Jump to content

Летен трансферен прозорец сезон 2021/2022


Препоръчан пост

1 hour ago, Chinaski said:

Окса е определено най абсурдния трансфер последните 10 години....долу горе на ниво с Анди Керъл 

За мен Кейта е най голямия трансферен провал в историята на Ливърпул. Чак след това са Окса и Керъл.

Link to comment
Сподели другаде

18 minutes ago, Freack said:

За мен Кейта е най голямия трансферен провал в историята на Ливърпул. Чак след това са Окса и Керъл.

Малко критиките към двамата нещо идват в повече според мен. Окса, че в последния сезон беше нулев е ясно, но трябва да се отчете че имаше 2 много тежко контузии, които нямат нищо общо с това дали е стъклен или не, а само и единствено лош късмет. Друго, което също не му помага е, че отбора започна да играе без 10-ка, а той беше взет точно за там. Ако играем 4-2-3-1 и той е 10-ка щеше да играе по - добре. Кейта, колкото и да го плюват това лято Лестър го искаха и даваха 30 милиона, доколкото помня, така че дори да си остане провал, поне ще се продаде за пари и то в не много благоприятен пазар. Проблема лично за мене е липсата на скорост от скамейката в нападение. Там един нов човек и нещата ще станат интересни.

Link to comment
Сподели другаде

Да позабравим малко мрачните краски които чертаем тук и да видим нашите как ще изиграят първите 10 мача. Видя се че сме много надъхани което е много добре за което пак щаба на Клоп се е справил отлично. Ако успеем да направим една серия от поредни победи ще е много мотивиращо. Челситу пак ще ги ______ .

Link to comment
Сподели другаде

3 hours ago, pehotineca said:

ФСГ Наистина трябва да палят свещи за здравето и мотивацията на Клоп и Едуардс.

 

 

Баси добрите ръководители дет трябва да са, че да намерят такива точни хора 😉

Link to comment
Сподели другаде

2 hours ago, Bellamy said:

Баси добрите ръководители дет трябва да са, че да намерят такива точни хора 😉

Ама те са, наистина. Никой не оспорва добри бизнесмени ли са и дали имат нюх. Акционерите им имат жълто по гащите от кеф. Въпросът е ние като фенове, искащи отборът им да се закрепи в топа, дали сме доволни, това е. 

Ако мога да направя такава аналогия - колкото и добър да е един собственик на фирма, ако си мисли, че задачата му приключва когато намери добър управител, то се лъже.

Link to comment
Сподели другаде

3 hours ago, Mar70 said:

Малко критиките към двамата нещо идват в повече според мен. Окса, че в последния сезон беше нулев е ясно, но трябва да се отчете че имаше 2 много тежко контузии, които нямат нищо общо с това дали е стъклен или не, а само и единствено лош късмет. Друго, което също не му помага е, че отбора започна да играе без 10-ка, а той беше взет точно за там. Ако играем 4-2-3-1 и той е 10-ка щеше да играе по - добре. Кейта, колкото и да го плюват това лято Лестър го искаха и даваха 30 милиона, доколкото помня, така че дори да си остане провал, поне ще се продаде за пари и то в не много благоприятен пазар. Проблема лично за мене е липсата на скорост от скамейката в нападение. Там един нов човек и нещата ще станат интересни.

Окса за мен беше в изключителна форма преди да се контузи срещу Рома, но след това така и не успя да се доближи до това което беше. 

И Кейта и Окс вече ги чакаме 3 сезона да се разиграят, мисля че това е изключително много време в съвременния футбол. Щом за този период не показват никакво развитие и израстване няма смисъл да мъчим бюджета на клуба с колосалните им заплати.

По мое мнение някой в клуба доста сериозно се е подлъгал по качествата на Кейта, не знам какво толкова са видяли в него за да платят 50 милиона година по рано. 4 години минаха, а той вечната надежда.

Link to comment
Сподели другаде

19 hours ago, tsbalabanov said:

Нали от една камара време се обяснява как на нашите халфове не им е работа да вкарват голове, когато се сравняват с халфовете на другите отбори, но пък същият аргумент, когато е да се защити Окса е ок и няма никакви проблеми. Двоен стандарт.

Чакай сега, едно е два халфа да играят в различни отбори и в различни схеми и при различни мениджъри. Но тук имаме двама човека, които играят на една и съща позиция в един и същ отбор при един и същ мениджър.

Link to comment
Сподели другаде

18 minutes ago, sashomonarh said:

Колеги,интересно ми е някой има ли представа колко пари ни е платила Барса до сега за Коу и колко още има да плаща?!

Четох, че сме кеширали да кажем около 100-на мил., а за останалите, които бяха обвързани с разни клаузи, сме продали дълга на трета страна - нещо от сорта на колекторска фирма или финансова институция, та да речем сме си взели каквото ни се полага.

