Jump to content

Летен трансферен прозорец сезон 2021/2022


Препоръчан пост

Това верно е най-загубеното трансферно лято от години. За плявата даже няма и слухове, за нови пак няма слухове. Добре че имаше европейско и олимпийски игри.

Link to comment
Сподели другаде

Като гледам същото е в Ювентус, Реал, Барселона. Но английските отбори и ПСЖ си правят трансфери което е неразбираемо защо Ливърпул не прави. А представете си да не бяхме хванали ШЛ

Link to comment
Сподели другаде

24 minutes ago, LiverpoolYNWA said:

Като гледам същото е в Ювентус, Реал, Барселона. Но английските отбори и ПСЖ си правят трансфери което е неразбираемо защо Ливърпул не прави. А представете си да не бяхме хванали ШЛ

Абе в Барса си е бая интересно….

Link to comment
Сподели другаде

Извинявам се за може би глупавият въпрос но,кога всъщност затваря трансферния прозорец в Англия?

Помня,че преди гласуваха клубовете от Англия да не могат да купуват след започването на първенството,но в последствие как са се развили събитията???

Клоп намигна,че нещо може да се случи до края на прозореца,ама първенството започва след няколко дни та.........тик-так,тик-так.

Link to comment
Сподели другаде

Разбираемо е, че няма пари за трансфери. Все пак отбора нищо не направи през последните години. Не спечели нищо и нямаме никакви приходи. В скоро време очаквам фалит и да вземем лиценза на Евертън за да играем във ВЛ.

Бъдете благодарни на негово величество Джон Хенри, че поне действа по стадиона.


Link to comment
Сподели другаде

30 minutes ago, Кирил Пейчев said:

Извинявам се за може би глупавият въпрос но,кога всъщност затваря трансферния прозорец в Англия?

Помня,че преди гласуваха клубовете от Англия да не могат да купуват след започването на първенството,но в последствие как са се развили събитията???

Клоп намигна,че нещо може да се случи до края на прозореца,ама първенството започва след няколко дни та.........тик-так,тик-так.

Върнаха го до 31.08., ако не се лъжа, след неуспешния експеримент да продаваш, без да можеш да купуваш след започване на първенството. Всъщност май можеше да купуваме само от по-долните дивизии в Англия и / или другите британски първенства.

Link to comment
Сподели другаде

Два милиона евро била разликата между исканите от нас 8 млн. и даваните от Лион 6 млн. Шакири бил договорил личните си условия - ставал с най високата заплата след напускането на Мемфис Депай. Твърди се, че сме склонни да продадем на тази цена и защото ще освободи последното заето место на недомашно отгледаните играчи, т.е на негово место вече може да се купи Саул, например. 

Link to comment
Сподели другаде

1 minute ago, dvd1964 said:

Два милиона евро била разликата между исканите от нас 8 млн. и даваните от Лион 6 млн. Шакири бил договорил личните си условия.

Баси, много паднали цените...🤔 Не си заслужава да се продава за толкова! Все ще влезе в игра 10-на мача през сезона, ще реши 1-2 и ето ти 6 мил. евра 😉

Ако беше, ние да го искаме от тях, сигурно щяха да искат от 30 милки нагоре, както всички искат за всеки играч харесван от нас...

Link to comment
Сподели другаде

Клоп не очаква повече нови в Ливърпул това лято

https://gong.bg/football-sviat/transferi/multimedia/video/klop-ne-ochakva-poveche-novi-v-livyrpul-tova-liato-647371

Дано да е хвърляне на прах в очите на широката публика, за да намалим цената на някой желан.

А относно Шак, до оня ден искахме два пъти повече отделно и щяхме да го подаряваме, но след никак лошото европейско и не чак толкова напреднала възраст, не знам какви са тези промоции. 

 
Link to comment
Сподели другаде

36 minutes ago, Dr.G. said:

Клоп не очаква повече нови в Ливърпул това лято

https://gong.bg/football-sviat/transferi/multimedia/video/klop-ne-ochakva-poveche-novi-v-livyrpul-tova-liato-647371

Дано да е хвърляне на прах в очите на широката публика, за да намалим цената на някой желан.

А относно Шак, до оня ден искахме два пъти повече отделно и щяхме да го подаряваме, но след никак лошото европейско и не чак толкова напреднала възраст, не знам какви са тези промоции. 

 

Думите на Клоп според мен са доста грешно интерпретирани. Аз го разбирам, че за да вземем, трябва да продадем, т.е. бройката е достатъчна и няма нужда от допълнителното ѝ увеличение. С други думи по елегантен начин казва, че чака продажба, за да пробва да вземе.

