата..... Шакири, все едно, че го няма, Ориги не знам за какво го държим вече, Окса много го харесвам, но е само контузен,....но лично аз не искам да се разделяме с него, още повече си е Бритиш, Кейта.....ще остана без коментар, то не е и нужен, Груич, ако момчето ставаше, Клоп досега да го е прибрал, Хари Уилсън....... единствено някакви надежди имам за Елиът.....това са ни резервните халфове с изключение на Ориги....Напред, кой имаме бре ми момче, а...кой, като ги няма Салах и Мане с кой оставаме....Жота и Боби, който и той е на приливи и отливи.....Миналият сезон, като не купихме заместник на Ловрен и за малко всичко да замине по дяволите, защото си правехме тънки сметки. Аз гръмки трансфери не искам и съм против тях, единствено когато са крайно необходими, като Ван Дайк и Алисън. Но, не може да не се вземе нищо......в нападение и в халфовата поне, това е санитарния минимум за момента.....

Link to comment
Сподели другаде

  • Dacheff locked and unpinned this тема
  • Dacheff featured and unfeatured this тема
Гост
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Създай ново...