Link to comment
Сподели другаде

43 minutes ago, Dr.G. said:

нещо от сорта на колекторска фирма или финансова институция

Ако е такава като нашите тука нищо чудно за едни 10тина милиона дължими да ги ошушкаме 3ма 4ма играчи за около 80...таксичка, лихвичка и айде готово...

Link to comment
Сподели другаде

2 minutes ago, Chinaski said:

Ако е такава като нашите тука нищо чудно за едни 10тина милиона дължими да ги ошушкаме 3ма 4ма играчи за около 80...таксичка, лихвичка и айде готово...

Не е ли всичко пито/платено от наша страна? Евентуалното задължение е продадено на трета страна от отбора, който си е взел парите. А оттам нататък третата страна до му мисли.

Link to comment
Сподели другаде

Тоя човек е луд (това е диагноза), сигурен съм вече. 

С минимални, почти никакви познания на играта пише фермани и дори дава мнение все едно е експерт. 

Сега четох "изявлението" му след мача с Норич, че ВВД е костенурка едва ли не и дори 2 забележки имал?!?!? 

Не мога да повярвам. Как го прави, на какво основание, с какво покритие, познания?!?!? 

Окса (а и всеки скапан англичанин) са по - добри от Тиаго?!?!????? 

Лекарят тук е наложителен. Така само ще се влошава човекът. 

Хубаво си пишеше кога ще вали и колко е натоварена програмата ни, но моите уважения "хер Клоп 2", та ти си лаик. Нищо не разбираш, не се мъчи себе си и другите. 

Потърси помощ!!!! 

 

 

не му го спестявайте, той ше си мисли все пивече, че разбира от футбол. 

Не му помагате. 

Link to comment
Сподели другаде

ПРАВИЛА за ползване на форума


×

Dacheff

By Dacheff
10.02.2021

1. Добрият тон е абсолютно задължителен. Уважавайте останалите участници във форума, дори когато не сте съгласни с тях. Отнасяйте се с другите така, както искате те да се отнасят с Вас.

2. Не е разрешено използването на псувни, обидни думи, преки характеристики или самоцелни саркастични забележки, особено когато целят разпалване или подклаждане на конфликт.

Link to comment
Сподели другаде

Сайбъре тва някъв нов вид blowjob ли е, нещо не схванах. 

Медал ли очакваш от модовете, похвала ли? 

Бедна душуца си бил винаги и явно не си се променил. 

Link to comment
Сподели другаде

Бях чел нещо за около 20-25 млн. определено Брайтън тази година няма да са боксова круша. С голям интерес очаквам следващият им мач с тофитата на Рафа.

Аз по бих се зарадвал на Дракслер, който за около 20 млн би дошъл при нас с радост, при така създалата се навалица в ПСЖ.

Link to comment
Сподели другаде

Xherdan Shaqiri is set to join OL from Liverpool, confirmed after agreement reached also between clubs. Personal terms already agreed since weeks on a three-years contract. 🔴 #LFC #OL
Fee will be around €12m - after Liverpool turned down €6m opening bid.
 
И Шакири замина.. дали събрахме пари за някой нов или ще караме с наличното?
Link to comment
Сподели другаде

Not expecting Xherdan Shaqiri to be replaced in this window given the rise of Harvey Elliott.  Fellow teenager Kaide Gordon also pencilled in for game time in the domestic cups following his impact in pre-season. #LFC 

Според Пиърс няма да му търсим заместник. Ще се дава шанс на Харви и Кайд Гордън.

Link to comment
Сподели другаде

От 4 мил. панди първоначално на 9,5 пак добре. С налагането на Елиът, и ако Гордън смята да се използва за купите най-вероятно не. В момента изглежда Ориги е разковничето за някакво размърдване, но при него засега няма никакви индикации за нещо сериозно - останаха и по-малко от 10 дни, така че ще разберем съвсем скоро.
Треньорът на Хартс е потвърдил днес за договорката за наема на Уудбърн.

Link to comment
Сподели другаде

11 hours ago, paton said:

Not expecting Xherdan Shaqiri to be replaced in this window given the rise of Harvey Elliott.  Fellow teenager Kaide Gordon also pencilled in for game time in the domestic cups following his impact in pre-season. #LFC 

Според Пиърс няма да му търсим заместник. Ще се дава шанс на Харви и Кайд Гордън.

Елиът нали беше заместник на Вайлнадум, сега и на Шакири, той албанеца беше супер безполезен и безсмислен футболист, няма какво да му се замества реално, но лъжите и измишльотините на тоя клоун Пиърс стават все по-жалки, тоя прозорец не знам колко дивотии написа, само и само да оправдава бездействието на ФСГ.

Link to comment
Сподели другаде

  • Dacheff locked and unpinned this тема
  • Dacheff featured and unfeatured this тема
Гост
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Създай ново...