Jump to content

Летен трансферен прозорец сезон 2021/2022


Препоръчан пост

2 minutes ago, makedonski said:

Ти Шакири с какво си го запомнил? 

П.С.: Смешно е Окса да играе 9 не мислиш ли.....

Какъв е смисълът да ми отговаряш след като очевидно не си прочел какво съм писал. Така не виждам наченки на дискусия по темата. 

 

п. п. Не мисля, че е смешно. 

Link to comment
Сподели другаде

За мен Окса 9ка също е смешно....с такива опити за минаване тънко сме се нагледали в годините...но явно така ще е...не продадем ли още 4-5 човека няма да вземем никой...

Link to comment
Сподели другаде

10 minutes ago, Chinaski said:

За мен Окса 9ка също е смешно....с такива опити за минаване тънко сме се нагледали в годините...но явно така ще е...не продадем ли още 4-5 човека няма да вземем никой...

Според мен, не трябва  3-4, а а един или двама, Шакири и.....не знам какво ще го правим Ориги....Сега освободиха се достатъчно места за заплати, какво повече искат янките....един отпред трябва и един в халфовата, в защита взехме вече.....Какво, освен като 9, Окса ще го мъчим и на крилото ли.....

Link to comment
Сподели другаде

Роби Фаулър е дал интервю в което говори за застаряващия отбор на Ливърпул. Там той казва ,че на Клоп не са му предоставени средства за селекция а клуба има нужда от освежаване на състава.Също споменава ,че Клоп бил казал.че е доволен от състава с който разполага.Дано дано това да се промени в следващите седмици а и аз лично смятам,че ще купим играчи.

Link to comment
Сподели другаде

Just now, tsbalabanov said:

100 млн можем да дадем, стига да продадем някого за 150.

Ако това с офертата за Киеза е вярно, то вече има постъпила и неофициално приета оферта за /вероятно/ Салах.

Между другото, доскоро си мислех, че ако някой от Салах и Мане е продаден, това трябва да е Салах. Обаче ... Мане е от Сенегал, така че по-добре той да бъде продаден докато хората си мислят, че е на 29, за да не се окаже друго след 1-2 години.

Link to comment
Сподели другаде

57 minutes ago, Stojkica said:

Ако това с офертата за Киеза е вярно, то вече има постъпила и неофициално приета оферта за /вероятно/ Салах.

Между другото, доскоро си мислех, че ако някой от Салах и Мане е продаден, това трябва да е Салах. Обаче ... Мане е от Сенегал, така че по-добре той да бъде продаден докато хората си мислят, че е на 29, за да не се окаже друго след 1-2 години.

Няма кой да купи Салах/Мане в момента за сума близка или над 100 млн. Барса и Реал са на червено, Байерн - абсурд, Ювентус - абсурд, в Англия - още по-малък шанс има да отиде. Единствено остава ПСЖ, но не мисля, че биха дали толкова пари за някого от двамата. Мисля, че изпуснахме момента, в който можехме да вземем 9-цифренп число за някого от тройката отпред.

Link to comment
Сподели другаде

49 minutes ago, tsbalabanov said:

Мисля, че изпуснахме момента, в който можехме да вземем 9-цифренп число за някого от тройката отпред.

До сега не е било нужно, че да сме изпуснали момента

Link to comment
Сподели другаде

Изпуснали момента? Според мен въобще не сме имали такъв момент да продаваме някой от двамата. Нито ние сме имали такава нужда, нито някой от тях е искал да напусне.

Това за Киеза е добре от гледна точка, че сме готови да изкараме подобна сума за един играч. Но и аз съм мнителен към такава информация и предполагам, че или е спекулация или както казвате имаме договорен още някой друг изходящ трансфер.

Имаме нужда да купуваме и дано мълчанието е затишие пред буря.

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Link to comment
Сподели другаде

С привличането на Конате бе запълнена квотата за чужденци, така че оставяйки финансите настрани чисто формално задължително трябва да напусне някой за да бъде привлечен друг на негово място. Обаче към момента най-голям интерес има към Нат Филипс, който е от домашно тренираните играчи, затова неслучайно се завъртя и името на Джаред Боуен. Така че в зависимост от коя група се продава от нея ще се и купува.

Link to comment
Сподели другаде

Нито съм казал, че е трябвало да ги продаваме, нито, че искам. За 12 години близо не е ли ясно вече, че приходящите трансфери са в пряка зависимост от изходящите? Всяка година нетно се дават 20-30-40 млн и другото се добавя от изходящите. И да, ако сме разчитали да ги продадем за 100+ млн, тоя влак вече отпътува, а без да се съберат 100 млн, няма как да се дадат 100 за Киеза или някой друг толкова скъп. 

Link to comment
Сподели другаде

Добре де, тази взаимовръзка за продаване/купуване защо я споменавате все едно се случва само в нашия отбор и е нещо много неестествено? И аз да бях собственик нямаше да дам пари за нови играчи докато не се разкарат ненужните.

Link to comment
Сподели другаде

1 hour ago, Chinaski said:

Повечето други отбори си купуват набелязаните и после продават ненужни....

И аз искам да е така…ама може нашите да знаят, че трудно някой ще ги поиска, и заради това изчакват. Отделно и заради квотите за чужденци явно става още по-трудно.

Link to comment
Сподели другаде

В мрежата информацията, че Шак е поискал да бъде продаден....иска в Лацио, ако това е така, това е добре, да се свършва и вече да почне нещо да се взима.....Оправдания ония американци няма да имат

Link to comment
Сподели другаде

Дал е интервю пред Кориере, в което казва че от ръководството са се съгласили с това му желание при приемлива оферта - споменава се 12 мил. панди. Лацио изглеждат като фаворит в момента за привличането му - прави им четки - били голям отбор, следял ги от доста време, харесвал му стила на игра на Сари. Наполи също имат интерес. 

Link to comment
Сподели другаде

Ливърпул са направили запитване към Уулвърхямптън за крилото Педро Нето пише изданието 90мин.Смята се ,че Уулвс са склонили да преговарят за играча и заявяват ,че няма да го пуснат за по малко от 36 млн паунда.

Link to comment
Сподели другаде

36 minutes ago, pehotineca said:

Ако наистина сме приключили с трансферите ни чака трудна за гледане година, с Минамино, Ориги и Окса като бак ъп..

Направо невъзможна за достигане на топ 6. УжасТ! 

Link to comment
Сподели другаде

  • Dacheff locked and unpinned this тема
  • Dacheff featured and unfeatured this тема
Гост
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Създай ново...