Jump to content

Летен трансферен прозорец сезон 2021/2022


Препоръчан пост

4 hours ago, nikiniki said:

ЗАЩО УСПЕХА ОБИЧА ТИШИНА

Едуардс успя да продаде играч на 29 години със супер европейско (за стандарта на държавата си ) за 5 м + бонуси.Погледнете какво продадоха Ман Сити и Челси от школата това лято,за колко пари без да са вкарали няколко гола на европейско.. не можем да продадем такъв играч за повече от колкото струва лятното ни турне(ако имаше такова).Хората продадоха за по над 10м незнайни воини от юнюшките.

Мисля че медеииния балон покрай Едуардс се спуква .Съгласен съм ,че извърши някои супер сделки и след няколко години тръгнаха статии как е Бог.Ама това го четат и другите на неговата позиция в други клубове и вече си знаят ,че при сделки с него да са внимателни за да не излязат тъпите ,а той големия спец(поставете се на тяхно място като хора и клубове).Ей така накрая Ман Сити си продадоха за 60м юнушки (думи на Пепо) , Челси и без да са казвали то се вижда какво продадоха от юнушите за 2 сезона .А ние се мъчим с утвърден играч на европейска сцена с нз си колко медала да продадем и ...ай накрая за 5 милки..ама можело да станат 10..ама кога и как не е ясно .Да не говорим ,че играч с  неговите възможности и европейско няма как да струва на 50% от  колкото един младеж като Хувър(Мин лято).Научиха го Едуардс заради медийния балон и никой не иска да е негова "жертва" и да го разнасят.

Едуардс ,може да е голям в преговорите ,но е като игра на покер ...Като те знаят какъв си,не играят с теб.А ние си седим с 4-5 излишни играча и се чудим защо аджеба се купуват на другите отбори играчите ,но не и нашите.Нека си помислим още 3-4  лета...

Успеха обича тишината, а на Едуардс това бе отнето.

Не забравяй, че Шакири последните два сезона е гола вода, няма как след 3-4 мача на Европейското да ти се качи цената, колкото и да искаш. По твоят логика и Ренато Санчес трябваше да бъде продаден за едно 34-40 мил. Евро. Да, ама не....Въпросът е не дали е продаден за малко пари, а защо не се подсилваме. Макар, че този въпрос вече стана банален....

Link to comment
Сподели другаде

Трудно е да продадеш като си ги набабанил с нереалистични заплати...каквото и да си говорим на Челси политиката след като я позволяват е най правилна, купуваш младежи на килограм на малки заплатки, поразвиеш ги две три години и после с приходите от тях финансираш половината мъжки отбор.

Link to comment
Сподели другаде

2 hours ago, oZZy said:

Добър колаж, въпреки че влезнах с надеждата да се изненадам приятно с някоя новина за идващ или напускащ …ама нейсе….това е най-скучното трансферно лято….

Поредното най-скучно. Нищо, догодина ще харчим много. Като пораснем.

Link to comment
Сподели другаде

Поредното най-скучно. Нищо, догодина ще харчим много. Като пораснем.
Само да не стане не догодина, а на следващата Олимпиада?

Sent from my SM-N986B using Tapatalk

Link to comment
Сподели другаде

Защо не вземем да вземем Кристиано Роналдо? Някакви си 30 млн. евро искали Ювентус - пари за семки. 😀 Вместо това щял да ходи в Шити.

Link to comment
Сподели другаде

58 minutes ago, alex59 said:

Защо не вземем да вземем Кристиано Роналдо? Някакви си 30 млн. евро искали Ювентус - пари за семки. 😀 Вместо това щял да ходи в Шити.

Те тия пари от тениски ще си ги върнем за под 1 ден 😂😂

Link to comment
Сподели другаде

13 hours ago, Red One said:

Поредното най-скучно. Нищо, догодина ще харчим много. Като пораснем.

Сега е така, но нищо, догодина ни чака busy summer. Така казаха Мелиса Реди и Джеймс Пиърс. 

Link to comment
Сподели другаде

Те тия двамата клакьори са се превърнали в Ива Николова за ФСГ... Чак почнаха да ме дразнят, а в последно време и не познават толкова много. Тоя Пиърс миналото лято 10 пъти писа, че няма да взимаме Тиаго, а накрая го взехме. Не става нищо от журналята свързана с тоя отбор вече.

Link to comment
Сподели другаде

Абе и предни лета се е случвало да не вземем никой в края, ама поне до последно е имало слухове, сензации, а тук сега даже няма и бутафорни слухове за да ги коментираме. Барем си беха харесали някой от европейското.
Реално вземането на Конате е трансфер закъснял с една година, та може покрай пандемията и прекъсванията нашите да не са разбрали, че се превъртя един цял сезон.

Link to comment
Сподели другаде

Аз съм сигурен, че можем да затворим тая тема още сега. Освен един два изходящи трансфера, не виждам какво друго може да се промени. Ако искаха нашите, щяха вече да са купили някой. Съвсем спокойно можеше да използват Ориги и некой друг лев за размяна на играч от Уулвс или Лийдс да кажем. Явно са решили, че няма качество на добра цена на пазара и ще седят и чакат. Януари стискаме бузите и се молим да оцелеем.

 

П.С. Сега видях, че Салах и Мане ще изпуснат само два мача, заради АФКОН - Брентфорд и Палас (и евентуално някой мач за ФА), така че е добре да забравим за нови трансфери тоя прозорец.

Link to comment
Сподели другаде

45 minutes ago, Enigma_m7 said:

Пишат за късна офанзива за Бисума. 

Извинявам се за досадния въпрос, ама кой го пише, че аз главно следя Джеймс Пиърс и Фабрицио Романо за трансфери и не съм видял(възможно е да съм пропуснал, разбира се).

Link to comment
Сподели другаде

  • Dacheff locked and unpinned this тема
  • Dacheff featured and unfeatured this тема
Гост
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Създай ново...