Link to comment
Сподели другаде

Ами и дано ги продадем, защото първо широчината в състава ни е потресаваща. Второ не бих искал да разчитаме на Дивок Ориги цял януари. И после след 2 контузии да ревем, че календарът бил натоварен, че били много мачовете.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Link to comment
Сподели другаде

Нападателите в отбора са ни точно 3-ма цели - Мо, Мане и Жота  + един "фалшива" 9-ка - Фирмата! Не виждам Оригито като голяма ширина... Така, че него и да не успеем да го шътнем, нападател пак си требе!😉

Link to comment
Сподели другаде

Току що прочетох ,че има планове за купуването на нападател и халф.И трябва първо да се продадат играчи .   Ами супер е това хайде продавайте. Въпреки огромните си заслуги мисля,че Ориги не е за клуба също и Шакири и Минамино.За мен купуването на въпросните двама е задължително и оглед на Купата на Нациите на Африка и амбициите да се борим за титлата на Англия.

Link to comment
Сподели другаде

3 hours ago, Toshko_Afrikanski said:

Думите на Клоп според мен са доста грешно интерпретирани. Аз го разбирам, че за да вземем, трябва да продадем, т.е. бройката е достатъчна и няма нужда от допълнителното ѝ увеличение. С други думи по елегантен начин казва, че чака продажба, за да пробва да вземе.

Ако ще вземаме играч, който не се счита за хоумгроун, със сигурност ще трябва да продадем, защото към ден днешен квотата ни е запълнена, а повечето са такива, за които има слухове към момента.

2 hours ago, liverpool1892 said:

Току що прочетох ,че има планове за купуването на нападател и халф.И трябва първо да се продадат играчи .   Ами супер е това хайде продавайте. Въпреки огромните си заслуги мисля,че Ориги не е за клуба също и Шакири и Минамино.За мен купуването на въпросните двама е задължително и оглед на Купата на Нациите на Африка и амбициите да се борим за титлата на Англия.

Самурайчето викам да му дадем поне малко шанс. Проведе що-годе някаква подготовка това лято, предния сезон докато дойде при нас и разбере къде се намира, стана Боксингдей, а след това беше под наем. Нека направи определена бройка мачове, дори и като резерва, а Шефът да си преценя какво ще го прави. Не казвам, че е някаква утвърдена топ класа, но ние малко такива купуваме, повечето си ги моделираме.

Link to comment
Сподели другаде

Не е добре това, което се случва. Иска ми се да кажа, че нямам времето да следя контролите и новините около отбора, но ще бъде лъжа. Просто губя интерес към цялото това очакване, което още от началото на лятото изглеждаше без покритие. За съжаление продължава да бъде такова. 

Аз съм доволен от първите ни единадесет, с надеждата Тиаго да започне да се вписва вече. Крайно време е.

Не знам дали ръководството разчита да повторим двата сезона преди последния и да нямаме дългосрочни контузии, но качеството на резервите ни изглежда крайно притеснително. Загубихме най-постоянния си играч в последните 3 години и очакваме играчи с огромни медицински досиета или ветеран да го заместят. Аз продължавам да не съм фен на Тиаго, защото неговорото влияние към играта е противоречие с това, което отбора играеше преди това. 

В нападение се надявам Ориги да остане и Клоп да пренебрегне твърдоглавието си и да го ползва като 9-ка. Но не за час сборно на месец, а редовно, за да може да влезе в игрови ритъм. Многократно е доказвал, че има нужните уминия да вкарва голове. Треньорския щам не трябва да изисква нищо друго от него, освен да вкарва. Тук трябва да дойде и влиянието на Тиаго и необходсимостта от смяна на тактиката, в която да се впише една 9-ка. Сигурно щеше да е хубаво да вземем младежа, с който ни свързваха за някакви си 25 милиона, но уви.

Иска ми се да играем и по-сериозно за купите, където с повечето мачове и резервите да не губят форма, но знам, че те нямат нужните качества. Това го виждаме вече години наред. Играчи като Неко и компания имат качествата, но не ги развиват. Добре е,че Елиът се връща, но доколко ще разчитаме на него? 

Link to comment
Сподели другаде

Ще има нови попълнения, само ако се продаде Шакири и Ориги, на всички ни се иска да се подсили, но в Ливърпул, е изключение от правилото, купуване на всяка цена или попълнения, които я паснат я не..... Лично според мен, най-голям е шансът Шакирито да бъде продаден, от там вече може да вземем нещо в предни позиции.... Мисля, че ще вземем нещо отпред, за Център мисля, че Клоп е доволен, имаме там играчи.... 

Link to comment
Сподели другаде

7 hours ago, kibo1992 said:

Xherdan Shaqiri is ready to join Lyon this summer and has agreed personal terms, but Liverpool want more than the €6m with add-ons that the French side are offering.

Talks are ongoing.

[@FabrizioRomano]

Да, вече масово се пише, че Лион проявяват интерес. Не мислите ли, че цената, коята Лион предлагат е твърде малка? Предвид представянето на Шак на европейското цената му трябва да стартира от 10м нагоре. Доста добри мачове направи там с голове и добри отигравания

Link to comment
Сподели другаде

  • Dacheff locked and unpinned this тема
  • Dacheff featured and unfeatured this тема
Гост
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Създай ново...